שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משחק האימון היום
13-Oct-2014, 21:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Oct-2014 על ידי 21:55 ORENARIEL.)
הודעה: #21
RE: משחק האימון היום
נו תענה רציני?
אם לא הייתי במשחק מאיפה אתה מבין כל כך הרבה? מכתבה באינטרנט?

(13-Oct-2014 20:38)פיליפצוק כתב:  
(13-Oct-2014 20:36)אלון כתב:  
(13-Oct-2014 20:24)משה.ד כתב:  השערים שקיבלנו זה לא בגלל השוער. טעויות של ההגנה. שוב עידוד לוי שוב עולה לנגוח, מזה עולה? בקושי סנטימטר מעל פני הקרקע ושוב כדור עבר אותו. בקיצור ממנו בפרוש לא יצא כלום.
הרומנים חבל על הזמן את שניהם לשלוח הביתה כמה שיותר מהר. רומריו לא משהו, משחק דאי בעמידה. רן רול ראה ערך עידוד לוי.
כמו שכבר אמרו רודי חדד היה לא רע ודיע סבע משקיע וחייב להיות לפני רן רול בהרכב

שכחת גם לציין את החולשה של המגנים,קטסטרופה זו מילה עדינה כדי להגדיר אותם...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

כל המגינים ששיחקו או רק קנדה והרוש?

אם יש לך מידע כל כך טוב ואתה מבין דברים למה אתה שואל אותנו פה ולא את המודיעין שלך?
אתה הרי כבר מסיק מסקנות וקובע עם מי לשחק
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Oct-2014, 23:05
הודעה: #22
לא מבין מדוע קבוצה בליגת העל מקיימת משחק אימון נגד קבוצה שנמצאת במרכז הליגה השלישית(ליגה לא מקצוענית).
ובטח ובטח לא מבין את כל הפרשנויות והחצי פרשנויות על איך שחקן כזה או אחר שיחק ומה עשה ההרכב הראשון או השני כשמולו עמדו שחקנים פחות טובים מאשר בכל משחק אימון פנימי של הקבוצה.
13-Oct-2014, 23:24
הודעה: #23
(13-Oct-2014 23:05)אייל ס כתב:  לא מבין מדוע קבוצה בליגת העל מקיימת משחק אימון נגד קבוצה שנמצאת במרכז הליגה השלישית(ליגה לא מקצוענית).
ובטח ובטח לא מבין את כל הפרשנויות והחצי פרשנויות על איך שחקן כזה או אחר שיחק ומה עשה ההרכב הראשון או השני כשמולו עמדו שחקנים פחות טובים מאשר בכל משחק אימון פנימי של הקבוצה.
יש פה מומחים שנותנים פרשנות למשחק שלא ראו בכלל וניזונים מילדי פייסבוק, נו שיהיה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
13-Oct-2014, 23:40
הודעה: #24
משחק האימון היום
(13-Oct-2014 23:24)amir כתב:  
(13-Oct-2014 23:05)אייל ס כתב:  לא מבין מדוע קבוצה בליגת העל מקיימת משחק אימון נגד קבוצה שנמצאת במרכז הליגה השלישית(ליגה לא מקצוענית).
יש פה מומחים שנותנים פרשנות למשחק שלא ראו בכלל וניזונים מילדי פייסבוק, נו שיהיה.

הייתי,לא ניזון מילדיי פייסבוק...
מסכים עם אייל אבל יכול להיות שרצו לצבור ביטחון לקראת שבת אבל בפועל לא היה ממה לצבור בטחון,להיפך ההגנה נראית גרוע גם מול קבוצה מליגה שלישית...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
13-Oct-2014, 23:42
הודעה: #25
להביא את גולן חרמון מקטמון במקום הרומני/חסן/עידו לוי!
13-Oct-2014, 23:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Oct-2014 על ידי 23:43 עידן444.)
הודעה: #26
כי הקבוצה פשוט לא עומדת טוב... לא משתמשת נכון בכלים שיש לרשותה... מנסים להפיל את התיק על שחקני ההגנה, אך כל משחק ההגנה שלנו לא יעיל.
13-Oct-2014, 23:45
הודעה: #27

אני לא מבין מה מוזר?
ככה זה שיש חאפר, זה קשה כשזה פעמיים, וקשה יותר שזה גם שלושה...
אני לא יודע אם הדג מסריח מהראש, בכל הנוגע לפן המקצועי, כשהראש דפוק אז כל הגוף סובל.
14-Oct-2014, 1:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Oct-2014 על ידי 1:09 פיליפצ'וק.)
הודעה: #28
(13-Oct-2014 23:24)amir כתב:  

יש פה "מומחה" שניזון מכל הפלצה של עיתונאי, יאללה תן גז!!!
לך תביא לי איזה לינק.
14-Oct-2014, 1:26
הודעה: #29
לא מבקר את המשחק או את עצם קיומו רק לא מבין למה מזרחי לא מגבש הרכב אחיד ????
למה הברזילאי לא פותח ???
14-Oct-2014, 2:11
הודעה: #30
במקום לתת לשחקנים לשחק 90 דקות מלאות הוא נותן להם 40 דקות בהליכה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)