מכבי נתניה

גירסה מלאה: זה נראה כמו בדרך לפירוק
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
זה מה שהמועדון מכוון אליו ..?

מכבי נתניה מתכוננת לינואר: "כל מי שיבקש לעזוב יקבל אישור"

המצב הכלכלי הקשה עשוי להביא לעזיבה מאסיבית מעיר היהלומים בחלון ההעברות הקרוב. שריקי, ג'ורג'ו, וקנדה יתבקשו למצוא קבוצה אחרת. עו"ד גייר ייצג את אלי שגב מול הבקרה: "לא רוצים מלחמה"

http://sports.walla.co.il/?w=/7/2805102

Sent from my iPhone
אם הכתבה אמינה כמו התמונה אז הכל בסדר...
לדעתי התמונה היא של חנוך קינן או מישהו דומה..
בטוח לא של גייר, אותו אני מכיר לא רע...

וביתר רצינות ... כתבתי כבר בעבר, שגב שיהיה בריא, רק שלא יקלקל...
אם החליט לפנות את הדרך שיפנה אותה בשקט , ובלי נזקים נוספים לאלו שכבר גרם..
גם אם הכל היה תקין חייבים לדלל את הסגל יש הרבה שחקנים מיותרים.
(25-Nov-2014 22:29)אלדר ב. כתב: [ -> ]גם אם הכל היה תקין חייבים לדלל את הסגל יש הרבה שחקנים מיותרים.

זה נכון, יש גם לוקסוס של אחד שלו מנשה שיושב בבית, כי לאדון יוסי מזרחי נמאס ממנו.
ההתנהלות הבזבזנית הזו שמקורה למעלה אך תוך גושפנקא לדרג המקצועי , מקצת הדברים שהובילו לבור שנוצר.

ללא קשר ,את קאיודה ישחררו בכל מקרה , הלוואי שהיו מוצאים מי שישלם ויקבל רק בסוף העונה ( מישהו אמר -יעקב שחר..?, למי ששכח, מן העבר,מקרה אבישי ז'אנו...).

יותר חמור יהיה לדעתי אם אורליצקי יתקפל ,לא יחלט את הערבויות וייפול למארב הבטן של שגב... משום שגם אם ישולמו עכשיו במפתיע משכורות ע"י שגב, בחודש הבא הסיפור יחזור על עצמו, ומה אז?
שוב יתחיל התהליך מחדש?
בקיצור, הווה די שחור אצלנו...ועתיד?... אלוהים ישמור...
מדאיג מאוד מה שקורה באימפריה הקורסת...
אם פרסומים על חוסר מוטיבציה באימונים ושחרור שחקנים מסיבי בינואר נכונים, עושה רושם שמיותר לעלות על האוטובוס לב"ש בשבת, ודי ברור שארבעה ימים לאחר מכן, מכבי חיפה מקבלת הזדמנות גדולה להתאושש.
ואני האחרון שאפשר להגיד עליו קטן אמונה או תבוסתן... זה פשוט נראה רע!
בואו נעשה סדר:
זה אולי דרך להתפרקות במגרש ולא לפרוק(קבוצה שתסיים את העונה ללא חובות לא תפורק).
א.עקרונית(ואני זהיר,כפי שהייתי גם בתקופת השאננות),ההתחיבויות לשחקנים מובטחות והם אמורים לדעת מזה ולכן יש להם אינטרס כפול להצלחה על המגרש,הראשון פרמיות והשני שיחשקו בהם בינואר.
ב.לא ראיתי מוטיבציה גדולה על המגרש ובאימונים גם ששולמו משכורות בזמן,כך שאולי המצב החדש ישנה ת'מוטיבציה.
ג.בסתר ליבי אני מאמין שמישהו מתישהו (ולפני ה"דד ליין" יעצור את הסחף).
(26-Nov-2014 8:18)אייל ס כתב: [ -> ]בואו נעשה סדר:
א.עקרונית(ואני זהיר,כפי שהייתי גם בתקופת השאננות),ההתחיבויות לשחקנים מובטחות והם אמורים לדעת מזה ולכן יש להם אינטרס כפול להצלחה על המגרש,הראשון פרמיות והשני שיחשקו בהם בינואר.
ב.לא ראיתי מוטיבציה גדולה על המגרש ובאימונים גם ששולמו משכורות בזמן,כך שאולי המצב החדש ישנה ת'מוטיבציה.
אני מתחיל לקרא את מה שכתבתה מהסוף Smile
מצחיק אותי לקרא שהשחקנים בלי מוטיבציה באימונים תנו לי שם חוץ מקיודה שמישהו מחכה לו בחוץ אז כדאי שילחמו בלי שום קשר כי נתניה לא תתפרק ובכול שבת יש מוצאי שבת .
מענין מה אפי אומר על ניסיון התרגיל של שגב לשלם רק משכורות החודש בלי מענקים ובלי כלום
ולסיום כתוב בידיעות שלנתניה מגיע כסף מענקי עליה שלא קיבלה אולי זה יגרום
לשחקנים מוטיבציה Smile
אני מוטרד מהמשפט שאומר שכל מי שירצה להשתחרר בינואר יוכל לעשות זאת. המועדון אומר אני לא יכול לשלם לכם - לכו. זה לא מועדון שרוצה להשאר בליגה אלא מכוון לרדת ללאומית.
(26-Nov-2014 9:33)mordii2 כתב: [ -> ]
(26-Nov-2014 8:18)אייל ס כתב: [ -> ]בואו נעשה סדר:
אני מתחיל לקרא את מה שכתבתה מהסוף Smile
מצחיק אותי לקרא שהשחקנים בלי מוטיבציה באימונים תנו לי שם חוץ מקיודה שמישהו מחכה לו בחוץ אז כדאי שילחמו בלי שום קשר כי נתניה לא תתפרק ובכול שבת יש מוצאי שבת .
מענין מה אפי אומר על ניסיון התרגיל של שגב לשלם רק משכורות החודש בלי מענקים ובלי כלום
ולסיום כתוב בידיעות שלנתניה מגיע כסף מענקי עליה שלא קיבלה אולי זה יגרום
לשחקנים מוטיבציה Smile
מההתאחדות מגיע 300 אלף ברוטו שמתוכם התקבל חצי,אתה מכיר מענק נוסף?
150000 זה רק המשכורת של שפיגלר והיועצים למה מספיק Smile
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's