שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אימון ביום חמישי בזמנו הבאנו 5000 אוהדים כמה מסוגלים להגיע היום ?
04-Feb-2015, 12:56
הודעה: #11
RE: אימון ביום חמישי בזמנו הבאנו 5000 אוהדים כמה מסוגלים להגיע היום ?
לא זוכר 5000 זו סתם הגזמה אבל היו מלא אוהדים והיה צחוקים וכייף .
אגב שיא האוהדים באימון יום חמישי שאני ראיתי שנת 82 לפני ה-5:2 המפורסם נגד כפ״ס הייתי בערך בגיל של הילדים שלי ילד רחוב שכל היום במגרש...מה היה לנו אז אופניים וכדור ...היתה תכונה מיוחדת ...אם אני לא טועה בנוער אז היו האחים מנחם , גבאי, יגאל לוי (האח של ...שהוא הפקשוש הכי גדול של המועדון לדורותיו...) ועוד רבים וטובים...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Feb-2015, 13:18
הודעה: #12
(04-Feb-2015 12:54)משה.ד כתב:  חברים לא יודע לגבי 5000 אבל כל יום חמישי התקיים משחק אימון מסכם בין הבוגרים לנוער והגיעו כמות יפה של צופים לצפות.

זה נכון הכמות של הקהל אז במשחקי האימון היתה יותר גדולה מכמות האוהדים של חצי ליגה היום לגבי 5000 אני לא בטוח .אבל 1000 יותר קרוב
04-Feb-2015, 14:51
הודעה: #13
(04-Feb-2015 12:54)משה.ד כתב:  חברים לא יודע לגבי 5000 אבל כל יום חמישי התקיים משחק אימון מסכם בין הבוגרים לנוער והגיעו כמות יפה של צופים לצפות.

נכון,כ500 וזה המון.
04-Feb-2015, 18:34
הודעה: #14
טוב נו מתוך דבריכם אני מבין שלא הייתם בתקופה הזאת כשאמרתי 5000 התכוונתי ל 5000 ולא לעשירית אבל אייל סגל כל מה שאומר מחפש להמעיט ולהתנגח אז תמשיכו להאמין למי שלא ראה ולמי שלא ידע , אני הייתי באימון לפני מכבי ת"א היו לפחות 5000 אנשים יושבים בכל היציע של הטלויזיה , וזה היה לפני ששמו גדר בין יציע 1 ליציע 2 וממול היה יציע העץ וגם ביציע 1-2 היה יציע עץ ורק למטה היה בטון !!!

אבל בוא נראה את הדור הזה מביא 2000 לאימון בלי להפריע רק להגיע ולראות את האימון 5000 זה גדול עליכם
05-Feb-2015, 23:22
הודעה: #15
הימים ימים אחרים העיר כולה היתה במרכז העיר . קרי שוק, ים, מרכז העיר וכו...
היום העיר התפזרה ק. השרון. פולג עיר ימים, וכו...באימון היו מגיעים חלק היו עוצרים בדרך לשוק, חלק בדרך לסידורים...השרופים היו שורצים מהתחלה עד הסוף אבא שלי למשל שהיה עובד יהלומים באיזור השוק היה עושה הפסקה לוקח סנדביץ איילה או סוסו ומתיישב דופק סנדביץ מתעדכן וחוזר למלטשה...האופי של העיר היה שונה...אגב גם העובדה שרובם היו נתנייתים היה משקל מכריע מספיק ההורים של השחקנים , תזכרו אבא של בני לם לא היה מפספס אימון כנ״ל משה מנחם כנ״ל אבא ואמא של תקווה ואלי אח של חיים מסיקה , ופודי הקטן(שמעון) ועוד מלא משפחות...בקיצור הימים האלה לא יחזרו...אה וחלק מאימיני מחלקת הנוער היו שם ...עוד מסה ויוסף מהקיוסק היה מתחיל למלא מקררים לשבת אח היו ימים יא חסרה...
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
eliahu (0606-0202-2015201520152015)
06-Feb-2015, 0:37
הודעה: #16
עזוב נו תירוצים דוד הרבה גרו בסלע הרבה בוותיקים הרבה בגן ברכה ברמת הרצל בדורה בנורדאו אבל באו כולם לאימון המסכם
אני לא אומר כל אימון מסכם אבל לפני מכבי ת"א ה 6-0 באו כל היציע מה שנקרא בקופסא מאוחר יותר 1-2 ואני לא מתכוון החדש עם יציעי הבטון אלא קצת בטון בהתחלה והשאר מעץ !!!

אני מציע לעמית לשאול את אבא שלו גדעון ותבינו על מה היה מדובר כאן

שלא תבינו לא נכון , היום אתם הרבה יותר מאורגנים ממה שהיינו ויש כלי נגינה ויש שירה אדירה יפה ועידוד שלא היינו חולמים עליו בזמנו , על זה אין לאוהדי נתניה של היום הצעירים מתחרים לכל הדורות לפני

אבל מבחינת מסה של קהל אנחנו לוקחים בגדול גם בבית וגם בחוץ , ואני לרגע לא מאשים אתכם עדיין אין קבוצות גדולות ושחקנים גדולים כמו שהיה בתקופתנו ... ועוד לטובתכם שאז היו הרבה אוכלי חינם שנכנסו חינם !!!
07-Feb-2015, 4:43
הודעה: #17
קליימן לא צריך לשאול את אבא שלו הוא יכול להביא לך תמונה מהעיתון של אותו יום חמישי שאתה מדבר עליו...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים