שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עצוב !!! גיל פישל מונה למאמן הנוער בטוברוק
01-Jan-2015, 11:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Jan-2015 על ידי 11:35 אייל ס.)
הודעה: #11
RE: עצוב !!! גיל פישל מונה למאמן הנוער בטוברוק
(01-Jan-2015 11:10)דוד חטב כתב:  לא מתבכיין אבל ולא מתלונן רק מדבר על איך מאמנים שאמרו אני לעולם לא יאמן בטוברוק ...עוברים את הכביש , גבאי ובני לם יותר סמלים ואימנו בשני המועדונים אבל פישל מלא פעמים הצהיר לפחות בפניי שהוא איש של מועדון שלעולם לא יחצה את הכביש ולא משנה הכסף ...מה שבני לם וגבאי לא אמרו (לפחות לי) אף פעם...
זה כל העניין לא ציפיתי מכם שתבינו כמו שאתם לא מבינים עוד הרבה דברים אני רואה את הכדורגל בצורה שונה מבחינתי זה אמור להישאר נטו אהבה...
ואייל אל תאחל בשמי הצלחה כי אני לטוברוק לא מאחל הצלחה גם אם אבא שלי יאמן שם...

לטוברוק לא,לגיל פישל כן.
כשצריך לפרנס "טרבלסית"+שניים,גם עבודה בטוברוק היא עבודה.
ובלי לפגוע באיש ולמרות שאנחנו ידידים,מעדיף שיאמן את הנוער של הטוברוק ולא את הנוער של מכבי נתניה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Jan-2015, 12:01
הודעה: #12
אייל גיל פישל הצליח בנוער שלנו גם שכולם היפנו לו את הגב כולל המנהל המקצועי וקולגות במחלקה כולם דיברו שהוא קיבל בפרוטקציה אני זה שנרתמתי לגיל ופיזה ועזרתי להם בכל כמובן ואכן היינו ברוב דלבי העונה בצמרת הגבוהה הפסדנו לחיפה של איתי מרדכי במשחק טוב שלנו ...אל תקשיב רק לבני לם גיל מאמן נוער מצויין עם גישה מעולה לשחקנים וזה מאמן שנבנה אצלנו והיום מישהו אחר שהוא יריב (לפחות מבחינתי) יהנה מהפירות...
01-Jan-2015, 12:17
הודעה: #13
(01-Jan-2015 12:01)דוד חטב כתב:  אייל גיל פישל הצליח בנוער שלנו גם שכולם היפנו לו את הגב כולל המנהל המקצועי וקולגות במחלקה כולם דיברו שהוא קיבל בפרוטקציה אני זה שנרתמתי לגיל ופיזה ועזרתי להם בכל כמובן ואכן היינו ברוב דלבי העונה בצמרת הגבוהה הפסדנו לחיפה של איתי מרדכי במשחק טוב שלנו ...אל תקשיב רק לבני לם גיל מאמן נוער מצויין עם גישה מעולה לשחקנים וזה מאמן שנבנה אצלנו והיום מישהו אחר שהוא יריב (לפחות מבחינתי) יהנה מהפירות...

הצלחה/לא הצלחה זו שאלה של השקפה/זווית ראיה/קירבה/אינטרסים,,זה כבר מזמן לא מבחן אובייקטיבי.
מעולם לא שוחחתי עם איש על המקצועיות של גיל ולכן אני לא מוזן ובטח לא בעל דעה נחרצת,זכיתי לעבוד במחיצתו ואת שאני חושב גיבשתי במהלך אותה תקופה.
לגילצפישל(בגלל הקרבה המשפחתית),אסור לעבוד במחלקת הנוער,זה פוגע בו,זה פוגע במחלקה.
01-Jan-2015, 13:17
הודעה: #14
דוד, הצלחה זה לא "שיחקנו טוב והיינו בצמרת"
הצלחה זה מספר שחקנים בוללטים שהגיעו לבוגרים ממחלקת הנוער.

כמה כאלה יש? ולפי זה נמדדת ההצלחה של גיל פישל
01-Jan-2015, 13:18
הודעה: #15
(01-Jan-2015 13:17)arika כתב:  דוד, הצלחה זה לא "שיחקנו טוב והיינו בצמרת"
הצלחה זה מספר שחקנים בוללטים שהגיעו לבוגרים ממחלקת הנוער.

כמה כאלה יש? ולפי זה נמדדת ההצלחה של גיל פישל

אפשר לשלב, גם וגם...
היו שנים שידענו לעשות זאת...
01-Jan-2015, 17:53
הודעה: #16
אל תבלבלו במוח הצלחה זה רק אליפות אפילו גביע המדינה לא נחשב להצלחה
כמו שתמיד אני אומר " רק מקום ראשון בא בחשבון "

כל מאמן נוער כולל בני לם שלא הצליח להביא אליפות בנתניה מבחינתי לא הצליח
כל השאר זה בירבורי ביצים
הרבה שחקנים בנתניה הגיעו לבוגרים שיחקו וכשעברו קבוצות נעלמו , למה ? כי העלו שחקנים בינוניים ...

כשקבוצת נוער תזכה באליפות אני מצפה שמייד יפטרו את מאמן הבוגרים אפילו יהיה זה מוריניו ויעלו את כל קבוצת הנוער עם המאמן שלה לבוגרים כמו שעשו עם שמוליק פרלמן ז"ל בזמנו
01-Jan-2015, 21:04
הודעה: #17
עצוב !!! גיל פישל מונה למאמן הנוער בטוברוק
(01-Jan-2015 17:53)זאב רווח כתב:  אל תבלבלו במוח הצלחה זה רק אליפות אפילו גביע המדינה לא נחשב להצלחה

כל השאר זה בירבורי ביצים
הרבה שחקנים בנתניה הגיעו לבוגרים שיחקו וכשעברו קבוצות נעלמו , למה ? כי העלו שחקנים בינוניים ...

כשקבוצת נוער תזכה באליפות אני מצפה שמייד יפטרו את מאמן הבוגרים אפילו יהיה זה מוריניו ויעלו את כל קבוצת הנוער עם המאמן שלה לבוגרים כמו שעשו עם שמוליק פרלמן ז"ל בזמנו

בעיני הצלחה זה כמה שחקני נוער עלו לבוגרים והצליחו שם תן לי שתי שמות של שחקני נוער בהרכב של חיפה ?? והם זכו באליפות

Sent from my iPhone using Tapatalk
02-Jan-2015, 13:02
הודעה: #18
(01-Jan-2015 21:04)mordii2 כתב:  
(01-Jan-2015 17:53)זאב רווח כתב:  אל תבלבלו במוח הצלחה זה רק אליפות אפילו גביע המדינה לא נחשב להצלחה

כל השאר זה בירבורי ביצים

בעיני הצלחה זה כמה שחקני נוער עלו לבוגרים והצליחו שם תן לי שתי שמות של שחקני נוער בהרכב של חיפה ?? והם זכו באליפות

Sent from my iPhone using Tapatalk

זה שיעקב שחר לא בוחר להעלות שחקני נוער מצטיינים לבוגרים, לא אומר שהוא נוהג נכון.
השחקנים הללו מוצאים את מקומם בליגה שלנו, כשמכבי חיפה די מגמגמת...
מכבי ת"א משלבת שחקני בית יותר מאשר חיפה.
ייני, פרץ, מיכה, ברק לוי,
02-Jan-2015, 13:18
הודעה: #19
בחיפה צריכים לעשות שינוי מחשבתי. אין ספק. אבל צריך גם להביט על העובדות- השחקנים שמכבי חיפה משאילה משתלבים ובולטים בקבוצות תחתית. הירש כוכב וחוגי בקושי יספיקו כדי להשאיר את הפועל פ״ת בליגה אז למה אתם חושבים שהם יכולים להיות חלק מהרכב של קבוצת צמרת?
כליבאת זו דוגמה מצויינת- היה מצויין בסכנין, חזר לחיפה, וניכר שהוא פשוט לא מתאים לרמות הגבוהות... מי מבטיח שזה לא יקרה עם שחר הירש או איסמעיל ריאן עם כל הכבוד לזה שהם בולטים העונה בקבוצות תחתית?

בחיפה לפחות כשמביאים שחקן מבחוץ זה שחקן שבפוטנציה אמור להיות טוב מהחומר המקומי. בנתניה מביאים שחקנים שזקוקים לשיקום. שחקנים שאם יהיה מזל נרוויח משהו מהם... ולנו אין כסף כמו בחיפה, וכאן זה מתבקש לשלב צעירים ולא עושים את זה. זה ההבדל ביננו לבינם- ששם אף אחד לא יפשוט רגל ויברח בכישלון בבחירת הסגל. הכי גרוע זה קהל מאוכזב שצריך לבלות עוד עונה של גארבג׳ טיים.
02-Jan-2015, 13:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Jan-2015 על ידי 14:02 amir.)
הודעה: #20
השחקנים של חיפה בקבוצות תחתית כי שחר לא רוצה לחזק מתחרות שלו בצמרת, לא הגיוני שחיפה לוקחת דאבל שנתיים רצוף בנוער וכמעט אף שחקן שם לא עולה לבוגרים

עוד אנחנו מדברים והנה שחר בראיון מהיום.
בכדורגל זה לא מובן מאליו שקבוצה תמשיך לאורך זמן לזכות באליפויות ברצף. תמיד יש נסיגה ואח"כ מגיעה שוב העדנה. היו לנו מספר טעויות בשנים האחרונות שגרמו לנו להוצאות כבדות ועכשיו אנחנו רוצים לנקות את השולחן" פתח הנשיא את דבריו. בינואר אנחנו נעשה שינוי אחד או שניים ונעלה מספר צעירים ואני מתכוון לעשות זאת כבר מהעונה הנוכחית. אני לא מבטיח שהשחקנים הגדולים של הכדורגל הישראלי ש"כל כך הצליחו בחו"ל" וחוזרים לארץ ינחתו כאן, הם דורשים סכומים לא הגיוניים. זאת הסיבה ששחקנים לא ששים להגיע אלינו כיוון שמכבי חיפה מעולם לא שילמה את מה שאחרים היו מוכנים לשלם. אנחנו לא נשכב על הגדר בכל מחיר כדי להביא שחקן לא כל כך מוצלח שחזר הרגע מחו"ל"

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים