שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
למה יוסי מאור ושותפיו העסקיים לא משאירים את לארי קיודה ?
20-Nov-2014, 12:49
הודעה: #1
למה יוסי מאור ושותפיו העסקיים לא משאירים את לארי קיודה ?
העיתונאי אביתר לנג טוען שמכבי נתניה תמכור כנראה את לארי קיודה בגלל שאין כסף במחיר מצחיק של 400 אלף יורו

ורועי דניאל אומר שיוסי מאור יקח את הקבוצה עליו עם כמה אנשי עסקים שיעמידו תקציב שפוי

ואני שואל היכן השפיות והיכן הטימטום ?

למה שיוסי מאור וחבריו לא יקנו מאלי שגב תמורת 401 אלף יורו את לארי קיודה וישאירו אותו במכבי נתניה ? הרי איתו הסיכוי להישאר בליגה הרבה יותר מבלעדיו

והיכן החוש העיסקי ?

בסיום העונה אתה מכפיל ומשלש את הסכום שאתה משקיע עליו עכשיו

אנחנו האוהדים עם " וועד האוהדים" עאלק דורשים להשאיר את לארי קיודה אם אלי שגב עוזב

מי שלא מוכן להשאיר בסכום מגוחך את קיודה הוא פיקציה מבלף למי שלא מבין
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Nov-2014, 13:02
הודעה: #2
RE: למה יוסי מאור ושותפיו העסקיים לא משאירים את לארי קיודה ?
(20-Nov-2014 12:49)זאב רווח כתב:  העיתונאי אביתר לנג טוען שמכבי נתניה תמכור כנראה את לארי קיודה בגלל שאין כסף במחיר מצחיק של 400 אלף יורו

ורועי דניאל אומר שיוסי מאור יקח את הקבוצה עליו עם כמה אנשי עסקים שיעמידו תקציב שפוי

ואני שואל היכן השפיות והיכן הטימטום ?

למה שיוסי מאור וחבריו לא יקנו מאלי שגב תמורת 401 אלף יורו את לארי קיודה וישאירו אותו במכבי נתניה ? הרי איתו הסיכוי להישאר בליגה הרבה יותר מבלעדיו

והיכן החוש העיסקי ?

בסיום העונה אתה מכפיל ומשלש את הסכום שאתה משקיע עליו עכשיו

אנחנו האוהדים עם " וועד האוהדים" עאלק דורשים להשאיר את לארי קיודה אם אלי שגב עוזב

מי שלא מוכן להשאיר בסכום מגוחך את קיודה הוא פיקציה מבלף למי שלא מבין
פוסט אחד לא קשור לפוסט השני?
כאילו,זה שפתחת פוסט אחד וטענת איקס לא מגביל אותך בפתיחת פוסט אחר שסותר את הראשון.
אתה אמור להיות הראשון שיודע שאלי שגב בנה תקציב שדורש הזרמה של כ10 מיליון ש"ח והוא עדיין לא הזרים שקל ולכן הוא ומי שירצה להכנס במקומו מחפשים מקורות לסגירת אותה התחייבות.
20-Nov-2014, 13:10
הודעה: #3
כל ההתחייבויות שלו לעונה הזאת מכוסות בבקרה התקציבית

ענה לשאלה בבקשה מי שמתיימר לקחת עם שותפים בלתי נראים קבוצה ולהעמיד בה תקציב שפוי למה שלא ישאיר במחיר סופר שפוי את לארי קיודה ב 400 אלף יורו ?
20-Nov-2014, 13:14
הודעה: #4
(20-Nov-2014 13:10)זאב רווח כתב:  כל ההתחייבויות שלו לעונה הזאת מכוסות בבקרה התקציבית

ענה לשאלה בבקשה מי שמתיימר לקחת עם שותפים בלתי נראים קבוצה ולהעמיד בה תקציב שפוי למה שלא ישאיר במחיר סופר שפוי את לארי קיודה ב 400 אלף יורו ?

במידה והכל מכוסה בבקרה,איש לא ימכור את קאיודה ושגב יענה לטלפונים ולא יעזוב לפני סוף העונה ובא לציון גואל.
20-Nov-2014, 13:22
הודעה: #5
תודה רבה על התשובה

משמע מדבריך גם אם יקחו את הקבוצה הם מצפים שאלי שגב ימשיך לשלם משכורות ולתת ערבויות
למה מי מת ? אני יודע שאלי שגב עובד באנגולה ויש שם כושים אבל אלי שגב נראה לך פראיייר ???

מי שמתיימר לקחת קבוצה שישים ערבויות וישלים משכורות וישאיר את קיודה זה המינימום בשביל 75% מניות חינם
בדרך הזאת גם אתה ואני יכולים לנהל את מכבי נתניה בתקציב 0 כשאלי שגב משלם הכל על חשבון הברון
20-Nov-2014, 13:32
הודעה: #6
(20-Nov-2014 13:22)זאב רווח כתב:  תודה רבה על התשובה

משמע מדבריך גם אם יקחו את הקבוצה הם מצפים שאלי שגב ימשיך לשלם משכורות ולתת ערבויות
למה מי מת ? אני יודע שאלי שגב עובד באנגולה ויש שם כושים אבל אלי שגב נראה לך פראיייר ???

מי שמתיימר לקחת קבוצה שישים ערבויות וישלים משכורות וישאיר את קיודה זה המינימום בשביל 75% מניות חינם
בדרך הזאת גם אתה ואני יכולים לנהל את מכבי נתניה בתקציב 0 כשאלי שגב משלם הכל על חשבון הברון

למה מישהו צריך לשלם את החוזים שאחר חתם עליהם? אם יש לו כסף ואין לו בעיה והוא אוהב את מכבי נתניה כמו שהוא מצהיר אז שלא יפגע בה. יעמוד בהתחיבויות שלו, לא יפגע בסגל הקבוצה ובקבוצה עצמה, ישאיר שולחן נקי וילך. אופציה אחרת, שישאר כאן כמה שהוא רוצה, יעמיד תקציבים שהוא בוחר לנכון ויעמוד בהסכמים שהוא חותם עליהם. קבוצת כדורגל זה לא צעצוע כשטוב לך אתה נהנה ממנו וכשנמאס לך אתה זורק אותו...
20-Nov-2014, 13:40
הודעה: #7
אלון למה שאלי שגב ישלם את המשכורות והחוזים של שליו מנשה אורי שטרית ועידן שריקי ? מה הוא חתם איתם על חוזה ?
מי שלוקח באהבה את הקבוצה שישלם לא ?
20-Nov-2014, 13:41
הודעה: #8
(20-Nov-2014 13:22)זאב רווח כתב:  תודה רבה על התשובה

בואנה אתה קשה...
כל מה שאומרים הוא שאלי שגב אחראי על התקציב הזה, ואף אחד אחר לא יאכל את הדייסה שהוא בישל. גם ברור כשמש שיוסי מאור לא יקח את הקבוצה עם גרעון של מיליוני שקלים. אין סרט כזה. וזה לא אומר שהאיש לא רציני או שאי אפשר לסמוך עליו. האיש מלכתחילה היה נגד התקציב המנופח, ולא הגיוני שהוא זה שיבוא עכשיו לכסות אותו. ולמרות הכל הוא עדיין הזרים כסף כדי לסגור כמה פינות, למרות ששוב- הוא לא הסכים לתת יד להפקרות ולחוסר האחריות הכלכלית שהתנהלה כאן בקיץ.
אנשים כאן הגנו על שמעון גונן שהבין כבר ביולי שזה לא מתאים לו ונעלם וזכותו. מה זה זכותו? רק כמה חודשים לפני כן הוא רכש חצי מהחצי של יוסי מאור. למה? מה זה משחק? היום בא לי מחר לא בא לי?
היה כיף להצטלם עם כולם בסוף העונה שעברה ואז להשאיר את שגב לבד? עכשיו הוא פתאום צץ עם אולטימטומים?
20-Nov-2014, 13:43
הודעה: #9
(20-Nov-2014 13:40)זאב רווח כתב:  אלון למה שאלי שגב ישלם את המשכורות והחוזים של שליו מנשה אורי שטרית ועידן שריקי ? מה הוא חתם איתם על חוזה ?

כשאלי שגב לקח את הקבוצה הוא ידע טוב מאוד על איזה התחיבויות הוא חותם, אף אחד לא הכריח אותו. היום המצב שונה, הוא חתם על החוזים, הצהיר שהוא פה לשנים רבות ופתאום הוא רוצה להתנער מהכל, אל תשווה...
20-Nov-2014, 13:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Nov-2014 על ידי 13:47 עידן444.)
הודעה: #10
(20-Nov-2014 13:40)זאב רווח כתב:  אלון למה שאלי שגב ישלם את המשכורות והחוזים של שליו מנשה אורי שטרית ועידן שריקי ? מה הוא חתם איתם על חוזה ?
אתה לא רציני ידידי... הוא רכש את הקבוצה. הוא מחויב לחוזים שחתמו עם השחקנים גם אלה לפניו. גם עם ערן לוי ועידן שריקי לא הוא חתם את החוזים. אז הוא יכול לא לשלם להם? ההבדל בינם לבין שלו משנה הוא שיוסי מזרחי החליט שהוא לא רוצה אותם. אבל הם כאן עם חוזה חתום ע"י מכבי נתניה שהוא הבעלים שלה. מי שיקח את הקבוצה בעונה הבאה, יצטרך בדיוק באותה צורה לשלם את החוזים הרב שנתיים שאלי שגב חתם עליהם, ואף אחד לא יבוא ויבקש מאלי שגב לשלם להם מעבר לעונה הזו כי הוא זה שהחתים אותם.

ותאמין לי ששלו משנה ואורי שטרית הם הבעיה הכי קטנה שלו... בזבזו כאן כספים בתקציב הזה ללא הכרה בלי שום צורך ברשלנות חסרת תקדים בתולדות במכבי נתניה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים