שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נראה שהנוער השנה בצרות ?
30-Sep-2013, 8:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Sep-2013 על ידי 8:21 amir.)
הודעה: #21
RE: נראה שהנוער השנה בצרות ?
סיכמת יפה ולא נותר לי לאחל לך שוב בהצלחה אחרי הכל אני אוהד מכבי נתניה 40 שנה בערך ומה שחשוב עכשיו זה להחזיר את הקבוצה לליגת העל.
אק אם אפשר לסיום שאלה אחת קטנה דמעתי אתמול את הולצמן ברדיו אומר שהוא ומיזרחי הגיעו לנתניה היו צריכים לבנות קבוצה חדה לגמרי כי לא הייתה בכלל תשתית של שחקני בית

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

אז איפה בעצם העבודה של מנהל מחלקת הנוער שנמצא שם כבר יותר מ5 שנים ?

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Sep-2013, 8:44
הודעה: #22
(30-Sep-2013 8:18)amir כתב:  סיכמת יפה ולא נותר לי לאחל לך שוב בהצלחה אחרי הכל אני אוהד מכבי נתניה 40 שנה בערך ומה שחשוב עכשיו זה להחזיר את הקבוצה לליגת העל.
אק אם אפשר לסיום שאלה אחת קטנה דמעתי אתמול את הולצמן ברדיו אומר שהוא ומיזרחי הגיעו לנתניה היו צריכים לבנות קבוצה חדה לגמרי כי לא הייתה בכלל תשתית של שחקני בית

ושוב,אני חייב להיות זהיר מאוד בדברי...וכאחד שבנו שיחק 3 שנים בטוברוק אתה מכיר את הפן האחר בנתניה והפן האחר השתלט על מחלקת הנוער של מכבי נתניה באמצע שנות ה90 ולמעשה עד בואו של יאמר מחלקת הנוער קירטעה(למעט 3 שנים שבהם ניסו אנשי עסקים אוהדי הקבוצה לבנות את המחלקה,אך נזרקו ע"י אשר אלון).
בעונת 2006/7 התחיל שיקום מחלקת הנוער ובמשך 3 עונות הושקעו משאבים וכספים רבים ועיקרם פתרון נקודתי וסגירת פערים(הבאת שחקנים וחיזוק שנתונים),כשחלק מאותם שחקנים הגיעו לקבוצה הבוגרת והמשיכו למחוזות אחרים.
במקביל נבנתה מחדש התשתית הבסיסית,בית ספר לכדורגל וקבוצות הטרום ילדים(נכון להיום מחזורים 98/99/2000),המחזורים הבוגרים יותר עדיין חסרים(למרות שהיו פה ושם מספר מחזורים לא רעים).
נכון להיום:ממחזור 95 יש 3 שחקני נבחרת נוער,מחזור 97 יש 2 שחקני נבחרת נערים ועוד 2 שחקני קוו קידמי מהמובילים בארץ,אך עדיין דורשים עבודה מנטלית לא פשוטה(ולכן עדיין לא בנבחרת) ואחל ממחזור 98 רואים תוצאות בכל הפרמטרים(כישרון/קבוצתיות/מנטליות)
זה לא סוד שככל שקבוצת הגיל טובה יותר,יש רצון של שחקנים מוכשרים מכל הארץ להצטרף ולכן נעשת עבודה יסודית בגילאי 12-14(הגיל האידאלי להצטרפות שחקנים מרחבי הארץ),במקביל ניתן דגש בגילאי הטרומים(כולל מאמן אחראי על קבוצת הגיל).

ומילה אחת על שי ויוסי,מדובר ב2 אנשי כדורגל שהנוער מבחינתם זה לא אמירה,זה מעשה ויש שיתוף פעולה בכל הפרמטרים ואתן דוגמא אחת(מיני רבות),לפני כשבועיים הציעו לנו חלוץ בן 18(שחקן נבחרת הנוער שגדל בבני יהודה),השחקן התאמן בקבוצה הבוגרת מספר אימונים ורק אחרי שאושר כפוטנציאל עתידי,התקבל לקבוצת הנוער.
30-Sep-2013, 10:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Sep-2013 על ידי 10:43 אלון.)
הודעה: #23
(30-Sep-2013 8:18)amir כתב:  סיכמת יפה ולא נותר לי לאחל לך שוב בהצלחה אחרי הכל אני אוהד מכבי נתניה 40 שנה בערך ומה שחשוב עכשיו זה להחזיר את הקבוצה לליגת העל.

אז איפה בעצם העבודה של מנהל מחלקת הנוער שנמצא שם כבר יותר מ5 שנים ?

לא יודע אם זה קשור למנהל מחלקת הנוער אבל היו שחקני בית(עמרי,דגני,ימפולסקי,עזרא,נמני,עידו לוי,ירין חסן,וכו וכו וכו...) אבל רובם נמכרו לכל המרבה במחיר....
30-Sep-2013, 11:34
הודעה: #24
הולצמן ברדיו התייחס רק לסגל שהגיע לפתיחת העונה הזאת אם נתחיל עוד פעם בסיפור של מי אשם בזה שהגענו למצב הזה הפוסט הזה לא יגמר העובדה היחידה היא שיש כרגע רק שני שחקני בית רלוונטיים ושנהם משחקים באותו תפקיד.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
30-Sep-2013, 13:00
הודעה: #25
(30-Sep-2013 11:34)amir כתב:  הולצמן ברדיו התייחס רק לסגל שהגיע לפתיחת העונה הזאת אם נתחיל עוד פעם בסיפור של מי אשם בזה שהגענו למצב הזה הפוסט הזה לא יגמר העובדה היחידה היא שיש כרגע רק שני שחקני בית רלוונטיים ושנהם משחקים באותו תפקיד.

אין אשמה ואיש לא מחפש אשמים
נעשת עבודה לטווח ארוך בכל המישורים
והשורה התחתונה,
מוזמנים להיות שותפים לעשייה.
03-Oct-2013, 9:43
הודעה: #26
אייל למה אין נוער בשבת ???
נבחרת ???
03-Oct-2013, 13:33
הודעה: #27
(03-Oct-2013 9:43)דוד חטב כתב:  אייל למה אין נוער בשבת ???
נבחרת ???

כן(2 שבתות)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים