שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פניני אלי שגב ברדיו 103FM
29-Sep-2014, 15:04
הודעה: #51
RE: פניני אלי שגב ברדיו 103FM
אני אוהב את ההתנהלות שלך אייל במקרה הזה הבעיה מה שעושה דוד חטב אולי בדעתו זה טוב ורצוי אבל ממש ההיפך

דבר ראשון דוד לא רמזת בהתחלה שמדובר על מחלקת הנוער
דבר שני יש במחלקת הנוער 2-3 שועלים יותר מאיזיקוביץ' הכוונה לקובי בלדב בני לם ...
אם איזיקוביץ' יחפש לפגוע במכבי נתניה הוא מחוק אצל ראש העיר מרים פיירברג שמחזיקה אותו עם מתקנים על חשבון הציבור של העיר
אם זה סתם כי לא בא לך עליו אז עזוב תן לנו להתרכז בבוגרים אני סומך על בני לם וקובי בלדב בעיניים עצומות שהם תוך שנתיים שלוש עושים קבוצת נוער אלופה שיהווה את השלד של הבוגרים והתפארת החדשה אותו הנוער יביא את הכוכב ה-6 בסמל

טל.מ אם לא הבנת הדברים גם בשבילך תפסיק ללכלך על יוסי מזרחי אתה פוגע ככה באלי שגב ובסוף נישאר ללא בעלים , מה עדיף תקציב ובעלים מהלב עם 24 מליון שקל או לחזור לימי בלדב את לב ? שתבין אין מישהו אחר קיבינימט קצת אחריות מאדם מבוגר אי אפשר לקבל ?

למה מה שמשה ואייל מבינים אתה לא מבין ועושה פרנציפ ?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Sep-2014, 15:14
הודעה: #52
(29-Sep-2014 14:42)אייל ס כתב:  לכן כתבתי,עדיף לשתוק ולא לנהל דיון,כי לא ניתן לעשות דבר.
לא אוהב את ההתלהמות של משה כנגד חטב,כמו שלא אהבתי התלהמויות אחרות ולכן כתבתי את שכתבתי.
ולגבי מחלקת הנוער של מכבי נתניה,דעתי ידועה לכל הגורמים מהראשון ועד האחרון ולכן זזתי הצידה בשלב הראשון וניתקתי מגע לחלוטין כשלב שני(למעט משחקים בשבתות,כך עשיתי כל חיי מילדות...שבת אצלי זה מחלקת נוער בבוקר ובוגרים בערב).
יש היום בעל מאה ודעה אחד בלבד,על פיו יישק דבר וכל שנשאר לכולנו לקוות לטוב.

