שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
למה יוסי מאור ושותפיו העסקיים לא משאירים את לארי קיודה ?
20-Nov-2014, 14:13
הודעה: #11
RE: למה יוסי מאור ושותפיו העסקיים לא משאירים את לארי קיודה ?
עידן אתה רוצה לתפוס המקל ב 2 קצוות ?
נגיד שאלי שגב משלם לשחקנים לפי חוזה כל מה שהתחייב
הוא חייב אם הוא עוזב הדגש על עוזב לשלם גם לשפיגלר וגם לבלדב וגם לצ'רלי אבוטבול ? מה השטויות האלו ?
כל השחקנים והמאמנים מכוסים בבקרה התקציבית מהרגל עד הראש
מי שלוקח את מכבי נתניה יצטרך לשלם חכירת אצטדיון שיטור וסדרנים ומשכורות לאנשי המנהלה והאפסנאות

עכשיו השאלה אם מכבי נתניה ואלי שגב מוכר את לארי קיודה בשביל לשלם לכל מה שהתחייב לו שהשולחן יהיה נקי

למה שיוסי מאור או השותפים לא יקנו מאלי שגב את לארי קיודה במחיר שמציעים לאלי שגב 400 אלף יורו לא חבל ?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Nov-2014, 15:00
הודעה: #12
אפי אתה גדול,אתה מקים עצמך מחדש כל פעם וכל פעם במנטרה אחרת וכל פעם מצליח לעורר את הפורום,אחוז הרייטינג שלך כאן הרבה יותר גדול מאחוזי הרייטינג שלך בשאר המקומות.

יוסי מאור זז הצידה ברגע שהשותף שלו החליט לעשות כבשלו(וזה שלו וזו זכותו),במכבי נתניה.
כשיחליט אלי שגב לעזוב,יחפש מישהו שיכנס במקומו,זה יכול להיות מאור,זה יכול להיות "זאב רווח",זה יכול להיות אריק איזיקוביץ.
.ועד אז מחוייב אלי שגב לחובות ולזכויות של מכבי נתניה(כמו כל בעלים).
יש מבין?
20-Nov-2014, 15:52
הודעה: #13
הבנתי ככה כשאתה מדבר אתה ברור יותר
אז לומר שישאיר שולחן נקי זה למכור את קיודה ב 400 אלף יורו ואחרי המבול

ואני שוב שואל אם יש מי שרוצה להיכנס אחריו על פי רועי דניאל בספורט 5 יוסי מאור ומספר אנשי עסקים הרי ברור שעל מנת להשאיר שולחן נקי קיודה ימכר אז למה אותם אלו שמתעתדים להיכנס לא יקנו מאלי שגב את קיודה ?

זה מזכיר לי את אלן מסודי ואשר אלון עם יאמר , אשר אלון עזב ומכר את מסודי , במקרה של מסודי ליאמר היה מה להפסיד אבל כאן ליוסי מאור ושותפיו יש רק מה להרוויח

מה דעתך ? או שכנראה יוסי מאור ושותפים עיסקיים זה סתם פלוץ על מנת להרגיע את האוהדים ?

תודה על המחמאה זאת המטרה שלי לעורר ענין בפורום לאתגר בשאלות תשובות אשליות ולפעמים גם שטויות חחח אני חולה מכבי נתניה !!!
20-Nov-2014, 16:12
הודעה: #14
(20-Nov-2014 15:52)זאב רווח כתב:  הבנתי ככה כשאתה מדבר אתה ברור יותר
אז לומר שישאיר שולחן נקי זה למכור את קיודה ב 400 אלף יורו ואחרי המבול

ואני שוב שואל אם יש מי שרוצה להיכנס אחריו על פי רועי דניאל בספורט 5 יוסי מאור ומספר אנשי עסקים הרי ברור שעל מנת להשאיר שולחן נקי קיודה ימכר אז למה אותם אלו שמתעתדים להיכנס לא יקנו מאלי שגב את קיודה ?

זה מזכיר לי את אלן מסודי ואשר אלון עם יאמר , אשר אלון עזב ומכר את מסודי , במקרה של מסודי ליאמר היה מה להפסיד אבל כאן ליוסי מאור ושותפיו יש רק מה להרוויח

מה דעתך ? או שכנראה יוסי מאור ושותפים עיסקיים זה סתם פלוץ על מנת להרגיע את האוהדים ?

תודה על המחמאה זאת המטרה שלי לעורר ענין בפורום לאתגר בשאלות תשובות אשליות ולפעמים גם שטויות חחח אני חולה מכבי נתניה !!!

אם לפי דבריך, עוד חודשיים שלוש יהיה לו כסף כמו חול, אז למה לו למכור את קאיודה כדי להשאיר שולחן נקי? הרי 400K יורו זה כלום בשבילו....

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
20-Nov-2014, 17:59
הודעה: #15
גם אתה מבקש לתפוס במקל בשתי קצוות ?
אם נשאר נראה לך ימכור אם השחקנים וכל המערכת יחכו בסבלנות ? אבל ברגע שכל יום יוצאים בהכפשות בעיתונות פעם מפי זה ופעם מפי ההוא גם ברזל היה ניתך הבןנאדם בא לעשות רק טוב הזניח העסקים שלו שנפגעו בשביל ולמען מכבי נתניה וכל רגע מרימים אליו טלפונים שאומרים עד כמה מלכלכים עליו כאן יש גבול זה לא רק תנועה שמאלית זה גם אימרה כמו עד כאן לא מוכן יותר ...
20-Nov-2014, 18:07
הודעה: #16
(20-Nov-2014 17:59)זאב רווח כתב:  גם אתה מבקש לתפוס במקל בשתי קצוות ?
אם נשאר נראה לך ימכור אם השחקנים וכל המערכת יחכו בסבלנות ? אבל ברגע שכל יום יוצאים בהכפשות בעיתונות פעם מפי זה ופעם מפי ההוא גם ברזל היה ניתך הבןנאדם בא לעשות רק טוב הזניח העסקים שלו שנפגעו בשביל ולמען מכבי נתניה וכל רגע מרימים אליו טלפונים שאומרים עד כמה מלכלכים עליו כאן יש גבול זה לא רק תנועה שמאלית זה גם אימרה כמו עד כאן לא מוכן יותר ...

תירוצים כמו חול ואין מה לאכול, זה בדיוק המשפט המתאים. שגב הביא זאת על עצמו, כל הדיבורים ו"ההכפשות" החלו לאחר שבחודש שעבר איחר עם המשכורת, החודש לא שילם ובתווך הודיע שעוזב בינואר וכנראה ימכור את קאיודה...
מה אתה מצפה, שימחאו לו כפיים על כך?
20-Nov-2014, 18:19
הודעה: #17
מה אתה מדבר מאז שהתפוצצה העיסקה בגבון הוא הודיע שיהיו בעיות וביקש לקצץ ב 15% וזה היה לפחות לפני 3 חודשים
חודש שעבר כולם קיבלו משכורות הוא עוד משך מכאן ומכאן
וזהו המזומנים נגמרו אבל הכל היה ידוע מלכתחילה
אז כשמצב קשה צריך שכולם יעזרו לו ואחרי שייצא מזה כולם ייהנו אבל שחקנים ועובדי המנהלה כמו שרמוטות אין סבלנות אין הבנה העיקר תביא עכשיו ולא מענין מי ומה רוצים שבן אדם יתייאש ויעזוב אז הוא עוזב ואחריו מי ישורנו

שים לב איך אף אחד לא קולט כמה הוא טמבל

הציעו לשגב בקיץ לקנות את קיודה במליון יורו ויותר והוא לא הסכים זה היה לפני פיצוץ העיסקה
היום קיודה משופר מליגת העל עולה רק 400 אלף יורו

איך יוסי מאור ושותפיו לא מרגיעים את האוהדים ומודיעים שאפילו שגב יעזוב הם יקנו משגב את קיודה עד סיום העונה
20-Nov-2014, 18:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Nov-2014 על ידי 18:58 אלון.)
הודעה: #18
(20-Nov-2014 18:19)זאב רווח כתב:  מה אתה מדבר מאז שהתפוצצה העיסקה בגבון הוא הודיע שיהיו בעיות וביקש לקצץ ב 15% וזה היה לפחות לפני 3 חודשים
אז כשמצב קשה צריך שכולם יעזרו לו ואחרי שייצא מזה כולם ייהנו אבל שחקנים ועובדי המנהלה כמו שרמוטות אין סבלנות אין הבנה העיקר תביא עכשיו ולא מענין מי ומה רוצים שבן אדם יתייאש ויעזוב אז הוא עוזב ואחריו מי ישורנו

הציעו לשגב בקיץ לקנות את קיודה במליון יורו ויותר והוא לא הסכים זה היה לפני פיצוץ העיסקה

איך יוסי מאור ושותפיו לא מרגיעים את האוהדים ומודיעים שאפילו שגב יעזוב הם יקנו משגב את קיודה עד סיום העונה

לא יודע ולא מכיר את מלחמות האגו בין מאור לשגב. דבר אחד מעניין אותי וזו מכבי נתניה. אם שגב יכול או יוכל להחזיק 2 קבוצות בליגת העל אז אני מסתפק באחת, מכבי נתניה. למה הוא צריך את מאור/כל האחרים שהתחייבו לעזור לו? הרי הוא הצהיר שלספינה יש קבינט אחד, תפדאל, קח את הקבוצה עליך שלם בזמן ואף אחד לא יבוא בטענות. מצד שני, אם אתה לא מסוגל והעסק גדול עליך, לא נורא, לא קרה כלום. תכנס את כולם כמו גבר, תאמר אני לא מסוגל לעמוד בזה יותר, התחייבתי ל X ואני אעמוד במה שהבטחתי וכולם יאמרו לו תודה רבה, לא יקללו ולא יבואו בטענות. אם יש לו כסף הוא לא צריך למכור את קאיודה ולהחליש את מכבי נתניה רק כדי להניף אצבע משולשת לכולם...
20-Nov-2014, 20:18
הודעה: #19
(20-Nov-2014 13:14)אייל ס כתב:  
(20-Nov-2014 13:10)זאב רווח כתב:  כל ההתחייבויות שלו לעונה הזאת מכוסות בבקרה התקציבית

ענה לשאלה בבקשה מי שמתיימר לקחת עם שותפים בלתי נראים קבוצה ולהעמיד בה תקציב שפוי למה שלא ישאיר במחיר סופר שפוי את לארי קיודה ב 400 אלף יורו ?

במידה והכל מכוסה בבקרה,איש לא ימכור את קאיודה ושגב יענה לטלפונים ולא יעזוב לפני סוף העונה ובא לציון גואל.

טעות בידך. מכבי נתניה עדיין בבעלות שגב. וגם אם הכל מכוסה בבקרה הוא ישאף לצמצם את הפסדיו. ימכור את קאיודה, יקחו פחות כסף מהבנק בלונדון. אי אפשר למנוע את מכירת קאיודה ללא התערבות של גורם חיצוני שישים כסף.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
20-Nov-2014, 22:23
הודעה: #20
(20-Nov-2014 18:19)זאב רווח כתב:  מה אתה מדבר מאז שהתפוצצה העיסקה בגבון הוא הודיע שיהיו בעיות וביקש לקצץ ב 15% וזה היה לפחות לפני 3 חודשים

אתה אפילו לא מעלה בדעתך שהידיעה על קאיודה היתה סתם ספין תקשורתי?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים