שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב עובד עלינו בעיניים.
08-Jan-2015, 11:33
הודעה: #61
RE: אלי שגב עובד עלינו בעיניים.
אלון,מסכים לחלוטין!
העיריה היתה אמורה להחזיק מחלקת נוער עירונית(כמו רעננה) ודרכה לבצע פעילות בשכונות(האבסורד שמכבי נתניה מממנת את הפעילות במתנ"סים) והעיריה אמורה לסבסד את משחקי הקבוצה במתקני העיריה.
מצד שני,העיריה לא אמורה לממן את שכרו של המאמן ולא של השחקנים,בטח לא הזרים ואלו שלא תושבי העיר.
מה שקורה בעכו וברמת השרון ובאשקלון לא שונה מכל פרשת "ישראל ביתנו" ולכן,אנחנו כאזרחים לא אמורים לדרוש מימון גחמותינו,אך תושבי נתניה האוהדים את הקבוצב ראויים לדרוש מתקן ראוי ללא עלות(בדיוק כמו מקוואות/בתי כנסיות ומתנ"סים) ופעילות לבני הנוער(תחרותי ולא..).
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Jan-2015, 11:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jan-2015 על ידי 11:36 עידן444.)
הודעה: #62
(08-Jan-2015 10:29)אייל ס כתב:  טל,אתה מפתיע ובעיקר מדאיג אותי,מפתיע כי ציפיתי ממך ליותר,מדאיג כי אתה לא שונה מאפרים.
.בתחילת השנה כשהעלתי ספקות ביכולתו של שגב לעמוד בתקציב,הפכו אותי כאן לעוכר ישראל.
כשטענתי שהצוות המקצועי הוא הכי לא מקצועי שיש,מייד טענו כלפי שאני כותב את שכותב בגלל משקעי העבר.

ומכיוון שאני לא מתכוון להצטדק ובטח ובטח לא להתווכח,אעשה זאת 3 פעמיים בפעם אחת(ראשונה אחרונה ויותר מדי).
אנחנו לפני הכל אזרחי מדינת ישראל ומכיוון שלא מעניין לי את קצה ה"ז" שיש ראש ממשלה בדרך לכלא ונשיא אנס ושר אוצר שיצא מהכלא ועוד ועוד ועוד,בתפיסת עולמי הכסף הציבורי הוא נחלת הציבור ומצפה שנציגי הציבור לא ישנו בלילה ויזיעו עד זוב דם לפני שמאשרים הקצבות יחודיות כאלו ואחרות,כך טענתי כשהייתי קרוב(גם בכתיבתי כאן),כך אני טוען גם עכשיו.

ורק להשכלתך טל,זה שהתנתקתי בגלל התנהגות/ההתנהלות לא מפריע לי להמשיך בדרכי לעשות חלק מהדברים שעשיתי בעבר..בהבדל אחד,מלקחי העבר דואג שזה יהיה ישירות לנמען בלי מעורבות אחרים בדרך.

נ.ב

בכנות,למרות שהפגיעה שלך היתה בנקודה הכי כואבת,תחסוך מימך התנצלות או חזרה,כי זה מיותר.

אייל, לא התכנסו במועצת העיר על מנת לאשר תקציב נוסף או משהו חריג. עובדה שכולם מלבד אותו אחד היו בעד זה ושוב אני אומר, לא מכיר את הפוליטיקה וההתנהלות בעיריה ולמה צריך פה אחד ואיש אחד לבד יכול לטרפד את זה ולא כי הוא מתנגד, אלא כי הוא לא עשה שיעורי בית... זה מגוחך!

דבר אחד בטוח, אם מכבי נתניה תגסוס ותמות זה הצעד המשמעותי הראשון מבין הרבה צעדים קטנים שמובילים את נתניה להיות עיר חסרת זהות וחסרת גאווה. משהו שדי דומה לראשל"צ שביום שנתניה תהפוך להיות כמוה לא אמצא שום סיבה להמשיך להעדיף את המקום הזה על כל מקום אחר.
אני יודע שיש הרבה אנשים שאוהבים את המגמה. אני כאחד שנולד כאן וחי כמעט כל חיי בנתניה למעט גלות מאולצת לתקופת זמן קצרה, לא יכול לסבול את זה!
ושוב, ראש העיר ממתגת את העיר כעיר ספורט. היא לא בנתה כאן מתקן כדורסל מפואר(ובגלל זה קבוצת הכדורסל היום בליגה השניה ולא בליגת העל), וגם לא בריכות שיחה אולימפיות. בנו כאן אצטדיון כדורגל וזה הספורט היחידי שנשאר ומעניין מישהו בעיר הזו. לעיריה אינטרס עליון לשמור את הקבוצה הזו בחיים אחרת הפרויקט היקר ביותר בעיר הזו יהפוך לאנדרטה או ישרת קבוצות שאין להם שום קשר לכאן.
עובדתית, מכבי נתניה עולה לא פעם במועצת העיר כי זה כן מעניין וחשוב לעיר. מצחיק שאדם אחד טירפד את העזרה הזו שבראייתי היא מינימלית ואולי אפילו "כוסות רוח למת".
08-Jan-2015, 11:39
הודעה: #63
(08-Jan-2015 11:31)טל.מ כתב:  אייל אני לא מרגיש צורך להתנצל. כשכתבת כאן בתחילת השנה על ההתנהלות המקצועית והכלכלית ביקשתי מכולם שיקשיבו לך היה ברור לי שאתה לא ממציא ויודע על מה אתה מדבר. כשאתה בא להצדיק מהלך של הקפאת תקציב מאושר מראש שרק ביקשו להקדים כי המועדון מתפרק - עם מי אתה ? נראה לך שחבר המועצה המכובד עושה את זה למען מצוקת ילדי נתניה או כדי להראות לכולם למי יש יותר גדול ? אתה מעדיף שהמועדון יתפרק ? מצטער אני מכבד אותך אבל לא יכול להתחבר למה שאתה מביע כאן.

שוב אתה לא שונה מאפרים,לא מצדיק או לא מצדיק,אני לא משתלח בחבר מועצה שמבקש לבדוק מדוע מבצעים מחטף בישיבה הראשונה של שנת 15.
בשנה שעברה,כשביקשו מספונסרים להקדים את התרומות והתשלומים כדי לסיים את עונת 13/14,הצעתי לאותם ספונסרים שהמועדון חשוב להם לא להקדים,כי הכסף יחסר בעונת 14/15.
ואכן הכסף חסר מאוד,עד לסכנת 8רוק מיידית.
היום אני חושש מהזרמות מהירות של כספים,שיחסרו בהמשך העונה ולכן כל הזרמה דורשת בדיקה.
08-Jan-2015, 12:05
הודעה: #64
כל עוד לא מגדילים את התקציב ברור שזה לא יש מאין אלא רק לדחות את הקץ. אבל במצב שלנו גם לדחות את הקץ ולהרוויח זמן זה עדיף מלמות עכשיו. לא?
דבר אחד בטוח, ואם וכאשר אראה את הארנה הזו בחוף פולג בקיץ פשוט בא לי לשרוף אותה במו ידי!
זה לא תורם לנתניה כלום. זה משך אנשים כשזה היה אטרקציה שנה שנתיים ראשונות. היום נכנסים לארנה הזו מאות בודדות וערוץ הספורט מצלם בהפסקות אנשים משחקים מטקות, בחורות משתזפות וגולשים. מזל שהגיעו כמה אוהדים של מכבי חיפה וחולון לתת שם קצת צבע...
חבל שזה כן מצליחים להעביר בקלות שנה אחר שנה כאילו זה חשוב יותר מהשקעה בשכונות המצוקה ולהקדים למכבי נתניה כספים לא.
אגב, יש לי תחושה שחבר המועצה שתקע הכל לא ממש דואג לזה שהכסף הזה יחסר למכבי נתניה בהמשך השנה. זו דאגה שלך והיא צודקת. כמו שאמרתי, אין יש מאין וכל מה שעושים כאן הוא דוחים את הקץ ומחכים לנס.
08-Jan-2015, 12:06
הודעה: #65
אלי שגב עובד עלינו בעיניים.
אז לכבוד הוא לי להיות אפרים. לפעמים גם הוא צודק. הזרמות הכספים מהעיריה שביקשו להקדים נועדו על מנת להזרים חמצן לחולה סופני ועל כן חושבים על החודש הקרוב ועל החודשיים הקרובים ולא על עוד חצי שנה. ואני משתלח בחבר מועצה כי הפסקתי להיות נאיבי ולחשוב שהוא שומר על הקופה הציבורית. אם כל המועצה כולל מנכל העיריה בעד , ורק אותו אחד נגד כשהוא חייב ללמוד את הנושא, אז במטוטא ממנו הוא יכול היה ללמוד את הנושא קודם. אם למישהו כל כך בוער משהו אז הוא מברר לפני במיוחד שבתור תושב נתניה הייתי מצפה שהוא יהיה מודע למה שקורה לקבוצת הכדורגל הבכירה בעירו. מצד שני הוא מהבית היהודי .. אולי עכשיו השבת מפריעה לו ? לך תדע. ולכן אני מצטער, לא מאמין בנקי כפיו לא מאמין שהכל למען טובת הציבור ושמירה על הכסף הציבורי . יותר מאמין שפשוט ככה צוברים כח על חשבון מישהו אחר, שכמו שאמרת הוא הגחמה שלי ושל כולנו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Jan-2015, 14:23
הודעה: #66
(08-Jan-2015 12:06)טל.מ כתב:  אז לכבוד הוא לי להיות אפרים. לפעמים גם הוא צודק. הזרמות הכספים מהעיריה שביקשו להקדים נועדו על מנת להזרים חמצן לחולה סופני ועל כן חושבים על החודש הקרוב ועל החודשיים הקרובים ולא על עוד חצי שנה. ואני משתלח בחבר מועצה כי הפסקתי להיות נאיבי ולחשוב שהוא שומר על הקופה הציבורית. אם כל המועצה כולל מנכל העיריה בעד , ורק אותו אחד נגד כשהוא חייב ללמוד את הנושא, אז במטוטא ממנו הוא יכול היה ללמוד את הנושא קודם. אם למישהו כל כך בוער משהו אז הוא מברר לפני במיוחד שבתור תושב נתניה הייתי מצפה שהוא יהיה מודע למה שקורה לקבוצת הכדורגל הבכירה בעירו. מצד שני הוא מהבית היהודי .. אולי עכשיו השבת מפריעה לו ? לך תדע. ולכן אני מצטער, לא מאמין בנקי כפיו לא מאמין שהכל למען טובת הציבור ושמירה על הכסף הציבורי . יותר מאמין שפשוט ככה צוברים כח על חשבון מישהו אחר, שכמו שאמרת הוא הגחמה שלי ושל כולנו.

לטעמי זו צדקנות לשמה של אותו חבר מועצה.
ברור לי שהקדמת תקציבים למקוואות, בתי כנסת הוא היה מאשר גם בטלפון.
אני תושב נתניה, משלם ארנונה יפה ( ולא זולה) ומבחינתי כדורגל חשוב, למרות שיש כאן מימון של ספורט מקצועני. מה לעשות. זה חשוב לי. הקמת 3 בתי כנסת בטווח של 100 מטר מהבית שלי בתוך קרית השרון (בחלק החילוני שלה) קצת פחות. כי לדעתי מספיק אחד.
אז אני לא מנסה להיות יפה נפש ואני אומר בצורה גלוייה, מכבי נתניה מבחינתי חשובה יותר מקרית צאנז ומעוד כמה כמוהם והיא גם חשובה לטעמי ציבורית מדברים אחרים שהעיריה עשתה ועלו לא מעט כסף.
08-Jan-2015, 18:56
הודעה: #67
סוף סוף זה מתחיל.
http://m.one.co.il/iPhone/Articles/Artic...id=244781.
אם שגב לא ישלם, הוא יקבל צו איסור יציאה מהארץ
בבקרה

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
08-Jan-2015, 19:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jan-2015 על ידי 19:13 אלון.)
הודעה: #68
(08-Jan-2015 18:56)amir כתב:  סוף סוף זה מתחיל.
http://m.one.co.il/iPhone/Articles/Artic...id=244781.
אם שגב לא ישלם, הוא יקבל צו איסור יציאה מהארץ
בבקרה

חרטא ברטא, לא נראה שהוא מתכוון לשוב לארץ כך שהאיום הזה לא נראה מרתיע מידיי. יש כאן עסק עם נוכל, לכאורה, ואני מקווה שהעסק הזה יעבור כבר לטיפול במישור הפלילי.
08-Jan-2015, 19:06
הודעה: #69
אז שלא יחזור שירקב באפריקה כל חייו.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
08-Jan-2015, 19:09
הודעה: #70
אלון,לאלי יש אמא אחים בן ובת בארץ ולכן יש משמעות רבה לישראל בחייו(וזו הסיבה שלפני כל "הפרשה" הוא תכנן להשתקע חזרה).
כמו כן,חלק משערי אפריקה לא מאירים פנים כבעבר.....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים