מכבי נתניה

גירסה מלאה: העברת קאיודה סוכמה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
400 אלף אירו עבור 60% מהכרטיס.
פשוט בדיחה!
לא יעזור לנתניה לגמור את העונה!
השחקן ממרומר ובצדק!
דוחפים לו למוח שעתיד המועדון תלוי בו!
במקום לטפל במה שצריך לטפל- שאלה הערבויות של אלי שגב בלונדון, ירדו מהעניין הזה לגמרי...

ואני מוכן עכשיו להתערב עם כל אחד-
העובדה שנושא העאלק בנק בלונדון ירד מהפרק הוא אך ורק מסיבה אחת-
כי יש כמה אנשים שעלולים ללכת לכלא על הסיפור הזה!
יש למישהו אינטרס גדול, ולדעתי הוא גם הבהיר זאת לרועי דניאל, שרצוי לעזוב את העניין הזה. אולי אפילו המליץ לו בחום...

העניין הזה הוא שורש הבעיה ולא מעבר או אי מעבר של לארי קאיודה!!!

פשוט בושה וחרפה!
פרט ונמק
אני חושב שזה ברור כשמש. מישהו עשה משהו לא כשר. זייף, עבר על החוק, כנראה שיש לו עוד שותפים שידעו מהעניין, לא פוסל אפילו שהעזיבה של גיל לב קשורה לעניין, הבקרה התרשלה וגם לה נוח שישכחו מהעניין הזה... וכולם באורח פלא עזבו את זה ועושים שמיניות באוויר כדי להקטין את הנזק ושהעניין ישכח כלא היה...
(25-Feb-2015 13:11)עידן444 כתב: [ -> ]אני חושב שזה ברור כשמש. מישהו עשה משהו לא כשר. זייף, עבר על החוק, כנראה שיש לו עוד שותפים שידעו מהעניין, לא פוסל אפילו שהעזיבה של גיל לב קשורה לעניין, הבקרה התרשלה וגם לה נוח שישכחו מהעניין הזה... וכולם באורח פלא עזבו את זה ועושים שמיניות באוויר כדי להקטין את הנזק ושהעניין ישכח כלא היה...

גיל לב יותר מדי חכם להכנס לדבר לא כשר...יש לו מוניטין אדיר בשוק הפרטי....אין מצב שהוא קשור לסרחון הזה....
תאוריות קונספירציה תמיד היו מעניינות הבעיה שצריך להוכיח אותן,להלחם ולבדוק עד היסוד לא נראה לי שזה יקרה פה.
כל עוד קיודה מסרב לעבור לא יעזור שום דבר לאף אחד ויש לנו מזל גדול שהוא לא רוצה לעבור
(25-Feb-2015 13:37)זאב רווח כתב: [ -> ]כל עוד קיודה מסרב לעבור לא יעזור שום דבר לאף אחד ויש לנו מזל גדול שהוא לא רוצה לעבור

מה המזל? בכל מקרה הוא יהיה פה עד סוף העונה...
(25-Feb-2015 13:34)davidb7 כתב: [ -> ]
(25-Feb-2015 13:11)עידן444 כתב: [ -> ]אני חושב שזה ברור כשמש. מישהו עשה משהו לא כשר. זייף, עבר על החוק, כנראה שיש לו עוד שותפים שידעו מהעניין, לא פוסל אפילו שהעזיבה של גיל לב קשורה לעניין, הבקרה התרשלה וגם לה נוח שישכחו מהעניין הזה... וכולם באורח פלא עזבו את זה ועושים שמיניות באוויר כדי להקטין את הנזק ושהעניין ישכח כלא היה...

גיל לב יותר מדי חכם להכנס לדבר לא כשר...יש לו מוניטין אדיר בשוק הפרטי....אין מצב שהוא קשור לסרחון הזה....

לא אמרתי שיכנס. האיש ישר כמו סרגל. יצא לי בעבר הלא רחוק לעבוד עם חבר טוב שלו.
אני אומר שיתכן וזו אחת הסיבות שעזב. הבין שהכל מתנהל עקום מידי ולא רצה שום חלק בזה! אף אחד לא רוצה להיות שטינקר. לפעמים עדיף פשוט לקום וללכת.
וזו לא קוספירציה. על מה שקרה עם הערבות הזו בלונדון מישהו צריך לשלם- ולשלם ביוקר!!!
אז בא נגיד שיבטלו את ההסכם עם אורליצקי ויפטרו ממנו למרות שזה גם לא יקרה, מה זה יעזור למכבי נתניה.
מקופת ההתאחדות לכדורגל נעלמו למעלה מ10 מיליון ש"ח אתה חושב שמישהו שילם על זה שמישהו הלך הביתה?
תתעורר אתה בקומבינה לנד.
עידן אתה פוגע במקום הלא נכון

קיודה נמכר כי יוסי מאור לא רצה לקנות את קיודה למכבי נתניה זה כל הסיפור
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's