שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה נראה כמו בדרך לפירוק
26-Nov-2014, 15:20
הודעה: #21
RE: זה נראה כמו בדרך לפירוק
(26-Nov-2014 15:04)arika כתב:  לי המצב נראה ברור לגמרי ואין לי שום מידע פנים:

1. לשגב אין גרוש על התחת
2. כדי לשלם משכורות צריך לממש ערבויות
3. אין לנתניה בעיה בתזרים המזומנים העונה אם ימומשו הערבויות
4. שגב לא רוצה שיממשו ערבויות ושואף למכור את קאיודה, לשחרר שחקנים או כול פתרון אחר, כתחליף למימוש ערבויות
5. יש הרבה אינטרסטים, כמו דודו דהאן, שרוצה לנצל הזדמנות ולהרויח עמלת מכירה של קאיודה בינואר. וכדי להצדיק את זה, מורחים אותנו בסיפורי התמוטטות.

מה שאנחנו כאוהדים צריכים לעשות, זה למנוע מכירה של שחקנים, כי כאמור אין בזה צורך ברגע שממשים ערבויות. במקרה הכי גרוע, אנחנו צריכים לוודא שהערבויות ימומשו כאלטרנטיבה ראשונה לפני שמתחילים למכור או לשחרר שחקנים.
ולמי שאומר "אין ברירה", זה לא נכון, כל שחקן יכול לסרב שישחררו אותו וזכאי לשכרו עד לסיום העונה. בשביל זה הופקדו הערבויות.
יש בעיה קשה מאוד תזרימית.
ומכיוון שנוצלו כל הכספים האחרים למעט העיריה והשוטף מההתאחדות/מנהלת ויש הרמה מכובדת של חשבונות ספקים חוץ מהשכר,לא ניתן יהיה לגמור את העונה בלי מימוש נכסים/הזרמת כספים מצד ג'/הורדה דרמטית של עלויות/כל האפשרויות גם יחד.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Nov-2014, 15:22
הודעה: #22
(26-Nov-2014 13:51)טל.מ כתב:  
(26-Nov-2014 10:57)אלון כתב:  
(26-Nov-2014 9:51)טל.מ כתב:  אני מוטרד מהמשפט שאומר שכל מי שירצה להשתחרר בינואר יוכל לעשות זאת. המועדון אומר אני לא יכול לשלם לכם - לכו. זה לא מועדון שרוצה להשאר בליגה אלא מכוון לרדת ללאומית.

שטויות. גם ככה אנחנו מתלוננים שיותר מחצי הסגל לא ראוי לליגת העל והסגל רחב מידיי. פרט לקאיודה ואולי גבי (שהייתי רוצה לראות את השילוב שלו יחד עם רומריו במקום צלישר) לא רואה אבדה גדולה מכל שחקן שיחפוץ לעזוב.
נ.ב- לא רואה כזה ביקוש לשחקנים שלנו בחוץ והלוואי וכמה מהם יבקשו לעזוב יכול לעשות רק טוב...

אתה בטוח ? לשחקנים כמו עמית בן שושן דיא סבע וערן לוי אין מקום מחוץ לנתניה ? מה יקרה אחרי שאולי נאלץ לשחרר את אריאל הרוש ?

אני מנסה להבין מי משחרר ומוכר פה שחקנים - שגב ? רועי דניאל ובלדב ? אם שגב דואג רק לצמצום הבור שלו - אפשר לסמן יורדת. את קאיודה כבר איבדנו. לא ברור לי איזו התקפה נציג מינואר ... שמעתי את רועי דניאל בששי האחרון וזה לא היה נראה שלשם הוא מכוון אבל כנראה שהוא לא זה שמחליט. למכבי נתניה יש יכולת כלכלית לשרוד עד סוף השנה עם הערבויות בבקרה, אבל זה נראה ששגב משתדל להפריע.
מה התוכנית אם יש כזו, לרדת ליגה ולשרוד על אש קטנה עד שיבוא משקיע? משהו אחר ?

אני חייב להגיד שאני מאוד מודאג. להגיד שכל מי שרוצה לעזוב יכול- זו אמירה מסוכנת. כל קבוצה תחתית בליגת העל שתחפש להתחזק תרצה שחקנים כמו ערן לוי, עמית בן שושן, דיא סבע, אם יש לה בעיה בעמדת המגן השמאלי תרצה את שמעון הרוש, ואם חסר לה חלוץ יכולה ללכת על אור ברוך או עידן שריקי. עומרי קנדה ישוחרר(אין לי מושג למה, בטח ימציאו עליו עבירה כלשהי כדי להשתחרר מהחוזה שלו גם אם לא ימצא לאן ללכת- משהו שם מסריח...), מאריאל הרוש אפשר להשתחרר בינואר גם אם לא ימצא לאן ללכת), קאיודה כנראה לא ישאר, סירגי שמעט השתפר לאחרונה- במידה והוא אכן שחקן מוערך ברומניה, כנראה ימצא קבוצה שתיקח אותו.
כל הבלמים האחרים, רן רול, אנס דאבור, עומר פרץ, עומר צלישר- יכולים בקלות למצוא קבוצה בליגה לאומית ויתכן ויעדיפו ללכת לקבוצה שתיתן להם קצת יותר ביטחון כלכלי אפילו אם היא בליגה השניה. יכול להיות שכבר יש קבוצות שלוטשות עיניים לעבר איאד אבו עביד. בקיצור, אל תהיו בטוחים שלא יהיו קופצים על רוב שחקני הסגל, בין אם בליגה לאומית ובין אם בליגת העל. זה לא ממש משנה. אני מקווה שליוסי מזרחי יש איזשהו SAY, אחרת אני גם לא רואה אותו נשאר ומתבזה.
אני מאוד מאוד מודאג, ושוב שואל עצמי למה כל זה נחוץ בעידן שיש בקרה תקציבית.
למעשה אם יש קבוצה שאני נורא שונא, אני יכול לבוא, לרכוש אותה, להלהיב את כולם עם תקציב מפוצץ, פתאום להיעלם, ואופס, הקבוצה מתפרקת... ברור שזה לא כזה פשוט כמו שאני מתאר... אבל פשוט לא הגיוני שמכבי נתניה צריכה עכשיו לשחרר שחקנים כדי להיות מסוגלת לשלם משכורות!
26-Nov-2014, 15:38
הודעה: #23
למה לא הגיוני עידן ? מאוד הגיוני. שגב עדיין הבעלים ולכן הוא יכול לעשות כרצונו. הוא לא רוצה שיחלטו לו את הערבויות אז הוא יקיים מכירת חיסול ובכסף שישאר הוא יממן את הפעילות. לאן זה יוביל את נתניה מקצועית - כנראה שלא מעניין אותו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Nov-2014, 15:56
הודעה: #24
(26-Nov-2014 15:20)אייל ס כתב:  
(26-Nov-2014 15:04)arika כתב:  לי המצב נראה ברור לגמרי ואין לי שום מידע פנים:

1. לשגב אין גרוש על התחת
2. כדי לשלם משכורות צריך לממש ערבויות
3. אין לנתניה בעיה בתזרים המזומנים העונה אם ימומשו הערבויות
4. שגב לא רוצה שיממשו ערבויות ושואף למכור את קאיודה, לשחרר שחקנים או כול פתרון אחר, כתחליף למימוש ערבויות
5. יש הרבה אינטרסטים, כמו דודו דהאן, שרוצה לנצל הזדמנות ולהרויח עמלת מכירה של קאיודה בינואר. וכדי להצדיק את זה, מורחים אותנו בסיפורי התמוטטות.

מה שאנחנו כאוהדים צריכים לעשות, זה למנוע מכירה של שחקנים, כי כאמור אין בזה צורך ברגע שממשים ערבויות. במקרה הכי גרוע, אנחנו צריכים לוודא שהערבויות ימומשו כאלטרנטיבה ראשונה לפני שמתחילים למכור או לשחרר שחקנים.
ולמי שאומר "אין ברירה", זה לא נכון, כל שחקן יכול לסרב שישחררו אותו וזכאי לשכרו עד לסיום העונה. בשביל זה הופקדו הערבויות.
יש בעיה קשה מאוד תזרימית.
ומכיוון שנוצלו כל הכספים האחרים למעט העיריה והשוטף מההתאחדות/מנהלת ויש הרמה מכובדת של חשבונות ספקים חוץ מהשכר,לא ניתן יהיה לגמור את העונה בלי מימוש נכסים/הזרמת כספים מצד ג'/הורדה דרמטית של עלויות/כל האפשרויות גם יחד.

לא מבין אילו מקורות הכנסה לא התממשו. לא נראה סביר שבנו על יותר קהל שמגיע בכמויות יפות, וספונסרים לא נטשו. בתחילת העונה הבקרה מוודאת שההתחייבויות שעליהם חותמים מגובות בהכנסות וליתר בטחון יש ערבויות. אז איפה נוצרה בעיה? ולמה פשוט לא ממשים ערבויות? ברור לי למה שגב מעדיף למכור את כולם ומצידו שהקבוצה תרד ליגה, במקום שיממשו לו ערבויות. אבל אנחנו, על אותו משקל, נעדיף ששגב יתרסק ויאכל את הדייסה שהוא בישל ולא שנתניה תתרסק.
26-Nov-2014, 15:58
הודעה: #25
ומי שותק אפייייי מענין היום עדין לא היתה שיחה בין המתקשרת של שולה זקן לאפי .
26-Nov-2014, 16:01
הודעה: #26
זה נראה כמו בדרך לפירוק
אל תדאג תיכף הוא יופיע וידבר על השרמוטות .. כלומר אנחנו ויפרסם הרכב לשבת..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Nov-2014, 16:13
הודעה: #27
חייב למצוא רוכש חייב להשאיר את קאיודה יש זמן עד ינואר לא לוותר בלידיו נרד ךיגה בוודאות חבל דווקה עכשיו שאנו במגמת עליה ובדרך לפליאוף העליון ,מספיק ששלוש ארבע שנים לא נמכור שחקנים ויש לנו קבוצה למקום 3-4 תראו מזה
אריאל הרוש
פינאס
עביד
גביש/לוי
עמרי בן הרוש
פירס
דגאני
לוי
עזרא
בן שושן/סבע
קאיודה
והכל בגלל חוסר יציבות כלכלית יכולנו להתמודד כל שנה על אירופה
אז לפחות בואו נעשה הכל כדי להשאיר את השחקנים שבשנים הקרובות יהיו החן עזרא שלנו שהם אריאל הרוש עביד וקאיודה ובשנה הבאה כנראה נמצא עוד כישרון עוד שתיים.
חבל אנחנו בשלבים של בניה של קבוצת צמרת טובה וקהל גדול ועכשיו יורד כך המומנטום נביא גג 2000 למשחק אחרי מכירת קאיודה ואחרים .
26-Nov-2014, 17:10
הודעה: #28
עכשיו גם אין כסף למלון בבער שבע ללקראת המשחק השחקנים יממנו את זה בעצמם זה נראה שאלי שגב ברח ומושך זמן עד ינואר..
26-Nov-2014, 17:30
הודעה: #29
(26-Nov-2014 17:10)KOBI כתב:  עכשיו גם אין כסף למלון בבער שבע ללקראת המשחק השחקנים יממנו את זה בעצמם זה נראה שאלי שגב ברח ומושך זמן עד ינואר..

זה שטויות זה רק מיץ רעל של פשכה .
נכון אין תזרים מזומים
נכון אין שגב
אבל עדין אפשר להחזיק מעמד עוד שבועיים אני מקווה שאורליציקי יקח לו את הערבויות ואז נתניה תוכל להתנהל בצורה מסודרת כשכול חודש הבקרה תתן תקציב
26-Nov-2014, 17:36
הודעה: #30
מעולם לא לקחו מלון בב"ש לפני משחק,בשבת מדובר על שעה וחצי(גג) נסיעה.
ולגבי ההכנסות,אין בעיה בהכנסות,יש בעיה בתזרים שהוזן ע"י 10 מיליון ש"ח של שגב שמגובים בערבות בנקאית וצ'קים .
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים