שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אורליצקי : " שאלתי את יוסי מאור למה אתה לא שם כסף ..."
24-Feb-2015, 14:51
הודעה: #11
RE: אורליצקי : " שאלתי את יוסי מאור למה אתה לא שם כסף ..."
זאב אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה. תכלס אין לך מושג על מה אתה מדבר. אני יכול רק לנחש שאורליצקי מנסה לנער מעצמו את האחריות ואתה קונה את זה. יש שני אנשים שאחראיים בלעדית למצב הזה. הפושע והרשלן.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Feb-2015, 14:55
הודעה: #12
ואתה יכול לומר מה שאתה רוצה אורליצקי פעל עד עכשיו לפי התקנון כלשונו ואם לא היה מקבל וולה מההתאחדות לפני זמן רב !!!
אולי יש בעיה בתקנון של ההתאחדות אבל אורליצקי פעל לפי התקנון בדיוק

למה שאורליצקי יאמר זאת על יוסי מאור ? חוץ מהקשקוש של להתנער מאחריות תן לי סיבה למה יוסי מאור לא יתבע אותו דיבה ???

חשבתי אותך לפיקח יותר וכנה יותר אבל אתה נסחף אחרי ההסתה והשקרים של בעלי האינטרסים
24-Feb-2015, 14:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Feb-2015 על ידי 15:01 arika.)
הודעה: #13
טל, מאיפה מגיע מסכום של 10 מליון ש"ח? לפי מה שפורסם עד היום, שגב העביר כמליון שקל (600 ו 400) והוא בנה שכל התקציב יכוסה ע"י הכנסות מכרטיסים, פרסום וטוטו. ובנוסף כסף, אם הועבר בקנייה של הקבוצה.

שגב יודע שפשיטת רגל והמניות שלו ילכו לפח, אז הוא מנסה למרוח את כולם, להעביר זמן ואולי גם להעביר קצת כסף. העיקר שיהיה לו זמן אולי למכור את המניות, ולשחרר את הערבות שאחותו חתומה עליה.

זה גם ההסבר ההגיוני לזה שאורליצקי לא הולך למשטרה בגלל הערבות המזוייפת ששגב פיברק. כי ברגע שהוא יעשה את זה הוא לא יוכל למכור לוקשים לתקשורת ששגב "עוד מעט מעביר כסף".

[quote='זאב רווח' pid='33255' dateline='1424775328']
ואתה יכול לומר מה שאתה רוצה אורליצקי פעל עד עכשיו לפי התקנון כלשונו ואם לא היה מקבל וולה מההתאחדות לפני זמן רב !!!
אולי יש בעיה בתקנון של ההתאחדות אבל אורליצקי פעל לפי התקנון בדיוק

זאב אתה אמיתי? אורליצקי הוא רואה חשבון שאישר קבלת ערבות מזוייפת של שגב, ערבות ששיחת טלפון אחת היתה מגלה שהיא פיקטיבית. זה לדעתך נקרא "לפי התקנון"?
לפי דעתי זה נקרא "אורליצקי צריך להיות מפוטר מההתאחדות ולהיתבע ע"י נתניה על אחריות לנזק" יש לו בשביל זה ביטוח לרשלנות מקצועית.
24-Feb-2015, 15:03
הודעה: #14
אריק - זה פחות או יותר הסכום שזכור לי. יכול להיות שאני טועה. בגדול חסויות טלויזיה וכו = 12 מ ש. תקציב נתניה הוא 23-24 ? אז זה ההפרש שבעלים צריך לכסות.

וזאב אני מת על אלה שאומרים חשבתי שאתה יותר חכם חשבתי ש תוכיח לי וכו .. אני לעומתך נזהר מלהגיד דברים שאין לי מושג בהם. מה אתה עושה חוץ מאשר להסית נגד סגל נגד מאור כשברור שיש רק כתובת אחת ראשית לטמטום וקוראים לו שגב ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-Feb-2015, 15:12
הודעה: #15
מה משטרה מה ? המקסימום על צ'ק בלי כיסוי זה הליכים משפטיים והוצאה לפועל איזה שטויות אתם מדברים

תענו למה אורליצקי יסתכן בהוצאת לשון הרע ודיבה כנגד יוסי מאור על כביכול דברים לא נכונים ?
24-Feb-2015, 16:44
הודעה: #16
אפרים היחיד שסובל מסכיזופרניה זה אתה וזה בסדר וחלק מהטיפול זה להכנס לפורום ולהחליף זהויות כמו גרביים לשנות סגנון כל שעתיים ולצאת בהצהרות כאילו המצאת את הפטיפון זה חלק מהיום יום שלך,לפחות תנהג בכבוד למטפלך מקרב אוהדי הקבוצה.

.ולעינייננו,בין שגב למאור יש הסכם שמיתייחס לבעלות ולאחריות,שגב בעלים של 75 אחוז מהמניות ושל 100 אחוז מהמחויבויות.
מאור נשאר בעל 25 אחוז מהבעלות שמקנים לו זכות מוגבלת בסכום במקרה של מכירת המועדון,מעבר לכך הוא לא אחראי לשום מחויבות.

אבל וכאן מגיעים לאבל,בניגוד לאפרים אני לא משפטן ולא בטוח שמאור לא חשוף לתביעות במידה ושגב לא עומד במחויבויותיו ונתבע,יש כאן מספיק יועציים משפטיים שיכולים לחוות דעה.
24-Feb-2015, 16:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Feb-2015 על ידי 16:57 זאב רווח.)
הודעה: #17
חחחח מה אתה מדבר אייל סגל חברי וידידי
שים לב למה שאתה אומר ליוסי מאור 25% במניות 0 אחוז בהתחייבויות - ועוד אותי אתה מכנה סכיזופרן ??

או קיי למה שאורליצקי יבקש כסף מיוסי מאור ? הרי יש לו 0 התחייבויות חחחח

אין חיה כזאת בעולם תתעורר אני רוצה להאמין שאתה לא עד כדי כך תמים

אריקה מה זה קבלת ערבות מזוייפת ? הביא לכאן אורן את התקנון וכל הקשיים של מימוש ערבויות בכלל והקשר עם הקבוצות החזקות והחלשות פיננסית מי ומה הסכים ולמה אורליצקי לא יכול לקבל יותר מצ'קים דחויים !!!

אין זיוף הכל ליכלוכים סך הכל שגב נתן צ'קים בזמן שחשב שאין לו בעיות כלכליות ואז כשנהיו לו בעיות כלכליות לא היה לו מהיכן לשלם

סך הכל אדם שפשט רגל
24-Feb-2015, 16:58
הודעה: #18
(24-Feb-2015 16:52)זאב רווח כתב:  חחחח מה אתה מדבר אייל סגל חברי וידידי
שים לב למה שאתה אומר ליוסי מאור 25% במניות 0 אחוז בהתחייבויות - ועוד אותי אתה מכנה סכיזופרן ??

או קיי למה שאורליצקי יבקש כסף מיוסי מאור ? הרי יש לו 0 התחייבויות חחחח

אין חיה כזאת בעולם תתעורר אני רוצה להאמין שאתה לא עד כדי כך תמים

אין לי ניסיון עיסקי כשלך,אך במעט שנגעתי בעסקים ראיתי הסכמים הרבה הרבה הרבה יותר משונים וזה לגיטימי לחלוטין,כשמגיעים לאי הסכמות להפריד בין בעלות לבין אחריות,כמובן כשזה כתוב וחתום ומוסכם,
24-Feb-2015, 17:00
הודעה: #19
ואתה ראית בעיניך הסכם כזה ??
24-Feb-2015, 17:24
הודעה: #20
(24-Feb-2015 16:44)אייל ס כתב:  אבל וכאן מגיעים לאבל,בניגוד לאפרים אני לא משפטן ולא בטוח שמאור לא חשוף לתביעות במידה ושגב לא עומד במחויבויותיו ונתבע,יש כאן מספיק יועציים משפטיים שיכולים לחוות דעה.

אם אני לא טועה זה "מכבי נתניה כדורגל בע"מ", כלומר הפרדה משפטית מוחלטת בין מחזיקי המניות למועדון. אם מאור לא חתום אישית על צ'קים או על ערבות אז הוא לא אחראי לשום חוב שבגינו יתבעו את המועדון. בדיוק בגלל זה אורליצקי לוקח התחייבות אישית בצורה של ערבות.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים