שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אורליצקי : " שאלתי את יוסי מאור למה אתה לא שם כסף ..."
24-Feb-2015, 14:09
הודעה: #1
אייל סגל יכול עם מקהלת הזמרי חצר שלו לומר כל יום כל שעה כל שבוע כל חודש מה שהוא רק רוצה אבל מתברר שהאמת חזקה מהכל ...

תיכנסו לספורט 5 ותקראו היטב היטב מה אורליצקי אומר לגבי יוסי מאור

הגיע הזמן להסיר את המסכות עד עכשיו שגב שם כסף מהכיס בזמן שיוסי מאור " לא רוצה לשים את חלקו קרי 25% "

אורליצקי אומר בפירוש ששגב יעביר עוד מליון שקל לפי ההסכם ויש עוד 3-4 מליון שקל בטוחות של אחותו של שגב

על מה הסערה ועל מה המהומה מי שמעכב פה הכל זה התזרים של יוסי מאור למה אף אחד לא מפגין מול הבית שלו ??
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Feb-2015, 14:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Feb-2015 על ידי 14:14 זיו פלם.)
הודעה: #2
אם היית קצת חכם היית מבין למה הוא לא רוצה לשים כסף

בתחילת העונה שאלי שגב קנה 25 אחוזים מיוסי מאור הוא קבע חד משמעית רק אני מחליט רק אני קובע ורק אני מזרים כסף ( מזכיר קצת את נציגו המהולל רק אני מוטלה ) לכן יוסי מאור לא מעביר כסף כי הוא לא צריך לכסות את השטויות של אלי שגב.

Sent from my iPhone using Tapatalk
24-Feb-2015, 14:22
הודעה: #3
RE: אורליצקי : " שאלתי את יוסי מאור למה אתה לא שם כסף ..."
אותי יותר מעציב /מדאיג המשפט הזה שקראתי היום.
. אם קאיודה מעדיף לשחק בעונה הבאה בקבוצה מפורקת שתילחם על חייה במקום לשחק עם קרית שמונה באירופה ולהרוויח יותר כסף, זו זכותו. אנחנו מאמינים שבסוף גם לארי יבין שזו הדרך הנכונה וכולם יוצאים נשכרים ממנה".

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
24-Feb-2015, 14:28
הודעה: #4
מה זה לא רוצה לשים ? יש מניות רוצה או לא רוצה הוא חייב להעביר 25% , ידעתם את זה ושפכתם סתם את דמו של שגב !!!

נכון ששגב הוא המחליט ואם הוא עם 75% מחליט שלקבוצה יהיה תקציב x או תקציב y יוסי מאור כשותף זוטר חייב לשים 25% או שהוא בחוץ , אם הוא לא רוצה שימכור או יעביר או יחלק חינם לאוהדים את המניות שלו , המועדון לא יכול להיות בן ערובה של יוסי מאור ...

אם יוסי מאור יעביר את חלקו שזה 5 מליון שקל אין אפילו בור ולא צריך למכור את לארי קיודה
24-Feb-2015, 14:29
הודעה: #5
לארי לא ישחק בשנה הבאה בקבוצה מפורקת לא בגלל שנתניה לא תהיה מפורקת אלא כי הוא ימכר לחול. מבחינתו מה יש לו להתקע אצל שרצקי בקצה המדינה מול 600 איש כל שבוע כשהוא יכול לנסות לשחק באירופה ? מי שאמר את זה בנתניה חשב מהבטן.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-Feb-2015, 14:33
הודעה: #6
אני התכוונתי לקבוצה מפורקת שתילחם על חייה אם באים בעונה הבאה בגישה כזאת לאיפה נגיע?

24-Feb-2015, 14:34
הודעה: #7
(24-Feb-2015 14:28)זאב רווח כתב:  מה זה לא רוצה לשים ? יש מניות רוצה או לא רוצה הוא חייב להעביר 25% , ידעתם את זה ושפכתם סתם את דמו של שגב !!!

נכון ששגב הוא המחליט ואם הוא עם 75% מחליט שלקבוצה יהיה תקציב x או תקציב y יוסי מאור כשותף זוטר חייב לשים 25% או שהוא בחוץ , אם הוא לא רוצה שימכור או יעביר או יחלק חינם לאוהדים את המניות שלו , המועדון לא יכול להיות בן ערובה של יוסי מאור ...

אם יוסי מאור יעביר את חלקו שזה 5 מליון שקל אין אפילו בור ולא צריך למכור את לארי קיודה

סליחה?
"חלקו של יוסי מאור זה 5 מליון שקל"?
??
???
באיזה בית ספר לומדים לחשב כך?
למה? שגב שם 15 מליון שקל השנה? על מה אתה מדבר?
24-Feb-2015, 14:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Feb-2015 על ידי 14:39 טל.מ.)
הודעה: #8
(24-Feb-2015 14:28)זאב רווח כתב:  מה זה לא רוצה לשים ? יש מניות רוצה או לא רוצה הוא חייב להעביר 25% , ידעתם את זה ושפכתם סתם את דמו של שגב !!!

אני לא בא לסנגר על יוסי מאור אבל אתה לא מכיר את חלוקת המניות בין השניים ואת חלוקת התפקידים. לצערי הרב - את הבור הכלכלי יצר שגב, שלא הקשיב לאף אחד חוץ מלמוטלה איזיקוביץ ושליימלה ועכשיו אתה הוא אורליצקי וכולנו מצפים שהוא יסגור את החוב ... ?
א - כנראה שהוא לא רוצה
ב - כנראה שהוא לא מאמין שזו הדרך
ג - הזרמת הבעלים שהיתה אמורה להיות בנתניה היתה משהו כמו 10 מ שח. אז לפי ההגיון שלך מדובר ב 2.5 מ. אבל כמו שהבנת ההגיון שלך לא ממש מבין את מה שקרה שם.

(24-Feb-2015 14:33)amir כתב:  אני התכוונתי לקבוצה מפורקת שתילחם על חייה אם באים בעונה הבאה בגישה כזאת לאיפה נגיע?

אמיר מאיפה יבוא הכסף ? לא יודע אם אתה זוכר את השנה האחרונה של יאמר כשבסופה רמזו על זה שהוא עוזב ואמרו שבמכבי נתניה בשנה הבאה תהיה קבוצת נוער מחוזקת ? אז זה מה שצפוי (אם תהיה קבוצה).

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-Feb-2015, 14:40
הודעה: #9
ולכן אני מודאג עצוב.

24-Feb-2015, 14:48
הודעה: #10
תגיד טל.מ אתה עם הכדורים הנכונים היום ?
למה שאורליצקי יבקש מיוסי מאור לשים כסף ? סתם כי התחשק לו ? כי הוא מחזיק 25% מניות רוצה או לא רוצה משפטית גם אם שגב היה עושה תקציב של 50 מליון שקל הוא יוסי מאור חייב או לשים חלקו בתקציב או לוותר / למכור מניותיו אלא אם כן יוסי מאור ואלי שגב חתמו חוזה ששגב ישלם הכל וזה לא המצב ....

25% מתוך 26 מליון שקל צא וחשב כמה זה .... נכון שיש כספי עירייה וטוטו וכו' אבל כשתקזז הכל גם יוסי מאור צריך לשים כסף ולא שקל שתיים
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים