שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לא מן הנמנע שישוחררו כמה שחקנים מנתניה בקרוב
20-Oct-2014, 0:31
הודעה: #31
RE: לא מן הנמנע שישוחררו כמה שחקנים מנתניה בקרוב
ונראה לך באמת שברק בכר יודע וקובע משהו חוץ מהאימון וההרכב ? חחחחח כל שחקן שנרכש או מובא עובר דרך איזי שירצקי שבעצמו היה כדורגלן זה לא אותו הדבר בכלל
יוסי מזרחי התעקש על דודו סראנסה ונפל איתו שגב חשב שהוא יקר מדי וזאת הנפילה האמתית של יוסי מזרחי למרות שאין קשר בין הפציעה של סראנסה לבין ההחתמה שלו מזרחי לא רופא ולא mri , זה נדיר זה קורה אף אחד לא מאשים את יוסי בסראנסה !!

לגבי שאר הזרים זה הכל ברירות מחדל של כמה אלמנטים כשהראשון זה להיות שחקן חופשי והשני גובה השכר
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Oct-2014, 0:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Oct-2014 על ידי 0:44 פיליפצ'וק.)
הודעה: #32
מזרחי נכשל בזרים הקיץ, חד וחלק אני לא מתווכח על זה.
פשוט יש כאן דבילים שחושבים שעם תקציב של 24 מיליון שקל אפשר להרים מערך סקאוטינג שיסתובב בעולם, שיבחן, שיגשש וכו'.
יש כאן דבילים שחושבים ששחקנים עם רזומה כמו לצורך העניין סיארנסה היה מסכים לבוא למבחנים בקבוצה כמו מכבי נתניה.
בישראל היו תמיד מאמנים עם טביעת עין טובה יותר לזרים ( גוטמן, השריף, רוני לוי) וכאלה שפחות (מזרחי, עטר ).
20-Oct-2014, 1:07
הודעה: #33
מזרחי הביא הרבה זרים טובים לאשדוד וגם למכבי פ"ת
20-Oct-2014, 1:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Oct-2014 על ידי 1:11 טל.מ.)
הודעה: #34
הראיתי לך כרגע איך בלי מערך סקאוטינג עושים את זה טוב יותר. קח תקציר בחמש דק -
יושב המאמן מעבר לשעתיים עבודה שלו ביום ורואה קלטות ואינטרנט ומידע על שחקנים באופן קבוע.
הוא שם עין על עשרה .
הוא שולח את בני לם ( אולי האדם היחידי במועדון הזה עם טביעת עין לשחקנים) לכמה סופשים כאלה באירופה. הוא בא עם רשמים מכל השחקנים. מזרחי צריך לבחור לפי עלות זמינות וכו.
כל כך מסובך ?
אני מבטיח לך העלות פחותה מחודש משכורת של סיארנסה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
20-Oct-2014, 6:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Oct-2014 על ידי 6:53 אייל ס.)
הודעה: #35
(19-Oct-2014 23:29)פיליפצוק כתב:  
(19-Oct-2014 23:13)עידן444 כתב:  לואיס מרין לא הגיע ככה לארץ... וגם לא קרלוס אריאס... וגם לא אלן מסודי...
יש מאמנים שעובדים בשיטה שהזכרת... זה לא אומר שזה הרוב... זה לא אומר שזו הדרך הנכונה... ואם אתה צודק לא מפתיע שרוב הזרים שמגיעים לכאן הם תת רמה.
מאמנים רציניים, ויש כמה כאלה בארץ, לא מביאים זרים על עיוור!
גם בדרך כלל כשעובדים בשיטה הזו מביאים את הזרים למבחנים. אף אחד מהזרים שהוחתמו הקיץ בנתניה לא נבחנו. הם כאילו הגיעו ככוכבים ובעצם הם באו לבחון האם הם רוצים לבוא לכאן, עד כמה שהיום זה נשמע מצחיק...

כמה שאתה מקשקש ואין לך מושג בשיט.
בוא אני אספר לך חכמולוג גדול איך הגיע לכאן לואיס מארין.
אלי גוטמן ראה בוידיאו כן כן בוידיאו שחקן בשם "דוארטה" שעליו המליץ הסוכן.
במהלך הציפייה גוטמן נדלק דווקא על מארין והשאר היסטוריה.
שום סקאוטינג ושום מבחנים, ראה קלטת, נדלק ויאמר הביא אותו.
גם קרלוס אריאס הגיע בהמלצה של סוכן + קלטות וידיאו ובלי שום מבחנים.
הקבוצה היחידה בארץ שמתנהלת בענייני זרים מעל לכל השאר וקצת יותר קרוב (יחסית) למה שקורה באירופה, היא מכבי ת"א אבל בשביל זה קודם לך תמצא איזה גולדהאר שיממן את כל ההשקעה.
אז אל תבלבל לי בביצים על סקאוטינג ועניינים כאילו קבוצות בישראל הן כמו צ'לסי או ברצלונה או ריאל מדריד עם מערך סקאוטינג בכל רחבי העולם, אנחנו בסך הכל מכבי נתניה קבוצה ממדינה קיקיונית ושכונתית כמו ישראל שמחפשת זרים טובים במחיר זול.

גם לגבי מרין וגם לגבי קרלוס,מדוייק לחלוטין!
נושא הבחם הרומני,זה שיא השיאיים,אבל זה היסטוריה.

(20-Oct-2014 0:41)פיליפצוק כתב:  מזרחי נכשל בזרים הקיץ, חד וחלק אני לא מתווכח על זה.
פשוט יש כאן דבילים שחושבים שעם תקציב של 24 מיליון שקל אפשר להרים מערך סקאוטינג שיסתובב בעולם, שיבחן, שיגשש וכו'.
יש כאן דבילים שחושבים ששחקנים עם רזומה כמו לצורך העניין סיארנסה היה מסכים לבוא למבחנים בקבוצה כמו מכבי נתניה.
בישראל היו תמיד מאמנים עם טביעת עין טובה יותר לזרים ( גוטמן, השריף, רוני לוי) וכאלה שפחות (מזרחי, עטר ).

לא צריך להרים מערך סקאוטינג,צריך לעבוד מול משרדים רציניים שיש להם שלוחות בכל העולם וגם כאלו שמתמחים במחירים שווים לכל כיס,הבעיה העיקרית שכמו שאדריכלים מקבלים עמלות ולעיתים מנהלי פרוייקטים,כך כניראה הכדורגל לא נקי מעמלות..
הסקאוטינג האמתי צריך להסתובב בליגה א ובליגות הנוער והנערים,שם נימצאים הכשרונות שמתוכם ניתן למצוא פוטנציאל ובזול.
דוגמאות,אחמד סבע וללה..דוגמא נוספת וטריה מהתנור גל צרויה שבני יהודה הביאה הקייץ,גדל בליגה ב בדימונה,בשנתיים האחרונות שיחק באילת/מכבי ב"ש/עמישב,לראות את השער שהוא הבקיעה במחזור האחרון..תענוג ששייך לטלוויזיה(5מחזורים אחרונים,5שערים).
20-Oct-2014, 7:04
הודעה: #36
סקואטינג זה עבודה למקצוענים זה לא זול כמו שאתם חושבים , וזה לא מעקב חד פעמי , סוכנים רציניים משתמשים בבעלי מקצוע לפני שהם מציעים שחקנים לקבוצות ורוב הסוכנים בארץ לא עובדים בשיטה הזאת , הם מעדיפים קלטות, ופה רוב הנפילות.
הטעות הגדולה של מזרחי, הוא ידע כמו כולם שהוא חייב לפגוע בבלם אחורי, קשר אחורי , וקשר עושה משחק ליד ערן לוי ובשלושת התפקידים (סרגיי, גבי, ודודו) הוא נפל!!!
קבוצה עם תקציב מוגבל כמו נתניה היתה צריכה או להחתים זרים ששיחקו בארץ ואתה יודע מה אתה מקבל או ללכת רק על ישראלים.
תתארו לכם יניב לביא בלם במקום סרגיי, תמיר כהן במקום גבי,ואוחיון במקום דודו, רבע כסף ויותר תועלת.
20-Oct-2014, 9:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Oct-2014 על ידי 9:59 פיליפצ'וק.)
הודעה: #37
אייל, מה שאתה מדבר עליו כרוך בכסף ולא מעט.
טל, לשלוח את בני לם "לכמה סופ"שים באירופה" זה כסף ולא מעט.
עכשיו שכל "היועצים" ישאלו את עצמם האם בתקציב מועדון של 24 מיליון שקל ניתן לעשות את הדברים האלה, לדעתי לא.
כמו כן כולם יודעים שיש קומבינות בין מאמנים לסוכנים, תן לי ואתן לך וכו' אז בואו לא ניתמם זה קורה בכל הקבוצות ואצל רוב המאמנים.
20-Oct-2014, 10:24
הודעה: #38
נכון משה זה כסף. אבל בפתיח שלי רשמתי - עלות השחרור של סיארנסה היתה משהו כמו 45 אלף יורו. תוסיף לזה עוד חודשיים משכורת שכירות רכב וכו. אני בטוח שלשלוח את בני לם ל10/11 גיחות בחול עולה פחות.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
20-Oct-2014, 10:26
הודעה: #39
מזרחי הוא אחד החאפרים היותר גדולים שאימנו את מכבי נתניה.
הייתי צריך לכתוב אימון במרכאות כי אני מתקשה להבין איך כל משחק סופגים מקרן.
החאפר הזה חי יפה בביצה המקומית (עם גיחה לקפריסין) בה אין צורך בחדשנות ובה גם אם יתטרו אותך מישהו אחר כבר יקח.
אני בחלומי ראיתי איך מכבי נתניה, אחרי העונה הקודמת נבנית לאט ונכון. בלי כותרות מפוצצות והצהרות.
אז מצד אחד יש לנו בעלים הזוי שמדבר ומדבר. מצד שני מאמן חלש מאוד (כולל העוזר והחאפר מהכושר) שממנו לא תבוא הישועה.
יש בי חלק שממש מייחל שנפסיד בשבת על מנת שניפתר משניהם כבר עכשיו, כאשר יש עוד זמן לתקן.אם ננצח עוד יחשבו בטעות שהכל בסדר. בדיוק כמו שהיתה תחושה שהכל בסדר למשך זמן מסויים עם בנין. אני לא מאמין במזרחי והיפרדות ממנו לטעמי היא צו השעה.
The following 1 user Likes אסףג's post:
משה.ד (2020-1010-2014201420142014)
20-Oct-2014, 11:53
הודעה: #40
מכבי נתניה העסיקה בעבר סקאוטרים שלא הצליחו להביא תפוקות.

למי ששכח יש לזכור הבן של נילסן פיזנטי.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים