שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
העברת קאיודה סוכמה
25-Feb-2015, 17:02
הודעה: #21
RE: העברת קאיודה סוכמה
הלואי שזה יקרה היום באולה

עדיין מדובר בעסקה על קאיודה, אבל במתווה אחר. הרעיון שנמצא כעת על הפרק הוא לגייס איש עסקים אמיד, אוהד הקבוצה וכזה שמוכן להירתם לסייע, כדי שהוא ילווה למכבי נתניה סכום של שלושה מיליון שקל באופן מיידי ובתמורה, יקבל מהמועדון את הזכויות על המכירה העתידית של קאיודה. בנתניה מבינים שגם זה לא פתרון אידיאלי, שכן אותו אדם ייקח סיכון לא קטן מאחר שקאיודה הוא לא נכס נדל"ני. ההלוואה למועדון תהיה כנגד מכירת החלוץ בקיץ, מה שלא בטוח שיקרה, אבל אותו אדם שמנסים בקבוצה לגייס יצטרך כאמור גם להיות כזה שהמועדון יקר ללבו, על מנת שאכן יסכים לעזור, לפני שהקבוצה תעמוד בפני סכנת פירוק.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Feb-2015, 17:10
הודעה: #22
שלא יהיו אי הבנות,כפי שכתבתי כאן בסופ"ש שגב ממשיך להיות דומיננטי ולא משתף(כפי שלא שיתף בכל תקופת בעלותו) איש מראשי המועדון(נכון להיום רועי וקובי).

יש שמועה(זדונית) שאת המשא ומתן שמנהל (כמו שליימזל וזה ממש לא מפתיע)שגב עם איזי שרצקי גיל לב מייצגו,אני יותר מישמח שהתברר שזה לא נכון,כפי שהיה עצוב לי שבשביל שכר אנשים שהיו אמינים לי מאוד מכרו את חלקת אלוהים הקטנה שלנו,יהיה עצוב לי שבעתיים שהתברר שגיל מבצע החייאה בחולה חשוך המרפא ומאפשר לשגב להמשיך להתעלל בשחקנים בספקים ובנו.
25-Feb-2015, 17:48
הודעה: #23
העברת קאיודה סוכמה
אייל הרי שגב אמר שגיל לב הוא נציגו בעסקים שלו בארץ מלבד לשבת בהנהלת הקבוצה

Sent from my iPhone using Tapatalk
25-Feb-2015, 17:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Feb-2015 על ידי 17:53 אסףג.)
הודעה: #24
באמת ובתמים, אייל, אם ידוע לך:
מה האינטרס שלו? הרי כל בר דעת יודע שלהופיע שוב באצטדיון הוא לא יופיע. זה לא ייגמר יפה. כל בר דעת מבין שהוא מנסה לצמצם נזקים. בראייה נכוחה למכבי נתניה יש כנכסים את קאיודה ושחקנים צעירים (בצד המינוס לצערי...), ושתי ברירות עומדות לשגב בהנחה שקאיודה שווה בסביבות החצי מיליון יורו:
1. למסור את המועדון חינם אין כסף למי שיכסה את הגרעון. אותו אחד יקבל גם את קאיודה ויוכל למכור אותו לצורך סגירת חלק מהגירעון. מבחינת שגב הוא מפסיד את השקעתו במועדון אבל הוא נפתר מהמחוייבות העתידית וממימוש ערבויותיו/ערבויות אחותו הצולעת (סליחה, הייתי חייב). שגב יוכל לשקם את עצמו כלכלית ואולי גם תדמיתית (בהנחה והוא רוצה לשוב אי פעם לישראל).
2. למכור בעצמו את קאיודה ובכך לצמצם מהגירעון, אבל עדיין יצטרך לתפעל את המועדון ולהוסיף כסף מכיסו לרבות ערבויות. כל זאת כאשר ידוע שאין לו כסף. בנקודה הזאת הוא ממש לא חוזר לישראל...
אולי קיימת דרך נוספת כגון פתאום יבוא גיידמאק ישים לו 22 מיליון ש"ח על מכבי נתניה ואז שגב גם יוצא מרווח...

כלומר, אני אשמח להבין מהי האסטרטגיה, אם קיימת כאן. כי את הרציונל שלו איני מבין.
25-Feb-2015, 17:55
הודעה: #25
אמרת הכל מי באמת מבין?
השאלה היותר חשובה לפי דעתי מה אפשר לעשות כדי להוציא ממנו את המועדון בהנחה שאין מישהו שיתן את כל הכסף להוציא אותו, האם פרוק היא האפשרות היחידה?

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
25-Feb-2015, 17:59
הודעה: #26
אין רציונל כי האיש לא חושב (באם הוא חושב בכלל) בהגיון שלך ושל כולנו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
25-Feb-2015, 18:02
הודעה: #27
(25-Feb-2015 17:50)אסףג כתב:  באמת ובתמים, אייל, אם ידוע לך:
מה האינטרס שלו? הרי כל בר דעת יודע שלהופיע שוב באצטדיון הוא לא יופיע. זה לא ייגמר יפה. כל בר דעת מבין שהוא מנסה לצמצם נזקים. בראייה נכוחה למכבי נתניה יש כנכסים את קאיודה ושחקנים צעירים (בצד המינוס לצערי...), ושתי ברירות עומדות לשגב בהנחה שקאיודה שווה בסביבות החצי מיליון יורו:
1. למסור את המועדון חינם אין כסף למי שיכסה את הגרעון. אותו אחד יקבל גם את קאיודה ויוכל למכור אותו לצורך סגירת חלק מהגירעון. מבחינת שגב הוא מפסיד את השקעתו במועדון אבל הוא נפתר מהמחוייבות העתידית וממימוש ערבויותיו/ערבויות אחותו הצולעת (סליחה, הייתי חייב). שגב יוכל לשקם את עצמו כלכלית ואולי גם תדמיתית (בהנחה והוא רוצה לשוב אי פעם לישראל).
2. למכור בעצמו את קאיודה ובכך לצמצם מהגירעון, אבל עדיין יצטרך לתפעל את המועדון ולהוסיף כסף מכיסו לרבות ערבויות. כל זאת כאשר ידוע שאין לו כסף. בנקודה הזאת הוא ממש לא חוזר לישראל...
אולי קיימת דרך נוספת כגון פתאום יבוא גיידמאק ישים לו 22 מיליון ש"ח על מכבי נתניה ואז שגב גם יוצא מרווח...

כלומר, אני אשמח להבין מהי האסטרטגיה, אם קיימת כאן. כי את הרציונל שלו איני מבין.

אסף 1 זה רעיון גדול למסור את החובות כולל קיודה זו העסקה הכי טובה שיכולה להיות, קיודה יהיה פה גם בעונה הבאה יגיע לנבחרת ניגריה יהיה מלך השערים בישראל ואז דלתות הליגות הבכירות באירופה פתוחות בפניו..
25-Feb-2015, 18:28
הודעה: #28
(25-Feb-2015 17:59)טל.מ כתב:  אין רציונל כי האיש לא חושב (באם הוא חושב בכלל) בהגיון שלך ושל כולנו.

לא מקבל את זה. חייב להיות רציונל.
25-Feb-2015, 18:38
הודעה: #29
העברת קאיודה סוכמה
קבל רציונל -,הבנאדם מושך זמן משחק פוקר עם כולנו ומחכה שיבוא איזה אוהד עם דמעות בעיניים שישקיע ויסלק לו את החובות. בינתיים הוא לא משלם ומצמצם נזקים ע״י הנסיון למכירת קאיודה.
עוד לא שמעתי שהיתה הצעה ממישהו שאמר לשגב בוא נתחלק בחובות רק תלך. אז הוא מין הסתם מושך זמן עד שזה יקרה ואם לא יקרה - יפרק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
25-Feb-2015, 18:40
הודעה: #30
את זה הבנתי. חשבתי כבר שיש משהו מחוכם יותר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים