שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לא מן הנמנע שישוחררו כמה שחקנים מנתניה בקרוב
19-Oct-2014, 21:36
הודעה: #21
RE: לא מן הנמנע שישוחררו כמה שחקנים מנתניה בקרוב
(19-Oct-2014 20:52)דוד חטב כתב:  איפה תומר בן יוסף היום ?

לתומר בן יוסף יש מספרה ברחוב דיזנגוף בת"א
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Oct-2014, 22:41
הודעה: #22
טוב הרי בלי תשובות אי אפשר
דבר ראשון יסלחו לי החברים תשובה לטל.מ חברי וידידי איזה קשקשן אתה אל כשהיתה בעיה להעביר צ'ק בנקאי לבקרה בשביל עמית בן שושן צעקת מכל פוסט " מה השחקן הכי משמעותי והכי טוב בהתקפה לא מסוגלים להעביר ? " וראה זה פלא פתאום אחרי שהעבירו בבקרה ירד לך ממנו !!!
הלאה חברים אלון ואלדד : מי אמר לכם שיוסי מזרחי לא ראה קלטות של בלמים ? מה לעשות ? אפשר להביא לנתניה רק שחקנים חופשיים כאלו בלמים טובים בקיץ היו רק 1 ההוא מקפריסין האלג'ירי , אפשר לטעון מה שרוצים אבל האמת חזקה מכולם כשנודע כן דרך ג'ורג'ו שסרגי יכול להיות חופשי להזכירכם יכול להיות חופשי עשו בנתניה הכל כולל הכל בבירור של גיל לב בחוקי ואיפ"א האם יוכלולהביאו אם הקבוצה שלו לא שילמה לו והפרה חוזה ? וגם זה לא היה קל !!! אני לעומתכם לא אוהב לקטול שחקנים זרים אני זוכר שחקנים שקטלנו והתברר שהם טובים !!! מי ? ויורל טנסה הרומני התחיל חלש וככל שהתאקלם היה באנקר ! לעומת זאת אני זוכר גם שחקנים שהגיעו בקול תרועה רמה ויצאו פלופים כמו החוץ שגוטמן הביא מהפועל חיפה שחוץ מאותה עונה נכשל בכל קבוצה חלוץ אפריקאי !!

חברים אסביר לכם איך בוחרים בישראל זרים חוץ ממכבי ת"א , מאמן מבקש למשל חלוץ או קשר או כל תפקיד אחר מבעל הבית בין אם זה שחר לוזון או במקרה הזה אלי שגב את מזרחי , מזמנים סוכנים או סוכן שרגילים לעבוד איתו ומבקשים שיחפש שחקן בפוזיציה הזאת כשאומרים לסוכן את התנאים מראש מחיר + - שחקן חופשי או מקבוצות במחיר שחרור לא יותר מ +- . הסוכן מקושר עם סוכנים אחרעם ברחבי העולם , תוך 24 שעות בדיסק און קי הסוכן מביא מספר שחקנים למאמן , כשהמאמן נראה לו השחקן הוא מצביע עליו ומה שנשאר זה לסגור !!
לפעמים זה מצליח לפעמים הראו סרטון לפני 8 חודשים לפני 3 שנים ולא ידוע בנתיים שהחברה של השחקן כיסחה לו ביצה ימנית והוואבוס שלו נהיו גדולות , ואז כשמגיע השחקן או שקלעת בומבה וכולם ישבחו אותך על "העין " הטובה כמאמן או שזה לא יצליח ואז קוטלים אותך מכל כיוון ....

אצלנו הבעיה כפולה מצד אחד ישראלים טובים לא רוצים לשחק בשכר של 100 אלף $ אז מעדיפים לשבת בבית כמו אביחי ידין ולקבל את החוזה במלואו 220 אלף $ , לכן מלכתחילה ישראלים טובים ילכו לכמה קבוצות לפני מכבי נתניה , מה שמגיע צריך להוסיף גם זרים מצויינים לא רק טובים על מנת להצליח .
בנתיים עם הזרים והדגש על בנתיים הוא שכשלנו , חוץ מקיודה ואולי פירס שאין לי מושג מה ואיך הוא , סרגי וג'ורג'ו עדיין לא נותנים מה שמצופה מהם אצל סרגי זה בולט יותר כי לידו הבלם עידו לוי חלש כשעידו עושה טעות סרגי מחפה וזה נראה לנו טבעי אבל כשסרגי עושה טעות זה גול עצמי או בור שמוביל לגול וזה ההבדל הגדול יכול להיות שאם סרגי היה לואיש מארין עידו לוי היה מקבל ביטחון ומשחק טוב ונבנה כבלם מצויין אבל בנתיים הוא חרא כי אין לו ביטחון וזה בולט בכל ההגנה .

סך הכל עברו 4 משחקים זה לא אסון כל כך גדול אתם בלחץ אני עם ניסיון של עשרות שנים בדרך כלל בצעירותי בחלק העליון של הטבלה אבל בשנים האחרונות שאנחנו בתחתית או בליגה השנייה מניסיון קבוצות שהתחילו חלש מצאו עד אמצע העונה את עצמם ונחלצו מהתחתית מי זוכר בעונת הירידה שלנו את הפועל חיפה איך היא היתה קבורה בתחתית ונשארה בליגה ? המסר שלי אל תתייאשו אל תגרמו ליותר לחץ המערכת כולה לחוצה זה לא טל בנין זה יוסי מזרחי הוא יוציא אותנו מהבוץ בסוף העונה תצחקו שדיברנו על ההתחלה שלה אני מבטיח לכם שתרימו בסוף העונה את יוסי מזרחי על הכתפיים ::::::
19-Oct-2014, 23:13
הודעה: #23
לואיס מרין לא הגיע ככה לארץ... וגם לא קרלוס אריאס... וגם לא אלן מסודי...
יש מאמנים שעובדים בשיטה שהזכרת... זה לא אומר שזה הרוב... זה לא אומר שזו הדרך הנכונה... ואם אתה צודק לא מפתיע שרוב הזרים שמגיעים לכאן הם תת רמה.
מאמנים רציניים, ויש כמה כאלה בארץ, לא מביאים זרים על עיוור!
גם בדרך כלל כשעובדים בשיטה הזו מביאים את הזרים למבחנים. אף אחד מהזרים שהוחתמו הקיץ בנתניה לא נבחנו. הם כאילו הגיעו ככוכבים ובעצם הם באו לבחון האם הם רוצים לבוא לכאן, עד כמה שהיום זה נשמע מצחיק...
19-Oct-2014, 23:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Oct-2014 על ידי 23:47 פיליפצ'וק.)
הודעה: #24
(19-Oct-2014 23:13)עידן444 כתב:  לואיס מרין לא הגיע ככה לארץ... וגם לא קרלוס אריאס... וגם לא אלן מסודי...
יש מאמנים שעובדים בשיטה שהזכרת... זה לא אומר שזה הרוב... זה לא אומר שזו הדרך הנכונה... ואם אתה צודק לא מפתיע שרוב הזרים שמגיעים לכאן הם תת רמה.
גם בדרך כלל כשעובדים בשיטה הזו מביאים את הזרים למבחנים. אף אחד מהזרים שהוחתמו הקיץ בנתניה לא נבחנו. הם כאילו הגיעו ככוכבים ובעצם הם באו לבחון האם הם רוצים לבוא לכאן, עד כמה שהיום זה נשמע מצחיק...

כמה שאתה מקשקש ואין לך מושג בשיט.
בוא אני אספר לך חכמולוג גדול איך הגיע לכאן לואיס מארין.
אלי גוטמן ראה בוידיאו כן כן בוידיאו שחקן בשם "דוארטה" שעליו המליץ הסוכן.
במהלך הציפייה גוטמן נדלק דווקא על מארין והשאר היסטוריה.
שום סקאוטינג ושום מבחנים, ראה קלטת, נדלק ויאמר הביא אותו.
גם קרלוס אריאס הגיע בהמלצה של סוכן + קלטות וידיאו ובלי שום מבחנים.
הקבוצה היחידה בארץ שמתנהלת בענייני זרים מעל לכל השאר וקצת יותר קרוב (יחסית) למה שקורה באירופה, היא מכבי ת"א אבל בשביל זה קודם לך תמצא איזה גולדהאר שיממן את כל ההשקעה.
אז אל תבלבל לי בביצים על סקאוטינג ועניינים כאילו קבוצות בישראל הן כמו צ'לסי או ברצלונה או ריאל מדריד עם מערך סקאוטינג בכל רחבי העולם, אנחנו בסך הכל מכבי נתניה קבוצה ממדינה קיקיונית ושכונתית כמו ישראל שמחפשת זרים טובים במחיר זול.
19-Oct-2014, 23:52
הודעה: #25
עידן חוץ מנוואקמה ברעננה בשליפה מהירה איזה זר בא לך לראש ? אף אחד !! למה ? כי לא כל זר שמגיע זה נווקאמה ואיך שהוא הגיע זה ממש בדיחה !
יש הרבה שחקנים שפשוט לא שווים את המושג זר אבל הבעיה נוצרה בגלל השכר הגבוה של ישראלים טובים אבל לא בצורה הזאת
מה היה קורה אם אביחי ידין או רועי כהן או אבירם ברוכיאן היו מורידים מהשכר שלהם לעונה ? אם יככבו תהיה להם דרישה בלאו הכי אם יהיו חלשים שיגידו תודה על מה שהם מרוויחים
אנשים נקרעים בעבודה פשוטה בשביל 5000 שקל שיצטיינו יקבלו בשכר הולם אבל הם רוצים שכר של 120 אלף דולר על עונה טובה לפני 8 שנים ? זה לא רציני !!
19-Oct-2014, 23:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Oct-2014 על ידי 0:00 אלדד.)
הודעה: #26
כך בוחרים זרים: המאמן אומר אלףף והעוזר אומר לו סטופ יצא פ אז הולכים לליגה הפינלנדית והולכים לרשימת מלכי השערים ומביאים את המלך או הסגן לקבוצה
או מביאים את השחקן הכי טוב בנבחרת בינונית כמו אסטוניה ולטביה
תאמין לי שהשיטה הזו יותר בטוחה מכל השיטות שנאמרו פה
20-Oct-2014, 0:03
הודעה: #27
הבנתי. אז אם הכל כל כך רדוד - על סמך מה מזרחי מבזבז את הכסף שלא שלו ? היה לו את ליפנייה ביד נכון ? הוא רצה לשדרג אותו ? שיביא בלם שהוא מכיר מהארץ ואם אין לו - סלחו משה ורווח - מכבי נתניה עלתה ליגה באפריל .. מזרחי היה יכול לטוס קצת לראות שחקנים. אין מצב שהוא ראה את גבי סרגי וסיארנסה בעיניים לפני שהחתים אותם. אז הוא פשוט חובבן חסר אחריות. תגיד לי שכולם כאלה ? מעניין לי את התחת. וזה בדיוק מה שהייתי אומר לו אם הייתי הבעלים ושניה אחרי זה הוא היה הולך לאמן את הנוער או שיבחר ללכת הביתה. זו עזות מצח . להגיד כולם חובבנים אז גם אני קצת שיחקתי רולטה עם הכסף של הבוס. אז הפסדתי מה קרה ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
20-Oct-2014, 0:06
הודעה: #28
(19-Oct-2014 23:29)פיליפצוק כתב:  
(19-Oct-2014 23:13)עידן444 כתב:  לואיס מרין לא הגיע ככה לארץ... וגם לא קרלוס אריאס... וגם לא אלן מסודי...

כמה שאתה מקשקש ואין לך מושג בשיט.
בוא אני אספר לך חכמולוג גדול איך הגיע לכאן לואיס מארין.
אלי גוטמן ראה בוידיאו כן כן בוידיאו שחקן בשם "דוארטה" שעליו המליץ הסוכן.
במהלך הציפייה גוטמן נדלק דווקא על מארין והשאר היסטוריה.
שום סקאוטינג ושום מבחנים, ראה קלטת, נדלק ויאמר הביא אותו.
גם קרלוס אריאס הגיע בהמלצה של סוכן + קלטות וידיאו ובלי שום מבחנים.
הקבוצה היחידה בארץ שמתנהלת בענייני זרים מעל לכל השאר וקצת יותר קרוב (יחסית) למה שקורה באירופה, היא מכבי ת"א אבל בשביל זה קודם לך תמצא איזה גולדהאר שיממן את כל ההשקעה.
אז אל תבלבל לי בביצים על סקאוטינג ועניינים כאילו קבוצות בישראל הן כמו צ'לסי או ברצלונה או ריאל מדריד עם מערך סקאוטינג בכל רחבי העולם, אנחנו בסך הכל מכבי נתניה קבוצה ממדינה קיקיונית ושכונתית כמו ישראל שמחפשת זרים טובים במחיר זול.

לך אין מושג!!! אלי גוטמן בעצמו אמר על לואיס מרין כששאלו אותו עליו שלהביא שחקן כזה לארץ זה לחפש בפינצטה!
לפי תפיסת עולמך בוא נשקיע בסקאוטינג בקבוצות נוער, בשביל שחקנים שעולים 5 אגורות, אבל זר במאות אלפי דולרים נביא על עיוור!!!
לשים שחקנים על הכוונת ולעקוב אחריהן זה א׳-ב׳!!!
לא מתפלא שאתם תומכים בחובבנות ושהכדורגל הישראלי שווה לתחת! אף אחד לא אמר להשקיע מיליונים בסקאוטינג. מאמן חרוץ עושה את זה כחלק מעבודתו. הוא לא מקבל שכר של עשרות אלפים בחודש כדי לעבוד שעתיים ביום באימון!
אין לך מושג!
אין לך תרבות דיון!
אתה הזוי!
אתה עולה כאן לכולם על העצבים!
לא מבין מאיפה לחטב וסגל יש סבלנות לענות לך 10 פעמים אותו דבר ואתה כמו בלוק לא קולט כלום וחוזר על עצמך!
אני מציתי אותך...
תמשיך לדבר כמה שטויות שאתה רוצה...
אין לי ספק שאם אתה הייתי ממקבלי ההחלטות במכבי נתניה המצב עוד היה הרבה יותר גרוע מנה שהוא עכשיו!
20-Oct-2014, 0:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Oct-2014 על ידי 0:17 זאב רווח.)
הודעה: #29
דבר ראשון אם זה היה כל כך גרוע שגב היה מתרעם אז אתה רואה ששגב מאמין ביוסי מזרחי למרות שיש תקלות ויש תקלות אף אחד לא בת יענה
דבר שני אתה חוטא לאמת באפריל עדיין לא היה ידוע בכלל מי שחקן חופשי ומי לא מה זה עוזר אם אתה רוצה שחקן אבל השחרור שלו יעלה לך חצי מליון יורו שזה כסף קטן באירופה כדמי שחרור נתניה בתקציבה יכולה לחפש רק שחקנים חופשיים גם ישראלים וגם זרים
מכבי חיפה ומכבי ת"א היחידות כנראה שיכולות לשלם על כרטיסי שחקן ישראליים מה שחגגנו על שחר אבל גם חיפה ומכבי ת"א מוגבלות בקניית שחקנים זרים מקבוצות באירופה
כל שאר הליגה זה שחקנים חופשיים או כאלו שסיימו חוזה

עידן מה שאמר לך פיליפצ'וק זה נכון ככה בדיוק אלי גוטמן הביא לנתניה את לואיש מארין כשנתנו לו לראות את דוארטה
דרך אגב אני עד היום מבכה את לכתו של גוטמן גם האוהדים כאן בזמנו לא אהבו את הכדורגל שלו ולא היו סבלניים שהשיטה תתפוס אחרי זה הוא עשה חיל בהפועל תל אביב ואנחנו נשארנו עם התלתלים האפרורי

אבל אותו אלי גוטמן אחרי שהביא בהצלחה ענקית את מארין נכשל בענק עם הקיצוני סופה שנכשל בנתניה
וזה זר שכיכב שנה קודם לכן בהפועל חיפה שכחתי השם שלו
20-Oct-2014, 0:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Oct-2014 על ידי 0:23 טל.מ.)
הודעה: #30
תקשיב !! תקשיב ! אבל ברצינות?
עלות השחרור של סיארנסה נגיד 45 אלף יורו או יותר ?
כמה לדעתך עולה נגיד לשלוח מישהו מנתניה נגיד בני לם, לסופש באירופה פלוס משחק או שניים ? אלף יורו ? אז עושים את זה כמה פעמים ומביאים רשימת שחקנים שאותם אתה רוצה ועקבת אחריהם. ואני חשבתי על זה דקה וחצי.. אז אנשים שזה המקצוע שלהם, שמרוויחים שכר עתק מתבקשים לעשות יותר מאשר לעבוד שעתיים ביום !!! מה לא ברור ? מזרחי לוקח אולי ללב ואולי קשה לו כרגע עם הכישלון שלו, אבל הוא חאפר. וזה נאמר פה עשרות פעמים. חאפר. אם הוא היה בעל מקצוע רציני, הוא היה גורם לזה שיהיו כאן לפחות שני זרים ברמת כדורגל טובה! כמו הקשר האחורי של קש למשל, או הבלם הזר שלהם. אז ברק בכר יכול ומזרחי לא ? נראה לך שברק בכר שיחק רולטה ? מה יש לך להצדיק אותו ? הוא פשוט חיפף ונכשל וכולנו אוכלים את החרא.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים