שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אתמול
09-Feb-2015, 18:48
הודעה: #31
RE: אתמול
(09-Feb-2015 18:40)עידן444 כתב:  
(09-Feb-2015 17:40)אייל ס כתב:  
(09-Feb-2015 16:31)עידן444 כתב:  אגב, ברור שההתלהבות מרוני לוי היא מאיך שהקבוצה נראית ולא דווקא מהנקודות...
רק שימו לב שאם לא מנצחים את רעננה יוסי מזרחי עשה בסיבוב הקודם במקבץ הזה יותר נקודותSmile

ממש לא,נכון להיות עשינו 11 נקודות בסיבוב השני.
.בסיבוב הראשון נכון למשחק נגד רעננה צברנו 11 נקודות.

(09-Feb-2015 16:31)עידן444 כתב:  אגב, ברור שההתלהבות מרוני לוי היא מאיך שהקבוצה נראית ולא דווקא מהנקודות...
רק שימו לב שאם לא מנצחים את רעננה יוסי מזרחי עשה בסיבוב הקודם במקבץ הזה יותר נקודותSmile

ממש לא,נכון להיות עשינו 11 נקודות בסיבוב השני.
.בסיבוב הראשון נכון למשחק נגד רעננה צברנו 11 נקודות.
אני לא מבין מה לא נכון...
עם רוני לוי ניצחנו בסכנין ועם יוסי מזרחי ניצחנו אותם בבית.
עם רוני לוי ניצחנו את בית"ר, עם יוסי מזרחי עשינו תיקו.
עם רוני לוי יצאנו תיקו עם הפועל פ"ת, עם יוסי מזרחי ניצחנו.
מכבי ת"א תיקו ועם יוסי מזרחי הפסדנו.
8-7 לרוני לוי. יוסי מזרחי ניצח את רעננה. אם לא מנצחים את רעננה יוסי מזרחי עשה יותר נקודות במקבץ הזה.

ברור שיש הבדל שמיים וארץ באיך שהקבוצה נראית. לדעתי גם ברור שסכנין והפועל פ"ת קשות בהרבה בחוץ מאשר בבית. בבית אתה חייב לנצח אותן ובחוץ לנצח אותן זה סיפור הרבה יותר מסובך. מכבי ת"א ובית"ר קשות בבית ובחוץ כמעט באותה מידה. רוני לוי קיבל קבוצה מרוסקת לפני מקבץ משחקים מאוד קשה ועשה פלאים!

ועדיין, אני דיברתי מבחינה מתמטית בלבד ואני ממש לא מבין למה קפצת שזה לא נכון? לא דיברתי מתחילת הסיבוב. דיברתי על המשחקים שרוני לוי כאן שמקבילים לתקופה שבמקרה היא הכי טובה של יוסי מזרחי כאן בסיבוב הקודם. הבעיה היא שזה היה המקבץ הטוב היחיד של יוסי מזרחי אחרי פתיחה וסיום נוראיים של הסיבוב הראשון ופתיחה בינונית של השני...

נקודתית ב5 המשחקים האלו,מזרחי זכה ב10 נקודות ורוני ב4 זכה ב8 ונשאר לו משחק נוסף לצמצם את הפער או לעבור את מזרחי..
ואם לשם כיוונת,אכן צדקת.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים