מכבי נתניה

גירסה מלאה: אימון ביום חמישי בזמנו הבאנו 5000 אוהדים כמה מסוגלים להגיע היום ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
יום חמישי אימון אחרון לפני מכבי ת"א 0-6 , ביציעי הקופסא 5000 אוהדים שמוליק פרלמן ז"ל מעביר אימון כל הקהל בדממה לא מפריע ושומע כל הערה של פרלמן מיציע הטלויזיה מה שקראו לו יציע מס' 1 מאוחר יותר !!!

הנה אתגר לדור שלא ידע את שמואל .... כמה אתם מסוגלים להביא אוהדים ביום חמישי באימון ? אתם גדולים מאתנו בעידוד אין ספק אבל האם אתם יכולים לעמוד באתגר ? אני חושב שאתם 0 בהבאת מסות של קהל חחחחחחח

בלי רעש בלי בלאגן רק אוהדים ביציע זה יטריף את השחקנים
אוהדים סוג ז לא מסוגלים לעמוד באתגר
אנחנו היינו באים בלי שיאתגרו אותנו
אני הייתי בורח בזמנו מוקדם מהעבודה להגיע בשעה 15:00 לאימון

אוהדים בלי ביצים
(04-Feb-2015 1:19)זאב רווח כתב: [ -> ]אוהדים סוג ז לא מסוגלים לעמוד באתגר
אנחנו היינו באים בלי שיאתגרו אותנו
אני הייתי בורח בזמנו מוקדם מהעבודה להגיע בשעה 15:00 לאימון

אוהדים בלי ביצים

כדי לעבוד לפני המשחק בעונת 81/2,היית אמור לא לשרת בצבא,גילינו עלייך משהו חדש?
קשקשן על מיוחדת שמעת ? על רגילה שמעת ? לא כולם נולדו כמוך עם כפית זהב בפה
(04-Feb-2015 10:52)זאב רווח כתב: [ -> ]קשקשן על מיוחדת שמעת ? על רגילה שמעת ? לא כולם נולדו כמוך עם כפית זהב בפה

רגילה זה דבר מעניין,הלוחם המהולל אפרים יצא לרגילה וכשכל חבריו הלוחמים השלימו שעות שינה הוא עבד,לא סתם עבד..עבד על כולם!!!
ואז,באמצע החלום הוא התעורר שטוף זיעה ושאל עצמו "אפרים אפרים,כאיזה דמות הלכתי לישון ולמי אני מתכנן להתחזות הבוקר",נרדם שוב,עד החלום הבא.
חחח קרעת אותי...
(04-Feb-2015 10:52)זאב רווח כתב: [ -> ]קשקשן על מיוחדת שמעת ? על רגילה שמעת ? לא כולם נולדו כמוך עם כפית זהב בפה

סתם כזה בשביל החברה ובעיקר בשביל חברי לצ'כונה(שגדלו עם כפית זהב משובצת ביהלומים),בתקופה ההיא שאפרים יצא לרגילות/מיוחדות,מיוחדת היתה חופשה לבני מושבים/קיבוצים שיצאו למיוחדת על מנת לעזור בעונות הבוערות(תקופה טרום העובדים הזרים..).
מבין שהגנן התפטר וקיבלת מיוחדת לקצור ת'דשא עם מספריים..
אייל כבר כמה פעמים ניפץ כאן אגדות אורבניות בנושא הקהל. 5,000 איש באימון נשמע לי הכי אגדה אורבנית שיש...
(04-Feb-2015 12:38)עידן444 כתב: [ -> ]אייל כבר כמה פעמים ניפץ כאן אגדות אורבניות בנושא הקהל. 5,000 איש באימון נשמע לי הכי אגדה אורבנית שיש...

לא 5000,5555 שכל אחד מהם קנה כרטיס ומהקופה שעשו רכשו 2 שחקני חיזוק
חברים לא יודע לגבי 5000 אבל כל יום חמישי התקיים משחק אימון מסכם בין הבוגרים לנוער והגיעו כמות יפה של צופים לצפות.
עמודים: 1 2
Reference URL's