שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קצת אוויר לנשימה
03-Nov-2014, 11:30
הודעה: #11
RE: קצת אוויר לנשימה
(03-Nov-2014 11:25)אייל ס כתב:  
(03-Nov-2014 10:11)עידן444 כתב:  חילופי מקומות אייל תוך כדי משחק זה דבר לגיטימי. זה דבר שמאוד מקשה על ההתגוננות, ומנצח משחקים. אני מסכים שהשינויים האלה נראים לצורך דבר אחד- למצוא את הדרך בא לערן לוי יהיה קל יותר לבוא לידי ביטוי. אתה טוען שהוא לא שווה את האילתורים עבורו. אני והסטטיסטיקה טוענים שכן.

לא בפורום ובאחד על אחד אפנה אותך לאיש מקצוע שיסביר לך איך בוחנים תרומה של שחקן לקבוצה ותראה איך המספרים במקרה שלו הם בלוף בדיוק כמו בלייקרס(ועדיין יש הבדל בינו ובין בראיינט).

ערן לוי הובא לנתניה כשחקן חיזוק ונמדד על מספרים ותפוקות, כל השאר זה חרטא, די לעבוד על עצמנו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Nov-2014, 11:31
הודעה: #12
אני התכוונתי שמתוך 10 משחקים (7 ליגה+3 גביע הטוטו) נוסו 7 רביעיות שונות של הגנה
03-Nov-2014, 11:34
הודעה: #13
(03-Nov-2014 11:30)פיליפצוק כתב:  
(03-Nov-2014 11:25)אייל ס כתב:  
(03-Nov-2014 10:11)עידן444 כתב:  חילופי מקומות אייל תוך כדי משחק זה דבר לגיטימי. זה דבר שמאוד מקשה על ההתגוננות, ומנצח משחקים. אני מסכים שהשינויים האלה נראים לצורך דבר אחד- למצוא את הדרך בא לערן לוי יהיה קל יותר לבוא לידי ביטוי. אתה טוען שהוא לא שווה את האילתורים עבורו. אני והסטטיסטיקה טוענים שכן.

לא בפורום ובאחד על אחד אפנה אותך לאיש מקצוע שיסביר לך איך בוחנים תרומה של שחקן לקבוצה ותראה איך המספרים במקרה שלו הם בלוף בדיוק כמו בלייקרס(ועדיין יש הבדל בינו ובין בראיינט).

ערן לוי הובא לנתניה כשחקן חיזוק ונמדד על מספרים ותפוקות, כל השאר זה חרטא, די לעבוד על עצמנו.
מספרים כן(ראה ערך קאיודה) ובעל בית/מנהל מקצועי/מנהיג/קפטן לא(בחיים לא) וברגע שגם וגם ובעיקר גם,אז זה הכי לא שיש.
03-Nov-2014, 11:41
הודעה: #14
אמרתי לך אייל, ברגע שיהיה לנו איזה צ'אבי או אנייסטה ואני אסתפק גם באיזה ורמוט או קהת, דבר איתי, עד אז כל הדיבורים כנגד ערן לוי הם פופוליסטיים ותו לא.
שיספסלו קודם את הבלוף צלישר, 90 דק' משחק לרוחב בלי שום השפעה על המשחק.
03-Nov-2014, 11:46
הודעה: #15
(03-Nov-2014 11:41)פיליפצוק כתב:  אמרתי לך אייל, ברגע שיהיה לנו איזה צ'אבי או אנייסטה ואני אסתפק גם באיזה ורמוט או קהת, דבר איתי, עד אז כל הדיבורים כנגד ערן לוי הם פופוליסטיים ותו לא.

קהת היה שלנו בזכות גיל לב(יש לו גם זכויות),הצוות המקצועי העדיף לשלם לאשר אלון על מלכה.
03-Nov-2014, 11:55
הודעה: #16
(03-Nov-2014 11:46)אייל ס כתב:  
(03-Nov-2014 11:41)פיליפצוק כתב:  אמרתי לך אייל, ברגע שיהיה לנו איזה צ'אבי או אנייסטה ואני אסתפק גם באיזה ורמוט או קהת, דבר איתי, עד אז כל הדיבורים כנגד ערן לוי הם פופוליסטיים ותו לא.

קהת היה שלנו בזכות גיל לב(יש לו גם זכויות),הצוות המקצועי העדיף לשלם לאשר אלון על מלכה.

חבל מאוד.
03-Nov-2014, 11:59
הודעה: #17
גם אלף מומחים לא יצליחו לשכנע אותי שערן לוי הוא בלוף. ובטח שלא התרומה שלו. אפשר להתווכח אם רוצים שהוא יהיה בקבוצה או לא. לנוכחות שלו יש הרבה משמעויות. הוא מהשחקנים היותר מורכבים למאמן להתמודד איתם ועד כה יוסי מזרחי עושה זאת בהצלחה גדולה יותר ממאמנים אחרים וזה יאמר לזכותו.
בסוף העונה, שוב, מאוד מקווה ומאמין שתהיה מוצלחת ככל האפשר ובמגבלות הקיימות, הדבר הראשון(!!!) שיצטרכו לתת עליו את הדעת הוא מה עושים עם ערן לוי. לערן לוי יש חוזה, אבל יש לי תחושה שעל ערן לוי תמיד יהיו קופצים, ככה שלא "תתקע איתו" כמו שקרה עם שחקנים אחרים...
03-Nov-2014, 12:07
הודעה: #18
(03-Nov-2014 11:59)עידן444 כתב:  גם אלף מומחים לא יצליחו לשכנע אותי שערן לוי הוא בלוף. ובטח שלא התרומה שלו. אפשר להתווכח אם רוצים שהוא יהיה בקבוצה או לא. לנוכחות שלו יש הרבה משמעויות. הוא מהשחקנים היותר מורכבים למאמן להתמודד איתם ועד כה יוסי מזרחי עושה זאת בהצלחה גדולה יותר ממאמנים אחרים וזה יאמר לזכותו.
בסוף העונה, שוב, מאוד מקווה ומאמין שתהיה מוצלחת ככל האפשר ובמגבלות הקיימות, הדבר הראשון(!!!) שיצטרכו לתת עליו את הדעת הוא מה עושים עם ערן לוי. לערן לוי יש חוזה, אבל יש לי תחושה שעל ערן לוי תמיד יהיו קופצים, ככה שלא "תתקע איתו" כמו שקרה עם שחקנים אחרים...

עידן,ערן לוי לא בלוף,נקודה.
.ערן לוי זה ערן לוי,הוא נולד ערן לוי,הוא גדל במכבי חיפה ערן לוי,הוא הגיע למכבי נתניה כשחקן צעיר ערן לוי,הוא שיחק והעלה את הפועל חיפה כערן לוי,הוא שיחק בבית"רנירושלים כערן לוי,העלה את מכבי נתניה כערן לוי והוא משחק היום במכבי נתניה כערן לוי.
זה השחקן עם כל הכישרון וכל האופי והחוסרהתבונה שגרמומלוצלשחק במקומות ששיחקהולא באירופה כמו חברו הטוב לשכונה באור עקיבא.
האופי שלו מאפשר לו להיות שחקן משלים ולא קפטן דומיננטי בקבוצה חסרת אופי מנהיגות וניהול.
03-Nov-2014, 13:16
הודעה: #19
קשקוש גדול אייל ערן לוי הוא קפטן ועושה זאת לא פחות טוב מהרבה קפטנים שהיו במכבי נתניה
אני מקבל את זה שהוא ערס אבל כל עוד הוא טוב על המגרש זה מספק אותי
אפשר לחשוב שקפטן זה סוג של מלאך עם טבעת על הראש קפטן זה מאמן נוסף על המגרש אחד שיכול להמריץ ולדרבן שחקנים ולתת הוראות על המגרש וזה בדיוק מתאים לערן לוי ולאופי שלו
03-Nov-2014, 14:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Nov-2014 על ידי 14:42 טל.מ.)
הודעה: #20
נו ואם איש המקצוע שלך טוען שקובי בראיינט תוקע את הלייקרס והמספרים שלו משקרים כי הקבוצה משחקת בשבילו וכו ... עצתי לך תחליף איש מקצוע ;-)

(03-Nov-2014 11:46)אייל ס כתב:  

ועדיין קוראים להם "צוות מקצועי" ...

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים