שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה - הפועל ב״ש
21-Feb-2015, 14:27
הודעה: #11
RE: מכבי נתניה - הפועל ב״ש
(20-Feb-2015 10:39)עידן444 כתב:  עצוב לי מאוד ששוב באים לאותם שני משחקים שחטפנו בהם 8-0 בסיבוב הקודם עם שני נוקאאוטים כבר בפתיחה באותו מצב ואף גרוע מכך הפעם. לפני המשחק בב״ש החלה ההתמרמרות הגדולה על הנושא הכספי אך לפחות הגענו עם סגל יחסית מלא ובתקופה טובה(10/15). סף השבירה הנמוך והעצבנות שגם גרמה לשבירה של קאיודה(שנמשכה עד להגעת רוני לוי) באותו משחק מול ב״ש נגרמו כתוצאה ישירה של המצב הכלכלי(עובדה שלפני כן לא התפרקנו כך באף משחק), וכמובן שכאשר לפני המשחק מול חיפה פורסם על כך שאפילו הערבויות מפוקפקות בכלל הדבר האחרון שהתעסקו בו הוא המשחק. אילולי הנצחון בעכו כנראה שהיינו מסיימים את הסיבוב במצב קשה הרבה יותר, בטח כאשר גם גנבו לקאיודה שער ניצחון מול אשדוד.
אני מקווה שרוני לוי למרות הבעיות הגדולות יעשה את ההבדל.
אם לא התערבות השופט מול רעננה רוני לוי היה עדיין בלתי מנוצח.
החזרה להתעסקות בכסף מטרידה אותי מאוד ואני בספק כמה רוני לוי יצליח להחזיק את הח׳ברה מפוקסים. אני גם מאמין בכך שהפסדים מהסוג של ההפסד לרעננה פוגעים מורלית בצורה קשה ומביאים לתגובת שרשרת וזה הזמן הכי גרוע שדבר כזה יקרה.
בתוספת להגנת הטלאים, שום תכונה מיוחדת של הקהל לפני המשחק, ומזג האוויר שכנראה יביא שיא שלילי של צופים בדומה לאותו משחק ארור מול הפועל חיפה, אני מאוד חושש!
וכל זאת דווקא מול קבוצה שאני אישית לא שונא אבל בהחלט במוטיבציית יתר לנצח אותה, בטח לאור הזלזול של חלק גדול מאוהדיה, שאיך לומר, לא ממש ״סופרים אותנו״... אולי הם יודעים למה... ואולי לא...
נקווה איכשהו להביא אנרגיות חיוביות ולעשות תוצאה מפתיעה.
בשל התוצאה מהשבוע שעבר, חשיבות רבה למשחק הזה!
יאללה נתניה!!!

אני אפילו לא נכנס לניתוח מקצועי של המשחק. רוצה לראות 11 לוחמים על הדשא שיגרמו לב״ש להראות כמו הצל של עצמה- מה שקרה לה בלא מעט משחקים העונה...
וזהו...

מה שהיה היה, וזה לא מלמד על מה שיהיה. כל משחק מתחיל ב-0:0. נגד מכבי ת"א הנוראה לא האמנתי ב-3:2 שיש סיכוי לשיוויון והנה זה קרה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Feb-2015, 15:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Feb-2015 על ידי 15:06 עידן444.)
הודעה: #12
משום מה התעוררתי הבוקר עם אמונה גדולה. באותו 3-0 לפני שנתיים היה ניכר שמצד אחד היה מאמן שהתכונן היטב(אלישע לוי) מול מאמן שהעלה 11 שחקנים וקיווה לטוב.
היום אני מאמין שיהיה סיפור אחר. ב״ש לא ניצחה העונה בעכו, הפסידה להפועל ת״א, לקחה רק נקודה מרעננה נזקקה להזיע נגד מכבי הרצליה ולנצח במזל, וגם בשבוע שעבר רק מזל עזר לה מול הפועל ת״א.
מנגד, אני לא זוכר זחיחות כזו של אוהדים אורחים שמגיעים לנתניה ומצפים לניצחון קל של 3 או 4 אפס.
מספיק שהשחקנים שלנו יעלו כמו אריות, ויהיו מספיק מרוכזים כדי שהשחצנים מהדרום יחזרו עם הזנב בין הרגליים כמו שקרה במשך קרוב ל 20 שנה בקופסא!
מקווה שכמה שיותר קהל שלנו יגיע. אני כרגע נמצא מעט צפונית לנתניה והשמש מבצבצת...
מקווה שאפקט הרגע האחרון מול מועדון אפור ובינוני בתקופה טובה(בזכות גבירה ששמה כסף ולא הרבה מעבר) עם אוהדים שלא מפסיקים להתעסק בנו(שימו לב כמה נדחפים שלהם באים ומקללים בעמוד הפייסבוק שלנו) בסוג של אובססיה לא מובנת גם כאשר אנחנו במצב גרוע (ואין לי ספק שאין להם שום כבוד וישמחו לרקוד על הגוויה היום אם חס וחלילה תסריטי האימים שלנו יתממשו שוב כמו בסיבוב הקודם ולפני שנתיים) יביא כמה שיותר אוהדים היום!
תאמינו ויהיה טוב!
21-Feb-2015, 15:05
הודעה: #13
שוב פעם להזכיר לכם , לא ברצלונה מגיעה היום.
למרות החסרון של מספר שחקנים, עמידה נכונה , נחישות והכל פתוח.
תבואו לתמוך , מאמין שלא נפסיד.
The following 2 users Like Shaul's post:
Hagiqq (2121-0202-2015201520152015), עידן444 (2121-0202-2015201520152015)
21-Feb-2015, 15:17
הודעה: #14
מכבי נתניה - הפועל ב״ש
מכתב אישי להרוש היום זה היום היום אתה צריך להוכיח לכולם למה אתה שוער נבחרת זה לא גבורה להיות שוער בקבוצה תותחית תלמד מניצן ומדניאל ליפשיץ איך הם הביאו נקודות לקבוצה שלהם . אריאל היום אתה אוכל את הדשא ולא מקבל גול היום אתה מראה לכולם למה נתניה רצתה אותך במקום לויטה .