אני מצטער מאוד אבל בשבועות האחרונים אדון חטב עושה פה כמעט הכל חוץ מלשתוק.
אם מחליטים לשתוק אז שותקים ואם מחליטים לדבר אז מדברים.
29-Sep-2014, 15:16
הודעה: #53
פניני אלי שגב ברדיו 103FM
אני מבין מצוין. בפעם הקודמת שכולם שתקו (שוב חוץ ממני הקרציה) ירדנו ליגה. יוסי מזרחי לא מעל מכבי נתניה. גם לא אלי שגב. ואם שגב לא יכול להתמודד עם דעה של אוהד אז הוא במקום הלא נכון (נ.ב הוא יכול. אתה זה שלא יכול ) .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
29-Sep-2014, 15:17
הודעה: #54
כן צודק משה פעם אחת הימורים פעם שניה רקבון
דוד חטב תרגיע בית המשפט העליון יותר גרוע בהתנהלות ממכבי נתניה
29-Sep-2014, 15:19
הודעה: #55
זאב מה הבעיה בלהעביר ביקורת מקצועית על המאמן? ואין קשר בין ביקורת בונה על מזרחי לבעלים . מעניין למה אתה כל כך מגן על מזרחי...
כי אם עטר היה המאמן אתה היית הראשון שיורד עליו בכל משחק ובכל תוצאה
29-Sep-2014, 15:49
הודעה: #56
אולי החלום הרטוב של חטב זה שלא יהיה כאן בעלים פרטי, הקבוצה תהפוך לקבוצה עירונית סטייל עירוני ראשל"צ ותהיה קבוצה לגיטימית בליגה לאומית עם 1000 איש ביציע ועל המגרש יתרוצצו כל השחקנים סוג ז' שהוא מדבר עליהם פה כל הזמן שמפארים כיום את הליגות הנמוכות.
29-Sep-2014, 16:42
הודעה: #57
האם אתם רומזים שיש העדפה ברורה לשחקני טוברוק?
האם אתם רומזים ששחקנים טובים מהנוער של נתניה יעברו לטוברוק על מנת שסוחר הילדים ירוויח עליהם?
האם אתם רומזים ששחקני טוברוק .מועדון מתחרה ישיר לנתניה קיבלו מינויים לנתניה?
האם אתם רומזים שכרטיסי שחקן שייכים/משועבדים לסוחר הילדים שמשמש קוף?
או שיש לי דמיון מפותח. ..
29-Sep-2014, 16:58
הודעה: #58
(29-Sep-2014 16:42)חזום חזום כתב:  האם אתם רומזים שיש העדפה ברורה לשחקני טוברוק?
האם אתם רומזים ששחקנים טובים מהנוער של נתניה יעברו לטוברוק על מנת שסוחר הילדים ירוויח עליהם?
האם אתם רומזים ששחקני טוברוק .מועדון מתחרה ישיר לנתניה קיבלו מינויים לנתניה?
האם אתם רומזים שכרטיסי שחקן שייכים/משועבדים לסוחר הילדים שמשמש קוף?
או שיש לי דמיון מפותח. ..

אני לא רומז דבר
שתסתיים העונה בהשארותנו בליגה והנושא יעניין את הפורום,מבטיח שאענה על כל השאלות הרלוונטיות.
30-Sep-2014, 1:26
הודעה: #59
וואו וואו הפכתי לנושא הפורום אני קצת מסמיק...
בואו נשים דברים על דיוקם אני לא במכבי נתניה משלהי 2010 אין לי שום קשר עם אף אדם רשמי שנושא תפקיד רשמי במכבי נתניה במכוון ... גם לאירועים של חברי הנהלה , שחקני עבר, ואחרים שהוזמנתי אליהם אני לא הולך...אין לי שום רצון לחזור ולעבוד במכבי נתניה עבדתי 4 שנים ומעולם לא השתתפתי ברכילות כמו שזאב רווח כתב... ולא דופדפתי ...כמו שפיליפצ'וק כתב...אני קונה מידי שנה 4 מנויים , ועוד עשרות כרטיסים מידי שנה לחברים ...וקליימן יכול להעיד...
חלק מהדברים אני לא כותב כי הם פשוט יפגעו במכבי נתניה וחלק כי זה פשוט יכול לעשות הד גדול מידי ונזק לאנשים עם התמכרויות מסוימות...מכבי נתניה יקרה לליבי הרבה מעבר למה שרובכם חושבים אני פשוט לא אוהב את ההתנהלות בשנים האחרונות עם דגש על השנה האחרונה ...
תאמינו שלא מדובר על תחושות בטן מדובר על דברים שנבדקו ואומתו אולי לחלקכם הדברים ייראו קיצוניים ולחלקכם סבירים , אני רואה את הדברים ממשקפיים של שני הצדדים אני יודע איך זה נראה מבפנים ואיך זה נראה מבחוץ...
אין לכם מה להטריח את עצמכם בספקולציות המועדון שלנו אמנם לא בריא ...אבל עם התרופות הנכונות יכול לשרוד...אילו הייתי חושב שדברים שהיו יוצאים החוצה היו יכולים לשנות שלא יהיה לכם ספק שגם הייתי מוציא לצערי הנזק יהיה גדול מהתועלת ולטובת כולנו עדיף שזה המצב שיישאר ... בתקוה לימים שמחים יותר ...
וכן אני מאמין גדול בשחקני בית יש שחקנים מצוינים שהצליחו ויש שחקנים מצויינים שעוד יצליחו .
למען כולנו בעיקר בימים אלה בואו נשמור על כבוד הזולת לכולנו מטרה אחת להנות מכדורגל איכותי ובריא .
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים