מכבי נתניה

גירסה מלאה: מתן אוחיון שוחרר מחיפה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
מתן אוחיון שוחרר מחיפה לא יזיק לנו בלם נוסף
מתן אוחיון שחקן נהדר!
גם אני מחזיק ממנו להביא אותו דחוף לנתניה
ושההנהלה לא תבלבל במוח בענין שמעון אבוחצירא
אם משחררים את קיודה אבוחצירא בנתניה עם השתתפות בשכר או בלי השתתפות בשכר
מרוב קמצנות הם עוד מצפים שחיפה תשלם להם כדי לקחת בהשאלה את אבוחצירא ???

אם אבוחצירא לא נוחת בנתניה שלא ימכרו את קיודה
משום מה יש הרבה קופצים על שמעון אבוחצירה.
עם כל הכבוד לכך שהוא בן העיר, לא יודע אם יעדיף אותנו במצבנו הנוכחי.
אני לא פוסל את זה. הרבה שחקנים יעדיפו לשחק בקבוצת מרכז טבלה(מאוד מקווה שנהפוך לכאלה כמה שיותר מהר) מאשר ללכת לרוטציה בקבוצה כמו הפועל ב"ש שמה לעשות, היא עדיין לא סקסית כמו מכבי חיפה ומכבי ת"א.
לצורך העניין, לא יודע אם עידו לוי היה עושה צעד חכם אם היה עובר להיות שחקן ספסל בהפועל ב"ש כל עוד הוא שחקן הרכב אצלנו.
בסדר גביש הלך שעידו ישאר אבל הרבה תקוות ממנו אל תצפה בגילו חיים בר כבר כיכב בליגה
(21-Jan-2015 13:11)mordii2 כתב: [ -> ]מתן אוחיון שוחרר מחיפה לא יזיק לנו בלם נוסף

אבל כבר יש לנו אחד ואפילו שניים שנוגחים אחורה במקום קדימה ומבשלים גולים ליריבה.
לא פוסל אותו גם בתור קשר אחורי במקום הרומני. אגב, גם נגד סכנין הוא היה לא טוב אבל חדי העין ודאי הבחינו שכשיש יד מכוונת ניתן היה לראות שהוא עשה עבודה טקטית טובה וחיפה לא פעם על המגינים כשיצאו קדימה או איבדו כדורים. כנ"ל רומאריו. זה אחד ההבדלים שאני זהיתי. חיפוי, חיפוי, חיפוי. גם מול סכנין שחקנים טעו, אך לא באופן אוטמטי על כל טעות נענשנו כמו ביתר המשחקים כי תמיד היה מישהו שיכפה. זה ההבדל בין קבוצת כדורגל שקל מולה לקבוצת כדורגל שקשה מולה.
אחד המשחקים היחידים העונה שנתניה הקשתה בצורה כזו על יריבה היה מול רעננה.

עוד הבדל שאני לא יודע אם מרמז על הבאות-
ספגנו המון שערים בהרמות העונה. לא יודע אם היה משחק שספגנו בו כל כך הרבה קרנות ובכל זאת היינו ראשונים כמעט לכל כדור. יכול להיות שזה יותר קשור לסכנין ולא לנו. קשה לי לייחס את הנתון הזה למאמן שאימן רק כמה אימונים לפני כן. בכל אופן בשלב כלשהו במשחק גם שסכנין קיבלה קרן עדיין ישבתי די נינוח על הכורסא. פעם ראשונה מאז המשחק מול מכבי פ"ת שאני לא בפאניקה לפני כל קרן.
ניראה לי שאנחנו ביוני 14,אתם מציעים שחקני חיזוק ואני חוזר להיות "נביא הזעם" שמהרהר בקול ונזכר שבגרעון של קרוב ל10 מיליון עסקינן ושכר דצמבר עדיין לא שולם.
(21-Jan-2015 14:15)אייל ס כתב: [ -> ]ניראה לי שאנחנו ביוני 14,אתם מציעים שחקני חיזוק ואני חוזר להיות "נביא הזעם" שמהרהר בקול ונזכר שבגרעון של קרוב ל10 מיליון עסקינן ושכר דצמבר עדיין לא שולם.

ו- 450 אלף ש"ח לתימני.
דרך אגב מתי נסגר החלון?
רוני לוי אמר שהוא יוכל להחליף שחקנים בשחקנים בעלות נמוכה. האמת שמתן אוחיון לא אחד כזה.
גביש ושטרית(אני חושב ששטרית יושב על חוזה לא כל כך נמוך) כנראה עברו\יעברו לפ"ת, דאבור כבר עזב, שריקי עזב(אחד החוזים השמנים ואין לי מושג אם אנחנו משלימים לו שכר בקרית גת), קנדה שוחרר. אני מניח שנחסכו כאן כמה מאות אלפי ש"ח.
אין לי בעיה להישאר עם הסגל הקיים, אבל דבר אחד בטוח, אם קאיודה עוזב יגיע חלוץ במקומו. אין לי מושג איך ומאיפה ישלמו- ברור שיבוא חלוץ אחר. לדעתי רוני גם ירצה עוד מגן, ואם יוכל גם יחליף את אחד הקשרים.
עמודים: 1 2
Reference URL's