Sent from my iPhone using Tapatalk
21-Feb-2015, 15:30
הודעה: #15
המצב לא מזהיר בסגל השחקנים אבל לשים את שמעון הרוש בלם זו לדעתי טעות , עדיף לנסות שחקן כמו אור ברוך ואני מאד רציני הרוש פשוט שחקן שמלווה ...אור ברוך עח משחק ראז טוב ווינר באופי זה שהוא מחמיצן סדרתי...דווקא יכול להפוך אותו לבלם לא רע...
אגב צלישר בגילאי ילדים/נערים שיחק בלם וקפטן ויכול להיות לא רע הוא לא קשר אחורי כי הוא פשוט לא שקט עם הכדור...דווקא בתור בלם שכל מה שרוני לוי צריל לבקש ממנו זה להעיף כדורים לטניס....
האכזבה הכי גדולה שלי היא מהקהל שוב מתברר שאנחנו קהל של ניצחונות , ראו את ההתארגנות בהפועל ולהתבאס כפליים ...
כל העונה הזו האוהדים חלשים מאד מתנצל דיימונדס ארמי הוא כל ארגון אחר חלשים מאד ....
בעיקר בנושא ההנהגה שום פגישה מול ההנהלה שום הפגנה מול הבקרה שום קניית כרטיסים אפילו התפאורות כבר לא מה שהיינו רגילים...
21-Feb-2015, 20:55
הודעה: #16
ישששששששש סוף סוף הנקמהה שלנו בבער שבע כלכך חיכיתי לזההההה
21-Feb-2015, 21:01
הודעה: #17
(21-Feb-2015 20:55)KOBI כתב:  ישששששששש סוף סוף הנקמהה שלנו בבער שבע כלכך חיכיתי לזההההה

די!! מספיק עם ההתחשבנויות המטופשות האלו. נשאיר אותם לאוהדים מהסוג של בני יהודה. זה לא לרמה שלנו.
21-Feb-2015, 21:04
הודעה: #18
(21-Feb-2015 21:01)יגאל יהב כתב:  
(21-Feb-2015 20:55)KOBI כתב:  ישששששששש סוף סוף הנקמהה שלנו בבער שבע כלכך חיכיתי לזההההה

די!! מספיק עם ההתחשבנויות המטופשות האלו. נשאיר אותם לאוהדים מהסוג של בני יהודה. זה לא לרמה שלנו.

אני רוצה להתחשבן אז מה קרהה!!זכותי
21-Feb-2015, 21:30
הודעה: #19
אמרתי לכם שלא ברצלונה מגיעה היום!!!
להוריד את הכובע בפני רוני לוי !!!!
21-Feb-2015, 21:48
הודעה: #20
(21-Feb-2015 21:04)KOBI כתב:  
(21-Feb-2015 21:01)יגאל יהב כתב:  

אני רוצה להתחשבן אז מה קרהה!!זכותי

אם כך, אתה יודע איזה נקמות יש לקבוצות אחרות נגדנו? אתה יודע שפעם הכנסנו שמינייה לעכו, ושב-73/74 ניצחנו 0:3 בבאר שבע? ואולי הנכון הוא לומר שבסיבוב הראשון באר שבע נקמה בנו על מה שקרה אז לפני 41 שנה? לדברים האלו אין בסיס. בכדורגל אתה מנסה לנצח בכל משחק נתון, ובכל מקרה, לא חשוב מה הייתה התוצאה, עם שריקת הסיום אתה שוכח אותו ומתחיל להתרכז במשחק הבא.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים