שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מתן אוחיון שוחרר מחיפה
21-Jan-2015, 14:45
הודעה: #11
RE: מתן אוחיון שוחרר מחיפה
(21-Jan-2015 14:28)עידן444 כתב:  רוני לוי אמר שהוא יוכל להחליף שחקנים בשחקנים בעלות נמוכה. האמת שמתן אוחיון לא אחד כזה.
גביש ושטרית(אני חושב ששטרית יושב על חוזה לא כל כך נמוך) כנראה עברו\יעברו לפ"ת, דאבור כבר עזב, שריקי עזב(אחד החוזים השמנים ואין לי מושג אם אנחנו משלימים לו שכר בקרית גת), קנדה שוחרר. אני מניח שנחסכו כאן כמה מאות אלפי ש"ח.
אין לי בעיה להישאר עם הסגל הקיים, אבל דבר אחד בטוח, אם קאיודה עוזב יגיע חלוץ במקומו. אין לי מושג איך ומאיפה ישלמו- ברור שיבוא חלוץ אחר. לדעתי רוני גם ירצה עוד מגן, ואם יוכל גם יחליף את אחד הקשרים.

בהנחה שזה המנדט של רוני לוי,השחקן היחיד שעזב הוא עומרי קנדה ובשכר שלו תוכל להביא משכורת חייל+,לגבי שריקי,אני מא ין שנתניה משתתפת עם קרית גת בשכרו.
כנ"ל יהיה עם האחרים.
לגבי השכר בחיפה,מונהגות שם מדרגות שכר,השחקנים הזולים ביותר מרוויחים כ130000$,לא רואה את נתניה מסוגלת להתמודד עם הפערים בין השכר של השחקנים שישוררו לשחקנים הפוטנציאלים להחתמה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Jan-2015, 14:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Jan-2015 על ידי 14:54 mordii2.)
הודעה: #12
(21-Jan-2015 14:45)אייל ס כתב:  
(21-Jan-2015 14:28)עידן444 כתב:  רוני לוי אמר שהוא יוכל להחליף שחקנים בשחקנים בעלות נמוכה. האמת שמתן אוחיון לא אחד כזה.
גביש ושטרית(אני חושב ששטרית יושב על חוזה לא כל כך נמוך) כנראה עברו\יעברו לפ"ת, דאבור כבר עזב, שריקי עזב(אחד החוזים השמנים ואין לי מושג אם אנחנו משלימים לו שכר בקרית גת), קנדה שוחרר. אני מניח שנחסכו כאן כמה מאות אלפי ש"ח.
אין לי בעיה להישאר עם הסגל הקיים, אבל דבר אחד בטוח, אם קאיודה עוזב יגיע חלוץ במקומו. אין לי מושג איך ומאיפה ישלמו- ברור שיבוא חלוץ אחר. לדעתי רוני גם ירצה עוד מגן, ואם יוכל גם יחליף את אחד הקשרים.

בהנחה שזה המנדט של רוני לוי,השחקן היחיד שעזב הוא עומרי קנדה ובשכר שלו תוכל להביא משכורת חייל+,לגבי שריקי,אני מא ין שנתניה משתתפת עם קרית גת בשכרו.
כנ"ל יהיה עם האחרים.
לגבי השכר בחיפה,מונהגות שם מדרגות שכר,השחקנים הזולים ביותר מרוויחים כ130000$,לא רואה את נתניה מסוגלת להתמודד עם הפערים בין השכר של השחקנים שישוררו לשחקנים הפוטנציאלים להחתמה.
לך תדע אייל אולי כמו בהפועל יבוא איש טוב ויחתים שחקנים Smile

http://www.calcalist.co.il/local/article...l?ref=ynet
עכשיו אני מבין מאיפה יוסי למד לכאורה
21-Jan-2015, 14:59
הודעה: #13
זה הקטע, שלא בא איש טוב. ממשיכים לקחת הלוואות על הלוואות ולהתגלגל.
אייל ברקוביץ' אמר שאם יוציא דברים שהוא יודע "כולם שם יכנסו לבונקרים".
אייל, אתה באמת חושב שהפועל ת"א ואוהדיה האמידים (יותר נכון אינטרסנטים שקוראים לעצמם אוהדים), זו דוגמה שאנחנו צריכים לשאוף אליה?
אגב, כולם אומרים את אותו הדבר- אלה שמנהלים את הפועל ת"א מונעים קודם כל ממניעים אישיים ואינטרסים ורק אחר כך מתוך אהדה וכך העסק שם נראה. כאוס.
21-Jan-2015, 15:13
הודעה: #14
רוני לוי היה דיפלומט אבל אמר שיהיה קשה מאוד מאוד להתחזק בטח בלי לשחרר שחקנים. אל תבנו על חיזוק. לגבי הרוש - שאלה מעניינת ... בסוף קאיודה ימכר בנזיד עדשים לירושלים תמורת הרוש שבאמת באמת לא שווה את ההשקעה הזו. אני לא בטוח ששניר דורי לא ינפיק את אותן תוצאות כמו הרוש בלי כל הטררם מסביב.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
21-Jan-2015, 16:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Jan-2015 על ידי 16:05 amir.)
הודעה: #15
(21-Jan-2015 14:17)פיליפצוק כתב:  
(21-Jan-2015 14:15)אייל ס כתב:  ניראה לי שאנחנו ביוני 14,אתם מציעים שחקני חיזוק ואני חוזר להיות "נביא הזעם" שמהרהר בקול ונזכר שבגרעון של קרוב ל10 מיליון עסקינן ושכר דצמבר עדיין לא שולם.

ו- 450 אלף ש"ח לתימני.
דרך אגב מתי נסגר החלון?
יום חמישי הבא באירופה ובארץ 9 ימים אחרי.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
21-Jan-2015, 16:05
הודעה: #16
(21-Jan-2015 14:59)עידן444 כתב:  זה הקטע, שלא בא איש טוב. ממשיכים לקחת הלוואות על הלוואות ולהתגלגל.
אייל ברקוביץ' אמר שאם יוציא דברים שהוא יודע "כולם שם יכנסו לבונקרים".
אייל, אתה באמת חושב שהפועל ת"א ואוהדיה האמידים (יותר נכון אינטרסנטים שקוראים לעצמם אוהדים), זו דוגמה שאנחנו צריכים לשאוף אליה?
אגב, כולם אומרים את אותו הדבר- אלה שמנהלים את הפועל ת"א מונעים קודם כל ממניעים אישיים ואינטרסים ורק אחר כך מתוך אהדה וכך העסק שם נראה. כאוס.

לא מדוייק,יש שם כמה אנשים טובים חובבי פרסום וכמה אנשים טובים לא חובבי פרסום ובעיקר אינטרסנט אחד...ויחד הם מגלגלים את הקבוצה הזו מאז הגעת רמון ולמרות שהפועל לא באירופה וזה פגע להם קשות בתזרים ולמרות הם משלמים שכר בזמן ומתחזקים.
21-Jan-2015, 16:57
הודעה: #17
הפועל ת"א שחררה שחקנים מושאלים מחיפה (וזה צעד הגיוני, כי להשביח שחקנים לחיפה זה צעד מפגר לקבוצה עם שאיפות), ובמקומם מביאה שחקנים שהשאילו לה
סוכני שחקנים ואנשים פרטיים שיש להם את אותה מטרה. שהפועל תשביח את השחקנים כדי שהם ימכרו אותם בעתיד ברווח כספי.

הקבוצה האחרונה שנוהלה ככה הייתה הפועל ר"ג, שנוהלה ע"י סוכן השחקנים דודו דהאן.
21-Jan-2015, 16:59
הודעה: #18
הכח ר"ג
21-Jan-2015, 17:40
הודעה: #19
הסוכן של מתן אוחיון זה דודו דהאן והוא חתם בהפועל ת"א