מכבי נתניה

גירסה מלאה: אין הבדל בין "האוהד/אוהדים"
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
שתקפו אתמול/שרים שירי נאצה/מתפרעים בהסעות/משליכים חפצים במשחקים לאייל ברקוביץ.
אלו ואלו עשויים מאותו חומר,חומר שרואה הכל רק דרך האמת שלו ומבחינתו שימות כל העולם.
זה החומר הכי מסוכן/הכי מפחיד/הכי בעייתי.
מקווה שכולם כאן ובהנהלת מכבי נתניה יפנימו פעמיים,פעם אחת שידעו לטפל ביד קשה ובזרוע נטויה ב"עשבים השוטים" שצמחו בשדותינו הירוקים ופעם שניה ,שלא ישתפו פעולה עם ברקוביץ לעולם...
לגבי האוהדים מסכים לחלוטין.
לגבי ברקוביץ .אני אשים בצד את פרשיות העבר עם עציוני .הרטסון והביצים של רוני לוי או זוהר ( הגיל עושה את שלו).
לא יודע חיים רמון אף פעם לא בא לי בטוב. קומבינטור. פוליטקאי נחות. לא יודענאיך הוא בעלים ם לא הביא שקל מהבית. ...
אם היית שואל אותי מי משניהם אתה מעדיף בתור חבר. אז לדעתי התשובה ברורה. ...
(20-Jan-2015 19:00)חזום חזום כתב: [ -> ]לגבי האוהדים מסכים לחלוטין.
לגבי ברקוביץ .אני אשים בצד את פרשיות העבר עם עציוני .הרטסון והביצים של רוני לוי או זוהר ( הגיל עושה את שלו).
לא יודע חיים רמון אף פעם לא בא לי בטוב. קומבינטור. פוליטקאי נחות. לא יודענאיך הוא בעלים ם לא הביא שקל מהבית. ...
אם היית שואל אותי מי משניהם אתה מעדיף בתור חבר. אז לדעתי התשובה ברורה. ...

עזוב חבר.....
אייל ברקוביץ אדם מסוכן,בדיוק כמו אהוד ברק...מעניין אותו רק דבר בחיים,ףאייל ברקוביץ!
אדם שכותב מסרון כמו שהוא כתב והוא כתב....זה האדם הכי מסוכן שקיים,לא מכיר את שרשרת המזון בעולם,לא מבין בהיררכיה....הוא מסוגל ל"שרוף את המועדון"....ולא פלא שיאמר כמעט הרים עליו יד...
כל כך נכון ככה צריך להתיחס אליו.
זו לא רעידת אדמה, בקושי עקיצת יתוש. להתראות איל ברקוביץ'
הוא לא עמד בשום הבטחה, כשל בכל החלטה, ייצר כותרות במקום יציבות, ועוזב את קן הצרעות של חודורוב מבלי להשאיר ולו רושם אחד חיובי. אורן יוסיפוביץ נפרד מהליצן, הפטפטן, המנג'ר הכושל איל ברקוביץ -
http://sports.walla.co.il/item/2821623?m=1
אייל אני לא בקיא בפרטים כמוך אבל ברקוביץ למיטב הבנתי לא איש צבוע ועם כל הכבוד ליאמר ברקוביץ בנה אחלה קבוצה בנתניה...
וברקוביץ עשה רק טוב להפועל חסך כסף הביא שחקנים שאף אחד לא שמע עליהם כנראה שגם עליו גדול שדודו דאהן מנחית לו שחקנים דרך בעלים פוטנציאלי ולא נותנים לו לפטר מאמן (שאני אוהב ומעריך על בסיס חברות) שעדיין לא עשה כלום רק בגלל שהוא חבר של אחד הספונסרים...
מסכים שלהתפטר בסמס זה לא אתי אבל זה ברקו..
(20-Jan-2015 20:26)דוד חטב כתב: [ -> ]אייל אני לא בקיא בפרטים כמוך אבל ברקוביץ למיטב הבנתי לא איש צבוע ועם כל הכבוד ליאמר ברקוביץ בנה אחלה קבוצה בנתניה...
וברקוביץ עשה רק טוב להפועל חסך כסף הביא שחקנים שאף אחד לא שמע עליהם כנראה שגם עליו גדול שדודו דאהן מנחית לו שחקנים דרך בעלים פוטנציאלי ולא נותנים לו לפטר מאמן (שאני אוהב ומעריך על בסיס חברות) שעדיין לא עשה כלום רק בגלל שהוא חבר של אחד הספונסרים...

חטב,ברקוביץ גאון(גם אהוד ברק),שחקן ברמות על(הכי מוכשר שגדל בארץ),מבין כדורגל ובעיקר בכדורגלנים...
אבל...וזה העיקר,הכל על פי דרכו ודרכו בלבד,ברגע שמשהו לא מסתדר,הסיפור גמור.
אלו האנשים הכי הכי הכי הכי מסוכנים!
במקרה זה אני מסכים מליון אחוז עם אייל סגל , ברקו-ביץ' מזכיר המון את שפיגלר לשניהם פה גדול שניהם שחקני עבר גדולים אבל כשלון ביחסי אנוש , ומאוד ערמומיים במיוחד כשמדובר על הגמד
(20-Jan-2015 20:41)אייל ס כתב: [ -> ]
(20-Jan-2015 20:26)דוד חטב כתב: [ -> ]אייל אני לא בקיא בפרטים כמוך אבל ברקוביץ למיטב הבנתי לא איש צבוע ועם כל הכבוד ליאמר ברקוביץ בנה אחלה קבוצה בנתניה...

חטב,ברקוביץ גאון(גם אהוד ברק),שחקן ברמות על(הכי מוכשר שגדל בארץ),מבין כדורגל ובעיקר בכדורגלנים...
אבל...וזה העיקר,הכל על פי דרכו ודרכו בלבד,ברגע שמשהו לא מסתדר,הסיפור גמור.
אלו האנשים הכי הכי הכי הכי מסוכנים!
הכול נכון אבל מפה עד החגיגות שעשו אתמול ב103 זה בושה הקוף ואינשטין פתחו שמפניה צנציפר חגג . לברקוביץ יש פתיל קצר מאוד ואני מסכים שהוא היה טיפש בסמס ששלח אבל כדורגל הוא יודע .
כדורגל זה דיקטטורה מנג׳ר על צריך לקבל החלטות לבד ...ברקוביץ גבר לא מסוכן ולא כלום עשה רק טוב בכל מקום שהיה ואני חושב שהוא פשוט לא מסוגל לקבל את השכונה בכדורגל הישראלי...
שפיגלר מסוכן כי הוא צבוע ואם משהו לא עפ״י רצונו/דרכו/כבודו אז הוא רק מטפטף רעל....
וההבדל בין בין ברקוביץ לשפיגלר שברקו לא צריך את הכסף ולא נאחז בכלום ולא כמו 90 אחוז מאנשי המקצוע שנכשלים וממשיכים לקבל שכר...
בגלל שהוא יודע כדורגל הוא שיחק ברמות הגבוהות ביותר ובנה עמו כלכלית,שם זה התחיל ולצערו שם זה נגמר,התנהלותו שפגעה בו כשחקן בלתי אפשרית כבעל תפקיד במועדון/נבחרת,הדרך היחידה שלא להצליח כאיש מקצוע(וגם במגבלות),זה כבעלים יחיד,בכל דרך אחרת מדובר בכשלון ידוע מראש.

התחרות בין 103 ו102 היא חסרת הגינות והוגנות ולכן הוא חטף ב103.
ומכיוון ש102 זו תחנת הבית של אופירע שמרשה לעצמה שם לקדם את חבריה/שותפיה/משפחתה/עסקיה ועסקי חבריה,אני נמנע מלהאזין ל102.
עמודים: 1 2
Reference URL's