שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב עובד עלינו בעיניים.
06-Jan-2015, 8:59
הודעה: #15
RE: אלי שגב עובד עלינו בעיניים.
זו תכונה/ציפיה/דרישה מאוד מעניינת לרכוש מנוי ב600 ש"ח או כרטיס ב50 ש"ח במקרה הטוב ולזכות(ביושר) בזכות לקבוע לאחרים מה לעשות בכספם(הפרטי).
נוח לי מאוד להתייחס ליוסי מאור בעיקר כי ההכרות ביננו שטחית וחוץ משיחת טלפון(שמקורה בטעות) שנמשכה פחות מדקה,לא שוחחנו חודשיים רבים מאוד(בטח ובטח מאז שהתחיל ה העונה הנוכחית).

יוסי הגיעה למכבי נתניה בזכות רועי דניאל מתוך כוונה להיות חלק(לא דומיננטי) בבעלות סולידית של הקבוצה,השידוך לאלי שגב נעשה ע"י גיל לב(ולמרות ששניהם מקיסריה ושניהם אוהדי הפועל חיפה בעברם,מעולם לא נפגשו).
מהר מאוד יוסי הבין שהשותפות שמתנהלת היא לא שותפות שוות צלעות,לא ביכולת התזרימית ובעיקר לא ברצון לחשיפה ו"רעש תקשורתי" ולמרות שהוא היה הדומיננטי בהעברת כספים,התברר לו יותר ויותר שהוא השותף הזוטר למרות שהוא לא ידע שהוא כזה.
את עונת 14/15 תיכנן אלי שגב לבדו כשבסיום העונה שקדמה לה הוא דאג לדלל את חלקו של מאור כולל הודעות מאודהמאוד ברורות בכל מקום אפשרי על הסיבות לכך.

מהרגע שנודע על מצבה הנוכחי של הקבוצה,השם של יוסי מאור עולה ע"י גורמים כאלו ואחרים ומכיוון שבשום מקום לא שמעתי/קראתי הכחשה,אני מאמין שיש לזה יסוד סביר.
מההכרות המועטה שיש לי עם האיש ברורהלי לחלוטין שהוא לא יסבך עצמו בשום צעד לא הגיוני ולא נכון ובטח לא ישים את כספו על קרן הצבי(למרות הכספים הרבים שהוא שפך מאז אוגוסט 13 ולא תמיד בשליטתו).
כל השקעה נכון להיום במכבי נתניה כשאלי שגב הוא הבעלים ,היא השקעה "בעייתית" ולכן על תצפו מאיש להשקיע גם לא בכרטיסי שחקן(שזה נושא בעייתי בפני עצמו).
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: אלי שגב עובד עלינו בעיניים. - אייל ס - 06-Jan-2015 8:59

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים