שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוסי מאור נכשלת לך הביתה - מכירת קיודה על ידיך
26-Feb-2015, 10:41
הודעה: #21
RE: יוסי מאור נכשלת לך הביתה - מכירת קיודה על ידיך
אייל אתה צודק אבל להרים ידיים זה לא התשובה,צריך לבקש מארגון האוהדים ומהדף של מכבי נתניה בפייסבוק לפרסם את כל הפרטים לגבי האחוזים והסכומים המדוייקים ולפני משחק אפשר גם למכור לייד האצטדיון על ידי חברת אשראי אמינה וידועה ולהודיע שאם במקרה לא נצליח לרכוש את הכרטיס אז כל הסכומים יוחזרו במדוייק לחשבון האשראי.
אני בקלות יכול למצוא רק מבני המשפחה וקצת חברים סכום של 15,000 בוודאות
תוסיף לזה פגישות של נציגי הארגון עם כמה מעשירי העיר הנדיבים ונוכל לגייס בזמן קצר יותר
אם כל אחד ישכיל לעשות כך נוכל להוציא משהו כזה לפועל אבל צריך להיות רציניים ולדחוף את זה עד הסוף כי בתכלס יש לנו עד הקיץ אם קאיודה לא ימכר עכשיו לקריית שמונה כי הוא מצהיר שהוא לא חותם על אף חוזה עד הקיץ
אז עד חלון העברות הקרוב צריף לעשות מקסימום מאמצים .כי אסור לתת לאיזקוביץ או שירצקי או כל בעל אינטרס אחר שהוא לא אוהד הקבוצה להשים יד על קאיודה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 2 users Like רון סאבן1's post:
דוד חטב (2626-0202-2015201520152015), עידן444 (2626-0202-2015201520152015)
26-Feb-2015, 10:46
הודעה: #22
(26-Feb-2015 10:41)רון סאבן1 כתב:  אייל אתה צודק אבל להרים ידיים זה לא התשובה,צריך לבקש מארגון האוהדים ומהדף של מכבי נתניה בפייסבוק לפרסם את כל הפרטים לגבי האחוזים והסכומים המדוייקים ולפני משחק אפשר גם למכור לייד האצטדיון על ידי חברת אשראי אמינה וידועה ולהודיע שאם במקרה לא נצליח לרכוש את הכרטיס אז כל הסכומים יוחזרו במדוייק לחשבון האשראי.
אני בקלות יכול למצוא רק מבני המשפחה וקצת חברים סכום של 15,000 בוודאות
תוסיף לזה פגישות של נציגי הארגון עם כמה מעשירי העיר הנדיבים ונוכל לגייס בזמן קצר יותר
אם כל אחד ישכיל לעשות כך נוכל להוציא משהו כזה לפועל אבל צריך להיות רציניים ולדחוף את זה עד הסוף כי בתכלס יש לנו עד הקיץ אם קאיודה לא ימכר עכשיו לקריית שמונה כי הוא מצהיר שהוא לא חותם על אף חוזה עד הקיץ
אז עד חלון העברות הקרוב צריף לעשות מקסימום מאמצים .כי אסור לתת לאיזקוביץ או שירצקי או כל בעל אינטרס אחר שהוא לא אוהד הקבוצה להשים יד על קאיודה.

רון לא דיברתי על הרמת ידיים!
זה מאוד רומנטי לפרסם,אין טעם ליצור בזזז מיותר במידה ואין מישהו רציני שלוקח את זה על עצמו מהתחלה עד הסוף,כשגורים לאנשים ציפיה ובסוף יש מפח נפש,יהיה קשה להרים משהו דומה בעתיד.
26-Feb-2015, 10:58
הודעה: #23
במקום לדבר הרבה בפורום אייל סגל נראה אותך מקים ארגון כזה אני תומך בך ראשון
26-Feb-2015, 11:14
הודעה: #24
(26-Feb-2015 10:58)זאב רווח כתב:  במקום לדבר הרבה בפורום אייל סגל נראה אותך מקים ארגון כזה אני תומך בך ראשון

אפרים אתה בעל הקשרים ויש לך המון זמן פנוי כפנסיונר של תעשיה אווירית.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
עידן444 (2626-0202-2015201520152015)
26-Feb-2015, 12:17
הודעה: #25
מי יבוא אחריי חחח , אני כבר זקן מדי אותך מכירים כולם מה גם שאתה בעל עסקים ומקורב להנהלה
אני רציני אתמוך בך מכל הלב אתה ועמית
תעשה משהו נקי לטובת האוהדים לטובת המועדון באמת ותתמוך רק במינוי מאמן בנתניה שהלב שלו שייך לנתניה
אייל אני לא ציני בקטע הזה אתמוך בך מכל הלב
26-Feb-2015, 12:26
הודעה: #26
הבעיה העיקרית שאני רואה היא תקשורת. הכלי החזק ביותר כיום לצערי(לצערי כי לי עצמי אין אבל לאישתי יש וכך מתעדכן מפעם לפעם) הוא הפייסבוק. בדף הראשי של מכבי נתניה יש נכון להיום 12,000 עוקבים.
זו נקודת פתיחה טובה. אני מאוד מאמין במה שהוזכר כאן לגבי ״הרבה אוהדים מביאים עוד אוהדים״- בעיני האפקט המוביל שהביא 24,000 אוהדים לגמר(שזה דמיוני לגמרי ומעבר למה שהאמינו גדולי האופטימיים והמאמינים בקהל שלנו). הטירוף הזה שרואים שהמערבי התמלא, ואז עוד יציע, ועוד יציע, והתקשורת מדווחת, ועוד גל צץ,ועוד גל צץ ופתאום גם הבחור מהקיוסק שלא היה במשחק 20 שנה רוצה לבוא, וההוא מירושלים ש 40 שנה לא היה במשחק, ופתאום גם הבן של השכן רוצה לבוא, ופתאום גם הסבא רוצה, ומשכנע את הסבתא שלא יצאה מהבית כבר שנתיים חוץ מלמכולת...
התחושה הזו של ״כולם שם- גם אני רוצה להיות שם!!!״.
ברגע שזה יתפוס תאוצה זה יסחוף, אין לי ספק שגם בעלי ממון שירצו לתרום יותר, ואם אנשים גם יעשו מזה כמה גרושים(שזה הכי פחות חשוב) הבז ושביעות הרצון של האנשים בכלל יהיה עצום! אין לי ספק שרבים גם יתרמו את הרווח למכבי נתניה.
מסכים עם אייל שצריך אנשים רציניים שינהלו את זה.
אגב, למיטב ידיעתי האנשים שהרימו את נושא העמותה היו אנשים רציניים.
26-Feb-2015, 15:28
הודעה: #27
מקווה שמיטב דעתך בדרך כלל מצליח יותר מאשר בנושא העמותה.
.במידה והיו שם אנשים רציניים היתה לנו היום עמותה רצינית שמאחוריה אוהדים רבים .
26-Feb-2015, 16:08
הודעה: #28
אני סבור כי ככל שנצא לדרך חדשה עם בעלים אחר, זו תהא הזדמנות יפה להקים גוף (עמותה זה מוסד ארכאי, יש מבנים משפטיים מתקדמים יותר) אשר יאפשר מעורבות אוהדים. מעורבות בדרך בוגרת ואחראית ולא מתלהמת כמו שאני רואה מידי פעם באתרי אינטרנט ובפייסבוק. מעורבות של אוהדים שמבינים שלא יתכן מצב בו תשים 1000 ש"ח ותקבע מי המאמן... מעורבות שבאה מאהבה נטו, תוך שימוש באנשים שזוהי האג'נדה שלהם. אני אשמח להיות חלק מכל מיזם שכזה.
26-Feb-2015, 16:21
הודעה: #29
(26-Feb-2015 15:28)אייל ס כתב:  מקווה שמיטב דעתך בדרך כלל מצליח יותר מאשר בנושא העמותה.
.במידה והיו שם אנשים רציניים היתה לנו היום עמותה רצינית שמאחוריה אוהדים רבים .
אבינועם ברק היה נראה לי איש רציני עם הרבה רצון טוב, והיו איתו עוד כמה אנשים... זה גם התחיל טוב, ואיפשהו נעצר, לדעתי בגלל הענות לא מספיק גדולה...
קשה לגרום לאנשים לעשות מנוי ולהגיע בהתמדה לכל משחק בית, עוד יותר קשה לגרום להם להגיע לכל משחק בית וחוץ, והכי קשה לגייס אנשים שיהיו פעילים מעבר לאוהדים רגילים מן השורה ולתרום כסף מעבר לרכישת מנוי.
צריך להיות אדם עם הרבה מקוריות, השפעה, זמן, אמביציה ונחישות. בעיני נושא הנחישות היה מאוד חלש אצל מקימי העמותה ובשל כך לא נשאר מזה כלום... לא בא אליהם בטענות. זה לא דבר קל, וכפי שאמרת, שאתה מנסה ליזום משהו יפה ומתאכזב, קשה מאוד להתרומם מזה ולגרור את האנשים שוב לתוך מהלך כזה.
26-Feb-2015, 16:34
הודעה: #30
צריך שתהיה עמותת אוהדים ולא לסגור אותה אף פעם גם אם היא קטנה ולא ממש פעילה, היא תגדל עם השנים ותת פתח
יושב ראש העמותה יכול להיות אוהד מפרסם כמו טל ברמן או עמיחי שפיגלר אנשים עם קשרים...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים