שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה נראה כמו בדרך לפירוק
26-Nov-2014, 10:57
הודעה: #11
RE: זה נראה כמו בדרך לפירוק
(26-Nov-2014 9:51)טל.מ כתב:  אני מוטרד מהמשפט שאומר שכל מי שירצה להשתחרר בינואר יוכל לעשות זאת. המועדון אומר אני לא יכול לשלם לכם - לכו. זה לא מועדון שרוצה להשאר בליגה אלא מכוון לרדת ללאומית.

שטויות. גם ככה אנחנו מתלוננים שיותר מחצי הסגל לא ראוי לליגת העל והסגל רחב מידיי. פרט לקאיודה ואולי גבי (שהייתי רוצה לראות את השילוב שלו יחד עם רומריו במקום צלישר) לא רואה אבדה גדולה מכל שחקן שיחפוץ לעזוב.
נ.ב- לא רואה כזה ביקוש לשחקנים שלנו בחוץ והלוואי וכמה מהם יבקשו לעזוב יכול לעשות רק טוב...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Nov-2014, 11:01
הודעה: #12
פעם,בימים טובים יותר,כשנחליף דחקות בפאב האוהדים אחרי עוד נצחון על מכבי ת"א/חיפה,אספר לכם בהשפעת האלכוהול,על האיתות הראשון(בסוף דצמבר 13)בחוזק הפיננסי של מכבי נתניה בעידן שגב.
26-Nov-2014, 11:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Nov-2014 על ידי 11:52 טל.מ.)
הודעה: #13
זה נראה כמו בדרך לפירוק
הבעיה שעד שזה יקרה נצטרך הסעה מאורגנת מהמחלקה הגריאטרית ...

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Nov-2014, 12:19
הודעה: #14
(26-Nov-2014 10:57)אלון כתב:  
(26-Nov-2014 9:51)טל.מ כתב:  אני מוטרד מהמשפט שאומר שכל מי שירצה להשתחרר בינואר יוכל לעשות זאת. המועדון אומר אני לא יכול לשלם לכם - לכו. זה לא מועדון שרוצה להשאר בליגה אלא מכוון לרדת ללאומית.

שטויות. גם ככה אנחנו מתלוננים שיותר מחצי הסגל לא ראוי לליגת העל והסגל רחב מידיי. פרט לקאיודה ואולי גבי (שהייתי רוצה לראות את השילוב שלו יחד עם רומריו במקום צלישר) לא רואה אבדה גדולה מכל שחקן שיחפוץ לעזוב.
נ.ב- לא רואה כזה ביקוש לשחקנים שלנו בחוץ והלוואי וכמה מהם יבקשו לעזוב יכול לעשות רק טוב...

ועדיין זו אמירה מסוכנת!
26-Nov-2014, 12:39
הודעה: #15
זה נראה כיאלו אלי שגב ברח והשאיר אתהקבוצה אם כולם יקבל ו להתשתחרר נרד ליגה הקסוצה תשאר ללא שחקנים.
26-Nov-2014, 12:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Nov-2014 על ידי 12:47 עידן444.)
הודעה: #16
אוהד של הפועל פ"ת אמר לי אתמול בפורום באייסוקר שמה שקורה העונה במכבי נתניה הוא בדיוק מה שקרה בהפועל פ"ת בעונה שעברה. אי אפשר להתכחש לכך שיש קווי דימיון.
ההבדל המהותי הוא ששם בא בעל הבית בצורה אמיתית ואמר, חברים, מצטער, נקלעתי לקשיים, לא מסוגל יותר להחזיק את הקבוצה. אלי שגב לא עושה זאת, למרות שכנראה שזה המצב, ומעדיף להתנהל באופן מוזר ואופף את עתיד הקבוצה בערפל עם הבטחות סתמיות ומנסה למשוך זמן. בנתניה גם מדובר על הרבה יותר כסף מאשר היה בהפועל פ"ת בעונה שעברה.
26-Nov-2014, 13:51
הודעה: #17

אתה בטוח ? לשחקנים כמו עמית בן שושן דיא סבע וערן לוי אין מקום מחוץ לנתניה ? מה יקרה אחרי שאולי נאלץ לשחרר את אריאל הרוש ?

אני מנסה להבין מי משחרר ומוכר פה שחקנים - שגב ? רועי דניאל ובלדב ? אם שגב דואג רק לצמצום הבור שלו - אפשר לסמן יורדת. את קאיודה כבר איבדנו. לא ברור לי איזו התקפה נציג מינואר ... שמעתי את רועי דניאל בששי האחרון וזה לא היה נראה שלשם הוא מכוון אבל כנראה שהוא לא זה שמחליט. למכבי נתניה יש יכולת כלכלית לשרוד עד סוף השנה עם הערבויות בבקרה, אבל זה נראה ששגב משתדל להפריע.
מה התוכנית אם יש כזו, לרדת ליגה ולשרוד על אש קטנה עד שיבוא משקיע? משהו אחר ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Nov-2014, 14:20
הודעה: #18
(26-Nov-2014 13:51)טל.מ כתב:  

אתה בטוח ? לשחקנים כמו עמית בן שושן דיא סבע וערן לוי אין מקום מחוץ לנתניה ? מה יקרה אחרי שאולי נאלץ לשחרר את אריאל הרוש ?

אני מנסה להבין מי משחרר ומוכר פה שחקנים - שגב ? רועי דניאל ובלדב ? אם שגב דואג רק לצמצום הבור שלו - אפשר לסמן יורדת. את קאיודה כבר איבדנו. לא ברור לי איזו התקפה נציג מינואר ... שמעתי את רועי דניאל בששי האחרון וזה לא היה נראה שלשם הוא מכוון אבל כנראה שהוא לא זה שמחליט. למכבי נתניה יש יכולת כלכלית לשרוד עד סוף השנה עם הערבויות בבקרה, אבל זה נראה ששגב משתדל להפריע.

אין לי את רוב התשובות כמו לכולנו, יחד עם זאת אני מעריך שאם אכן שגב לא יפריע
(כתבתי זאת יותר מפעם אחת) ויאפשר שימוש בערבויות ללא התנגדויות מיותרות,
כשמאידך אורליצקי פועל ולא מחכה( ממה שאני מבין, זה אכן מה שהוא עושה), ניתן לסיים את העונה בגירעון סביר.
ישנם גורמים כאלו ואחרים שמנסים לעזור, גם ובעיקר כספית, אך ברור שאין אפשרות לסתום את כל הבור ללא מכירת שחקנים או שחרור מוקדם של כאלו אשר חוזיהם מאפשרים זאת.
מסכים שמכירת קאיודה היא כנראה בלתי נמנעת וכי אין לנו כרגע פתרונות יצירתיים דומים ככל שנוגע הדבר לחלק הקדמי...
לגבי השוער הרוש, אני מעריך שייעשה ניסיון להגיע להסדר עם טביב לגבי התשלום,
לפחות לגבי המועד והתנאים( כי טביב לא יוותר על שקל...).
בקיצור, עדין ונזיל.
אם והדגש על אם גדול, נצליח לשרוד את הצונאמי הזה השנה גם בלי ירידת ליגה, הרי בשנה הבאה , אמנם עם תקציב דל בהרבה ( סביב משהו כמו- 16 מיליון ₪,) ניתן יהיה להתקיים ולחיות גם בליגת העל.
בעייתנו היא שיש כל כך הרבה "אם, בדרך...
בכל זאת... נקווה לטוב
26-Nov-2014, 14:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Nov-2014 על ידי 14:30 אלון.)
הודעה: #19
(26-Nov-2014 13:51)טל.מ כתב:  

לא רואה קבוצות שיקחו עליהם את החוזה של ערן לוי ופרט לביתר (שלא נראה לי שמעוניינים בו) לא רואה קבוצה שהוא יבקש לעזוב אליה.
אותו כנ"ל בן שושן, כבר בפתיחת העונה לא היה תקציב בשבילו וגם לא היתה קבוצה שמוכנה לקלוט אותו.
אותו כנ"ל אריאל הרוש, איזו קבוצה יכולה לקלוט אותו בינואר? לדעתי יאלץ להגיע להסדר עם טביב בתמורה לויתור חלק מהחוב של טביב אליו.
דיא סבע?, כמה תחסוך מהשיחרור שלו?
קנדה, שריקי, דאבור, אין לי בעיה שימצאו קבוצה, יעשה טוב לשני הצדדים...
26-Nov-2014, 15:04
הודעה: #20
לי המצב נראה ברור לגמרי ואין לי שום מידע פנים:

1. לשגב אין גרוש על התחת
2. כדי לשלם משכורות צריך לממש ערבויות
3. אין לנתניה בעיה בתזרים המזומנים העונה אם ימומשו הערבויות
4. שגב לא רוצה שיממשו ערבויות ושואף למכור את קאיודה, לשחרר שחקנים או כול פתרון אחר, כתחליף למימוש ערבויות
5. יש הרבה אינטרסטים, כמו דודו דהאן, שרוצה לנצל הזדמנות ולהרויח עמלת מכירה של קאיודה בינואר. וכדי להצדיק את זה, מורחים אותנו בסיפורי התמוטטות.

מה שאנחנו כאוהדים צריכים לעשות, זה למנוע מכירה של שחקנים, כי כאמור אין בזה צורך ברגע שממשים ערבויות. במקרה הכי גרוע, אנחנו צריכים לוודא שהערבויות ימומשו כאלטרנטיבה ראשונה לפני שמתחילים למכור או לשחרר שחקנים.
ולמי שאומר "אין ברירה", זה לא נכון, כל שחקן יכול לסרב שישחררו אותו וזכאי לשכרו עד לסיום העונה. בשביל זה הופקדו הערבויות.
The following 1 user Likes arika's post:
Dror Golan (2626-1111-2014201420142014)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים