מכבי נתניה

גירסה מלאה: קצת אוויר לנשימה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
קצת אוויר לנשימה.. אנחנו רק 8 נק' מהמקום הראשון ו-5 מהמקום הרביעי
היה משחק טוב הגיע לנו פנדל בבירור , ובכל מקרה היה צריך להישרק אדום לפני הפנדל בנגיעת היד כך שהצדק יצא לאור .
עדיין אני לא מבין איך דיע סבע לא פותח בהרכב? כשהוא רץ עם הכדור קשה מאוד לעצור אותו (המסי של נתניה) .
כמה אפשר עם להוציא את בן שושן? מתי הוא ייתן לו לסיים משחק שלם?
וצלישר עד מתי? לא יכול לראות אותו משחק הורס התקפות מאבד כדורים עדיף את גרשומוב
לא יודע מה קורה באימונים שמזרחי לא פותח עם קנדה , שחקן שחייב לפתוח
עודד גביש חוץ מהטעות מעיף כדורים בלחץ רואים שהוא לא בכושר משחק עדיין
ומה שפחות אהבתי דקה 75 במקום לדרוס את הפועל פ"ת ולתת הצגה לקהל משחקים לרוחב ומעבירים את הזמן
אני הייתי פותח בהרכב עם דיא סבע ועם קיואדה שני שחקנים מהירים בחלק הקדמי..
קבוצה שנמצאת במצב שמכבי נתניה נמצאת בו לא נכנסת להרפתקאות התקפיות מסוכנות בדקה ה-75 כשהיא מובילה בהפרש של שני שערים,
גול מקרי ממתפרצת של פ"ת היה מכניס את הקבוצה לבלבלה וזה היה יכול להיגמר אחרת (וראינו את זה במשחק נגד מכבי פ"ת).
ודיא סבע שחקן מלהיב.
1.ניצחון חשוב מאוד במיוחד לפני מכבי תל אביב
2.לא מבין אייך כל משחק טעות טיפשית בהגנה.
3. היה צריך להיות פנדל במחצית הראשונה , ואז 1-1 ובמחצית השניה אדום לטוקרה על היד וכדור חופשי. יצא בלאגן שלם , עם פנדל גבולי.
4. בדקה ה75 כלקח ממשחקים קודמים השחקנים הרגיעו את המשחק ולא הסתכנו וטוב עשו.
5 הפועל פתח תקווה כבר היו עייפים משלוש משחקים בזמן קצר.
6 המשחק שלנו בלאגן , אני לא יודע מה התפקיד המדויק של ערן לוי , ומה השיטה שלנו בכלל.
הסיבה שיש טעויות טיפשיות בהגנה זה כי בכל אימון/משחק/משחק אימון היתה הגנה אחרת
(03-Nov-2014 2:38)Bilev כתב: [ -> ]הסיבה שיש טעויות טיפשיות בהגנה זה כי בכל אימון/משחק/משחק אימון היתה הגנה אחרת

לא רק הגנה,גם קישור והתקפה.
השוער זה השחקן היחיד שלא מתחלף/משנה מיקום/תפקיד בקבוצה.
אתם פשוט לא הגונים! הרוש;סרגי,הרוש,עידו לוי,אבו עביד; צלישר,ערן לוי, קאיודה- משחקים מתחילת העונה כמעט בכל משחק! זה 8 מ 11. יוסי מאוכזב מגבי, ולכן יש קצת תזוזה במשבצת הזו שאני מקווה ומאמין שדי ננעלה עם רומאריו שאני חושב שהוא בסדר גמור. מוגבל אבל סוף סוף מישהו שמרוויח כדורים באמצע. כשיחזור עומר פרץ יהיו לנו שניים כאלה וזה ישפר את משחק ההגנה.
אתמול היו שני שינויים מאולצים בהגנה.
למה ליילל על הרכב לא יציב? זה שאתם לא אוהבים אותו זה דבר אחד. אבל להגיד שהוא לא מיוצב זה דבר אחר- והוא פשוט לא נכון!
דבר שכן חשוב בעיני לגבי ההרכב- אין לי ספק שיש לנו כאן את הבלם הבא של נבחרת ישראל- כמו שאני חוזר ואומר- הואליד באדיר הבא. הוא חייב להיות הבלם הראשון שלנו ושכל פקק הבלמים שנוצר שייאבקו מי ישחק איתו. המגן הימני חייב להיות עומרי קנדה! יוסי הביא אותו ויוסי צריך לתת לו את הקרדיט! לא מבין על מה התייאשו ממנו? אני בלב שלם הולך עם אבו עביד בלם וקנדה בצד ימין. אהבתי את כחלון- מבחינה הגנתית היה מצויין. התקפית אף פעם לא אהבתי את הרעיון שמגן משחק עם רגל הפוכה. זה מסרס אותו ביציאות קדימה למרות שהוא עשה את זה לא רע נגד הפועל תא.
דיא סבע אחל׳ה שחקן שלא עושה הגנה במצבנו ועם הכושר הלקוי של חלק מהשחקנים צריך שחקנים שעושים הגנה.
חילופי מקומות אייל תוך כדי משחק זה דבר לגיטימי. זה דבר שמאוד מקשה על ההתגוננות, ומנצח משחקים. אני מסכים שהשינויים האלה נראים לצורך דבר אחד- למצוא את הדרך בא לערן לוי יהיה קל יותר לבוא לידי ביטוי. אתה טוען שהוא לא שווה את האילתורים עבורו. אני והסטטיסטיקה טוענים שכן.
(03-Nov-2014 10:11)עידן444 כתב: [ -> ]חילופי מקומות אייל תוך כדי משחק זה דבר לגיטימי. זה דבר שמאוד מקשה על ההתגוננות, ומנצח משחקים. אני מסכים שהשינויים האלה נראים לצורך דבר אחד- למצוא את הדרך בא לערן לוי יהיה קל יותר לבוא לידי ביטוי. אתה טוען שהוא לא שווה את האילתורים עבורו. אני והסטטיסטיקה טוענים שכן.

לא בפורום ובאחד על אחד אפנה אותך לאיש מקצוע שיסביר לך איך בוחנים תרומה של שחקן לקבוצה ותראה איך המספרים במקרה שלו הם בלוף בדיוק כמו בלייקרס(ועדיין יש הבדל בינו ובין בראיינט).
עמודים: 1 2 3
Reference URL's