שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוסי מאור נכשלת לך הביתה - מכירת קיודה על ידיך
25-Feb-2015, 13:47
הודעה: #1
לו רצית יכולת לקנות מאלי שגב את לארי קיודה ששווה הרבה יותר מ-600 אלף יורו , משלא קנית את קיודה מה שהיה עוזר לשלם בכסף את משכורות השחקנים אתה לא ראוי ולא יכול לנהל קבוצה כמו מכבי נתניה !!!

לא כי אין לך כישרון !!!

אין לך לב לקבוצה אתה שם ז על האוהדים !!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Feb-2015, 13:53
הודעה: #2
יאללה יצאת גבר שלחת אותו הביתה .. כי בחוץ עומדים בתור האנשים שרוצים לקחת בעלות על נתניה

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
25-Feb-2015, 13:54
הודעה: #3
RE: יוסי מאור נכשלת לך הביתה - מכירת קיודה על ידיך
האמת שיש הרבה במה שאתה אומר כנראה שהוא לא רוצה זכותו.
אני רק לא מבין מה יעזרו ה2 מיליון ש"ח האלה זה תקציב חודש של מכבי נתניה אז מה דחינו את הקץ או שיש פה עוד משהו נסתר.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
25-Feb-2015, 14:12
הודעה: #4
זה מה ששירלי בר דיין אתמול אמרה לרועי דניאל... למה לא מכרת את קאיודה בינואר עבר מה שהציעו? לפחות היית משלם משכורת...
אז הוא אמר לה ובמחיר שמציעים לי היום אני יכול לשלם 2 משכורות...
מזל שלא יעצת לי, ככה בטוח היינו היום בפירוק...
מכירת קאיודה היא רק לדחות את הקץ ולהתרוקן מהנכס היחיד שיש סיכוי שיכול להכניס למועדון כסף גדול, ולעשות זאת עבור כסף קטן מאוד ביחס לפוטנציאל.
ומניתי קודם את הסכומים ששחקנים יוצאים מהארץ לחו"ל, וקאיודה יצא לחו"ל...
אז אולי לא ב 2.5 מיליון אירו כמו שכטר, אבל המינימום שבמינימום זה מיליון אירו כפי שדרש שגב מלכחילה...
מניח שכולם כאן בפורום מכירים מצויין את איתי שכטר כשהיה אצלנו בערך באותו גיל של קאיודה- שיקום אחד ויגיד לי ששכטר טוב ממנו!
25-Feb-2015, 15:47
הודעה: #5
(25-Feb-2015 13:47)זאב רווח כתב:  לו רצית יכולת לקנות מאלי שגב את לארי קיודה ששווה הרבה יותר מ-600 אלף יורו , משלא קנית את קיודה מה שהיה עוזר לשלם בכסף את משכורות השחקנים אתה לא ראוי ולא יכול לנהל קבוצה כמו מכבי נתניה !!!

לא כי אין לך כישרון !!!

אין לך לב לקבוצה אתה שם ז על האוהדים !!!

אני דווקא רוצה להתחבר לפוסט הזה:
שכתבת אותו, מה קיווית שיקרה, שיוסי מאור יענה לפנייתך המטופשת?
אז אני מצטרף אפי/זאב רווח - לך הביתה. שחרר אותנו מנוכחותך, לך לאריק.
25-Feb-2015, 16:25
הודעה: #6
עשיתם מיוסי מאור סוג של משיח אבל האמת רחוקה מזה.
יוסי מאור הוא בכלל אוהד של הפועל חיפה ועוד בשנת שעברה הוא בדק אופציה להיכנס עם קבוצת משקיעים להפעל חיפה.
יוסי מאור אם ירכוש את המועדון בקיץ זה יהיה ממינים עיסקיים גרידא וגם אז הוא לא מתכוון להוציא מהכיס שלו יותר 1-2 מיליון שקל קרי תקציב מעל המינימום.
אם יוסי מאור היה אוהד הקבוצה הוא היה קונה את הכרטיס של לארי אבל הוא לא.
25-Feb-2015, 16:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Feb-2015 על ידי 16:42 עידן444.)
הודעה: #7
יוסי מאור רחוק מלהיות בעל הבית האולטימטיבי והתנהלותו לאורך החודשים האחרונים מוכיחה זאת.
עדיין, יש סיכוי שהוא, עם עוד אנשי עסקים יכולים לתת כאן את היציבות המתבקשת- זה לא חלום חיינו אבל עדיף מכלום...
זה נכון שהוא רצה לרכוש את הפועל חיפה. זה נכון גם לגבי אלי שגב... הרי הם ניסו לעשות זאת יחד וכאשר יואב כץ שמע את השם יוסי מאור הוא חטף חלחלה והטיל וטו ואלי שגב אמר שבלי מאור הוא לא נכנס.
יוסי מאור ניסה לחתור תחת כץ, וזו הסיבה שכץ לא היה מוכן לשמוע את שמו. לא למכור לו ובטח לו להיות איתו בשותפות.
בואו נגיד שיוסי מאור הוא הרע במיעוטו. לא מעבר. לא מצפה ממנו ליותר מידי...
25-Feb-2015, 17:33
הודעה: #8
אחרי שסיימתם עם שגב עברתם ליוסי מאור?
אל תשפכו את דמו סתם. אף אחד מאיתנו לא יודע מה יוסי מאור נותן ומה לא. אולי הוא רוצה לתת אבל מפחד שכספו ירד לטמיון באם שגב לא ייתן לו את הקבוצה?
אל תהיו חכמים גדולים, עוד תשפכו את התינוק עם המים...
25-Feb-2015, 17:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Feb-2015 על ידי 17:38 amir.)
הודעה: #9
לא סיימנו עם שגב אבל הוא כנראה יגמור אותנו.,ראיתי שפאביו קאנברו אמור ללכת לכלא ל10 חודשים בגלל שנכנס לברכה שלו ללא אישור מעניין מה העונש ההולם לשגב על כל מה שהוא גורם פה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
25-Feb-2015, 18:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Feb-2015 על ידי 18:19 עידן444.)
הודעה: #10
אף אחד לא שופך את דמו של מאור מלבד פותח הפוסט.
עובדתית מאור היה הגורם הממתן כאן וזה שכיוון לבינוניות. אין לי מושג אם בגלל שידע ששגב לוקח על עצמו התחייביות שלא יוכל לקיים או בשל תפיסת עולם דומה לשל ג'קי, אשר, טביבי, או אפילו יואב כץ(חס ושלום!!!) להחזיק קבוצת כדורגל מעל המים, בלי להשקיע יותר מידי כסף, בלי שאיפה להישגיות אלא מכל מיני סיבות אחרות, שונות ומשונות, ולא ברורות...

בעלים כזה רחוק מלהיות אידיאלי עבור מועדון עם מסורת ורצון עז לשוב לקדמת הבמה כפי שעשו בעלים במועדונים פחות גדולים ממכבי נתניה כמו ק"ש, הפועל ב"ש והפועל חיפה בעבר המעט היותר רחוק...
בעלים כמו יואב כץ לדוגמה למרות שהוא שומר את הפועל חיפה יציבה ובליגת העל כבר לא מעט שנים- בעיני הוא אסון להפועל חיפה והורס אותה לאט לאט אבל בטוח. לא רוצה אחד כזה כאן, אבל כפי שאמרתי, אולי זה עדיף מכלום.
ושוב, אין לי מושג אם יוסי מאור כזה ומה כוונותיו... מה שהוא משדר עד כה הוא שהוא הרבה יותר בכיוון של אשר אלון מאשר בכיוון של יאמר\אלונה\איזי...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים