שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עצוב !!! גיל פישל מונה למאמן הנוער בטוברוק
01-Jan-2015, 0:04
הודעה: #1
כשרציתי להאמין שעדיין נותרו אנשים שיש להם סנטימנטים למקום בו התפתחו גדלו ...
אז מקלחת קרה של צוננים היכתה בי... האיש שקיבל את המפתחות בצדק כאות תודה על השקעה ולמרות שכל העולם ואחותו חשבו שמדובר בפרוטקציה וכולם היפנו לו את הגב ...טבעי היה שאותי לא עניין השם משפחה ולא הקרבה לבלדב הרצון לראות את הנוער מצליח ומגדל שחקנים ...
סטירה מצלצלת לרוח המועדון אני יודע שלחלק מכם יישמע מוזר מבחינתי נפל דבר זה ממש כמו שאני הייתי פתאום עובר לטוברוק ...
31/12/14 אין סמלים
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Jan-2015, 0:32
הודעה: #2
אז אתה מעדיף שהוא ישאר מובטל ...? אני מודה שאני לפעמים לא מבין אותך. ממתי גיל פישל היה סמל ? עזוב רגע בגלל מי הוא הגיע. בוא נאמר שהבחור מוכשר כמו שד. עבד שנים אצלנו יצא לסיבוב באשדוד כעוזר מאמן בוגרים ועכשיו הוא מחפש עבודה. מה ציפית ? שהוא יסרב כי היתה לו תקופה במכבי נתניה ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Jan-2015, 1:22
הודעה: #3
RE: עצוב !!! גיל פישל מונה למאמן הנוער בטוברוק
אז הרומן שלו עם הפועל חדרה נגמר סופית?
01-Jan-2015, 1:35
הודעה: #4
טל אתה לא מכיר את הנפשות שנים שמעתי שאני איש של מועדון וכו וכו...
יש עניינים מעבר לפרנסה ....אבל מסתבר שאני חי בפלנטה אחרת והכל זז סביב הכסף ואין שום משמעות לכלום ...
01-Jan-2015, 1:54
הודעה: #5
אני מעדיף את רונןן גבאי בנתניה מאשר גיל פישל. גבאי בהרבה יותר סמל מפישל...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
01-Jan-2015, 2:23
הודעה: #6
דוד בוא נראה .. רלף קליין מר מכבי ת״א כדורסל , האיש שנשמע בטלוויזיה מקלל הפועל מסריח במהלך משחק , אימן בהפועל ת״א. פיני גרשון צביקה שרף, עודד קטש , מיקי ברקוביץ .. אומנם כולם מהכדורסל, אבל אנשים קצת יותר משמעותיים לספורט הישראלי מגיל פישל, כולם עברו את הקוים, עברו וחזרו וחזרו ועברו, והעולם עדיין על תילו. בסופו של יום מי שעובד בזה חייב לחצות את הקוים מידי פעם.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Jan-2015, 8:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Jan-2015 על ידי 8:06 אייל ס.)
הודעה: #7
גיל פישל צמח כמאמן במחלקת הנוער,בעוונותיו הרבים הוא אחיה הצעיר של לימור בלדב ולכן דאגו להזכיר לאורך כל הדרך את הסיבות לקידומו.
עזב לפני שנה וחצי לאשדוד,התחיל העונה בהפועל חדרה(שמתפרקת מסיבות כלכליות..),קיבל הצעה מטוברוק והשיב בחיוב,לא רואה בזה טעם לפגם.

אומנם לא החלפתי איתו מילה כחצי שנה,אך בפעם הבאה שנשוחח מבטיח לאחל לו הצלחה,גם בשמך(חטב).

Tongue
01-Jan-2015, 8:35
הודעה: #8
שיהיה לו בהצלחה גיל פישל לטעמי עדיין לא עשה כלום כמאמן כשיתחיל לקחת אליפויות אפשר יהיה להתייחס אליו ברצינות
אני לא חושב שגיל פישל התקדם בגלל בלדב לדעתי הוא התעכב בקריירת האימון בגלל בלדב
נו אז מה אם הוא עבר לטוברוק ? מי מנתניה לא אימן בטוברוק וחזר והלך ושוב חזר ?
01-Jan-2015, 10:45
הודעה: #9
(01-Jan-2015 0:04)דוד חטב כתב:  כשרציתי להאמין שעדיין נותרו אנשים שיש להם סנטימנטים למקום בו התפתחו גדלו ...
אז מקלחת קרה של צוננים היכתה בי... האיש שקיבל את המפתחות בצדק כאות תודה על השקעה ולמרות שכל העולם ואחותו חשבו שמדובר בפרוטקציה וכולם היפנו לו את הגב ...טבעי היה שאותי לא עניין השם משפחה ולא הקרבה לבלדב הרצון לראות את הנוער מצליח ומגדל שחקנים ...
סטירה מצלצלת לרוח המועדון אני יודע שלחלק מכם יישמע מוזר מבחינתי נפל דבר זה ממש כמו שאני הייתי פתאום עובר לטוברוק ...
31/12/14 אין סמלים

מוזר, תמיד אמרו בסביבת מכבי נתניה רבתי שגיל פישל נמצא איפה שהוא נמצא רק בזכות הייחוס המשפחתי שלו.
לשמוע אותך עכשיו מתבכיין עליו, ממש מרגש אותי...
01-Jan-2015, 11:10
הודעה: #10
לא מתבכיין אבל ולא מתלונן רק מדבר על איך מאמנים שאמרו אני לעולם לא יאמן בטוברוק ...עוברים את הכביש , גבאי ובני לם יותר סמלים ואימנו בשני המועדונים אבל פישל מלא פעמים הצהיר לפחות בפניי שהוא איש של מועדון שלעולם לא יחצה את הכביש ולא משנה הכסף ...מה שבני לם וגבאי לא אמרו (לפחות לי) אף פעם...
זה כל העניין לא ציפיתי מכם שתבינו כמו שאתם לא מבינים עוד הרבה דברים אני רואה את הכדורגל בצורה שונה מבחינתי זה אמור להישאר נטו אהבה...
ואייל אל תאחל בשמי הצלחה כי אני לטוברוק לא מאחל הצלחה גם אם אבא שלי יאמן שם...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים