שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אין הבדל בין "האוהד/אוהדים"
21-Jan-2015, 10:45
הודעה: #11
RE: אין הבדל בין "האוהד/אוהדים"
(21-Jan-2015 10:32)mordii2 כתב:  
(20-Jan-2015 20:41)אייל ס כתב:  
(20-Jan-2015 20:26)דוד חטב כתב:  אייל אני לא בקיא בפרטים כמוך אבל ברקוביץ למיטב הבנתי לא איש צבוע ועם כל הכבוד ליאמר ברקוביץ בנה אחלה קבוצה בנתניה...
וברקוביץ עשה רק טוב להפועל חסך כסף הביא שחקנים שאף אחד לא שמע עליהם כנראה שגם עליו גדול שדודו דאהן מנחית לו שחקנים דרך בעלים פוטנציאלי ולא נותנים לו לפטר מאמן (שאני אוהב ומעריך על בסיס חברות) שעדיין לא עשה כלום רק בגלל שהוא חבר של אחד הספונסרים...
מסכים שלהתפטר בסמס זה לא אתי אבל זה ברקו..

חטב,ברקוביץ גאון(גם אהוד ברק),שחקן ברמות על(הכי מוכשר שגדל בארץ),מבין כדורגל ובעיקר בכדורגלנים...
אבל...וזה העיקר,הכל על פי דרכו ודרכו בלבד,ברגע שמשהו לא מסתדר,הסיפור גמור.
אלו האנשים הכי הכי הכי הכי מסוכנים!
הכול נכון אבל מפה עד החגיגות שעשו אתמול ב103 זה בושה הקוף ואינשטין פתחו שמפניה צנציפר חגג . לברקוביץ יש פתיל קצר מאוד ואני מסכים שהוא היה טיפש בסמס ששלח אבל כדורגל הוא יודע .
אני את החבורה הדוחה שם לא מסוגל לשמוע ומעדיף לשמוע את אופירה וזוהר שדוחים אבל לדעתי קצת פחות.
תהיה רגועה, היה מביך לשמוע ב 102 את ההתקפה של אופירה וזוהר על כל אחד שהעביר ביקורת ולו הכי קטנה על אייל ברקוביץ'.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Jan-2015, 10:50
הודעה: #12
חטב, ברקוביץ מסוכן בריבוע,שקרן וצבוע!
מהמעט שיצא לי להיות איתו בקשר בעינייני נשר הבנתי במי ומה מדובר,הירושה שהוא השאיר בנושא "מנהל הבית ספר לכדורגל"+ העדות שלו בבית המשפט באותו נושא,לימדה רבות על האיש שאיחל לנבחרת הלאומית להפסיד לשוויץ,שיחד עם אופירע הכין לעצמו קמפיין לאימון הנבחרת ולכן המסרון שלו אתמול היה המשך ישיר לאופי הבעייתי שלו.
21-Jan-2015, 13:00
הודעה: #13
הוא כולו "שכונה" אחת גדולה.
21-Jan-2015, 13:12
הודעה: #14
אני די אוהב אותו
21-Jan-2015, 23:20
הודעה: #15
לא הייתי מקשר בין אדון בי״ס לכדורגל לבין ברקוביץ כי למרות שברקוביץ הביא אותו גיל לב וקובי בלדב בחרו להאריך את החוזה איתו מעבר , ועדיין מודה לא מכיר את ברקוביץ אישית ואולי אני טועה הרושם מרחוק זה שרוב ההחלטות שלו נכונות ...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים