שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רגע האמת של המועדון הזה הגיע!
24-Feb-2015, 12:11
הודעה: #42
RE: רגע האמת של המועדון הזה הגיע!
(24-Feb-2015 12:06)עידן444 כתב:  שילמנו 650 ש"ח. לא יודע על איזה 550 אתם מדברים. אולי עשו לכם הנחה... ולילד\חייל\סטודנט זה מחיר גבוה.
מעבר לזה ההבדל בין אנשים כמו חטב לאנשים כמוני זה שהוא זורק את האשמה על הקהל שהוא חלק ממנו וגם הוא עצמו חוץ מלזבל את השכל בפורום לא עושה כלום ולא יוזם שום התארגנות אלא מחכה שאחרים יעשו זאת, ואנשים כמוני מודים שהם נמצאים בנקודת זמן בחיים שנלחמים על כל שקל כדי לשרוד, נמצאים רוב היום מחוץ לבית ובקושי רואים את הילדים, ואני בטוח שזה המצב של לא מעט אנשים כאן בפורום. 5,000 ש"ח זה הגן של הילדים שלי בחודש! אולי אוציא אותם מהגן בשביל מכבי נתניה? אולי גם נמכור את האוטו? נפדה איזה קופת פיצויים על חשבון הפנסיה?
אם בעלי ממון לא מסירים את הכפפה(ובעלי ממון, הם ולא אחרים הם אלה שמביאים את רוב הכסף להפועל ת"א ולא פואדים, ערבים מיפו והח'ברה מג'סי כהן וחבריהם מחולון\בת ים, ואני בטוח שגם לא זוגות צעירים עם תינוקות, או משפחות ממעמד הביניים), אז מי?
אתמול היו 50 איש מול הבית של אורליצקי. מעניין עם חטב היה שם...
עידן מסכים איתך ומסכים עם חטב,מצד שני קשה לי לקרוא את כל הדרישות של האוהדים מיוסי ואלי ותשובה ואחרים,בעיקר כשהכדור מגיע לפתחם אז מדובר בגן של הילד.
.לפני 6 עונות שיאמר והמצב היה קשה,פנה אלי אוהד שלצערי כבר לא בפורום שמצבו הכלכלי לא טוב משל מרבית האוהדים קשי היום והציע לפתוח תוכנית חיסכון כדי לעזור לקבוצה.
.לא חושב שגם זו הדרך,אך כדורגל זה תחביב שיכול להיות לא זול,בדיוק כמו רכיבה על אופניים,או נסיעה לחו"ל.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: רגע האמת של המועדון הזה הגיע! - אייל ס - 24-Feb-2015 12:11

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים