מכבי נתניה

גירסה מלאה: בענין עמותת אוהדים שתיקח שליטה על הניהול
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
נו מי לא מכיר את תוכנית ברצלונה שלי ? פרסמתי אז באתר נתניהנט !!!
פיליפצ'וק קצת צודק זה הרבה יותר מורכב ממה שנעשה עד היום אבל עם מספר אנשים רציניים זה בהחלט אפשרי אבל דורש פרוייקט חיים !!!

על מנת להבין איך ולמה צריך לקבוע כמה דברים ראשוניים כמו המטרה ואז לחתור לקראתה .
המטרה היא להעביר לאוהדים את הניהול של הקבוצה .

עכשיו מה זה אומר ? ואיך עושים זאת?

נגיד רק לצורך הדיון שאייל סגל היה מסכים לארגן ולהכין הכל , זה דורש קצת כסף בתחילתו , כמו רישום עמותה , עורך דין צמוד , רואה חשבון , וליווי בנקאי .

אז כמו שאמרנו אייל סגל היה יו"ר העמותה , ואז הוא מתחיל לצרף חברים שהם הופכים לחברי העמותה , וזה רק ההתחלה , העמותה צריכה לפעול במישור העירוני , במישור של בעלי הקבוצה , על מנת להוציא 100% מניות הקבוצה למכירה לעמותה .

ואז קובעים מחיר של לדוגמא 10 אלף שקל למניה ,מניה נסחרת , שאפשר להרוויח בה או להפסיד על פי כוחות השוק , המניה מקנה זכויות של בחירה משמע לבחור ולהיבחר , vip , כל רוכש קונה מהבנק את המניה שהיא מסמך רשמי בחתימת נוטריון , עם שם ותעודת זהות של רוכש המניה ,וכספי העמותה משמשים בסיס ראשוני לקבוצה .

ואז רק מתחיל כל העסק לרוץ , מתוך בעלי המניות עושים בחירות בו נבחר דירקטוריון של 11 אנשים או 21 , הם הופכים להנהלה של מכבי נתניה , כל חבר הנהלה שנבחר מתחייב לשים לדוגמא בלבד 1 מליון שקל לעונה במשך 5 שנים .ואז יש לך לאותה עונה כבר 21 מליון שקל בסיס . ..

מתוך 21 חברי הנהלה רק אחד נבחר להיות יו"ר או נשיא למשך 5 שנים כשכל עונה הוא חייב לשים מכספו פרט למליון שקל עוד 5 מליון שקל . ואז כבר הבסיס לתפעול הקבוצה הוא 26 מליון שקל .

אנשים חושבים למה שבן אדם ישים 30 מליון שקל מהכיס על מנת לנהל את מכבי נתניה ל 5 שנים ? כי זה שווה המון פרסום , במיוחד לבעלי עסקים !

כמובן שיש עוד הכנסות כמו פרסום , ספונסרים , חנויות , טוטו לוטו , וכל מה שמסביב ...

למה שאוהד יקנה מניה של 10 אלף שקל ? נשמע הזוי הסכום ? אבל למעשה הוא מקבל ליווי פיננסי כמו הלוואה מהבנק מחזיר בתשלומים ...מה הוא מקבל ? הנחה בקניית מנוי ל 10 שנים 50% הנחה על כל מה שקשור למכבי נתניה . אבל הכי חשוב הוא שאם נמאס לך להיות בעל מניה אתה יכול למכור אותה למרבה במחיר ..בתנאי שאתה פורע את ההלוואה הבנקאית שקיבלת .

למה שהבנק יסכים ? כי לבנק יש אינטרס כספי ועמלות וריביות ללוות פרוייקט כזה ובתנאי שיהיה חוקי ומלווה ע"י עורך דין ורואה חשבון .

בדרך הזאת לבעלי המניות יש כוח גדול יותר מסתם בעלים פרטיים מול כספי ציבור בעיריית נתניה כי בעלי המניות הם הציבור .
והכי חשוב !!!
בכל עונה יש תקציב נורמלי בין 30- 50 מליון שקל להתמודד על תארים .
מה עם הבקרה התקציבית ?
כספי המניות הם כסף חי בבנק והם מהווים בטוחה לתשלום במקרה הכי גרוע ...

דרך של קילומטרים רבים מתחילה במטר ראשון

אם אייל סגל יילך על זה אני אתמוך בו מכל הלב
כל התהליך יכול לקחת עד 3 שנים ...
אתה מדבר על 10 אוהדים שישימו מיליון ועל אחד שישים 5 מיליון.
צא מהסרט - אין כאלה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
כשאתה אומר אוהדים אני אומר חברת ניהול זה אנשים בעלי עסקים שינהלו כחברי הנהלה כן וכל חבר הנהלה כזה גם היום תורם בלי שום אינטרס חוץ מאהבתם לקבוצה , אותם אנשים שתורמים היום למכבי נתניה בלי לקבל כל תמורה יתרמו למכבי נתניה במיוחד מתוך חברותם בהנהלה .... זה קיים בהמון מקומות בעולם למה שלא יהיה במכבי נתניה ??
כי מסיבות שלא ניתחתי אותן - פשוט כל אלה שתורמים היום לנתניה לא עושים את זה בסכומים שאתה מדבר עליהם. ואלה שיכולים להחזיק את נתניה ואפילו לא להרגיש שזה ירד להם מהחשבון מתרחקים מנתניה כמו מאש. למה ? תשאל אותם ..
המועדון הזה מושך אנשים הזויים ראה ערך יאמר שגב, רעים ראה איזיקוביץ , או כאלה שלא מסתכלים לאחור ראה ערך תשובה. אני חושב שהאדם הנורמלי היחידי שהיה במועדון הזה היה אשר אלון. לא שהוא היה בעלים נפלא - לפחות הוא היה שפוי ראה ערך מה הוא עושה היום ברעננה.

(27-Feb-2015 15:26)טל.מ כתב: [ -> ]כי מסיבות שלא ניתחתי אותן - פשוט כל אלה שתורמים היום לנתניה לא עושים את זה בסכומים שאתה מדבר עליהם. ואלה שיכולים להחזיק את נתניה ואפילו לא להרגיש שזה ירד להם מהחשבון מתרחקים מנתניה כמו מאש. למה ? תשאל אותם ..
המועדון הזה מושך אנשים הזויים ראה ערך יאמר שגב, רעים ראה איזיקוביץ , או כאלה שלא מסתכלים לאחור ראה ערך תשובה. אני חושב שהאדם הנורמלי היחידי שהיה במועדון הזה היה אשר אלון. לא שהוא היה בעלים נפלא - לפחות הוא היה שפוי ראה ערך מה הוא עושה היום ברעננה.

ממש תענוג הכדורגל של רעננה. או שאתה תמים או שאתה מזוכיסט, אם אתה רוצה את אשר אלון...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
אשר אלון היום יותר עשיר מאשר אלון שאנחנו זכינו...
(27-Feb-2015 18:12)אלון כתב: [ -> ]
(27-Feb-2015 15:26)טל.מ כתב: [ -> ]כי מסיבות שלא ניתחתי אותן - פשוט כל אלה שתורמים היום לנתניה לא עושים את זה בסכומים שאתה מדבר עליהם. ואלה שיכולים להחזיק את נתניה ואפילו לא להרגיש שזה ירד להם מהחשבון מתרחקים מנתניה כמו מאש. למה ? תשאל אותם ..

ממש תענוג הכדורגל של רעננה. או שאתה תמים או שאתה מזוכיסט, אם אתה רוצה את אשר אלון...

הכדורגל של רעננה קשור באשר אלון ? הוא מאמן ? לפחות אני יודע שהוא לא יפרק אותם הוא לא יפשוט רגל ונראה לי לפחות שהוא לא נוכל. אתה יכול להגיד משהו מכל זה על הבעלים של נתניה? חשבת בכלל מה יהיה כאן אם יהיה כאן בשנה הבאה ..?

(27-Feb-2015 19:42)טל.מ כתב: [ -> ]
(27-Feb-2015 18:12)אלון כתב: [ -> ]

הכדורגל של רעננה קשור באשר אלון ? הוא מאמן ? לפחות אני יודע שהוא לא יפרק אותם הוא לא יפשוט רגל ונראה לי לפחות שהוא לא נוכל. אתה יכול להגיד משהו מכל זה על הבעלים של נתניה? חשבת בכלל מה יהיה כאן אם יהיה כאן בשנה הבאה ..?

יהיה טוב....

אשר אלון האחרון שהייתי רוצה כאן חזרה. בינוניות לשמה...
תן להתפרק בשקט...
אגב, לי אין ספק בשני דברים לגבי אשר אלון:
1. הוא מתישהו כן יפרק את רעננה.
2. הוא בקושי שם כסף מהכיס. כך זה היה בנתניה וכך זה גם היום.

והבעיה הכי גדולה שלי איתו?
שהבן אדם יגיד לי בוקר טוב אני אלך לחלון לבדוק שלא לילה...

דניאל יאמר היה לוקח אותנו רחוק אם לא ״יהודים טובים״ גרמו לו לברוח מכאן...
למרות שלא אהבתי את דרכו והפספוס איתו היה עצום, מבחינתי, כאחד שלא זכה לראות אליפויות בנתניה- זו תקופת הזוהר של המועדון.
אכן אשר אלון ברעננה בקושי שם כסף והוא אפילו לא האיש הקובע שם ראה מקרה סילבס, דמיאן רוטימן זה השם הוא הבוס האמיתי.
עמודים: 1 2
Reference URL's