שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יש שוער.
21-Sep-2014, 17:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Sep-2014 על ידי 17:15 eliahu.)
הודעה: #11
Re: RE: יש שוער.
(21-Sep-2014 16:46)אייל ס כתב:  למרות תצוגת הנפל(ואתמול היתה תצוגת שוערות מחרידה),אני בדעה שמזרחי פעל נכון בנושא השוער.

טוב אמרת

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

ראיתי שוערים גדולים שהציגו לעיתים משחקים חלשים.
גם להרוש מותר.
אני בווח שכואב לו יותר מכל אוהד שמתלונן כאן על התצוגה אתמול.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Sep-2014, 17:27
הודעה: #12
יש שוער.
(21-Sep-2014 16:47)פיליפצוק כתב:  
(21-Sep-2014 15:51)אלון כתב:  ברגע שההגנה פח קשה לשוער,במיוחד שלא עשה הכנה כמו שצריך.עם הגנה שמורכבת מויקי כחלון(יכול להתפתח אבל עדיין זה לא זה),שמעון הרוש,עידו לוי ועבו עביד לסירוגין קשה לבוא להרוש בטענות,גם בגול השטותי שקיבל תראו מה עשה עידו לוי באותו הרגע...

עידו לוי - בלם לליגה לאומית.
ירין חסן - ראה ערך עידו לוי.
כחלון - יכול להתפתח לכיווון קבוצה בליגה לאומית.
אבו עביד - היחיד שבנוי פיזית להיות בלם ברמה גבוהה רק שמגלים אותו עד עתה לכל מיני עמדות אחרות.
שמעון הרוש - מגן ישראלי בינוני לא חלב ולא בשר.
ואחרי כל האמור לעיל, אריאל הרוש הוא "האשם" היחיד.

(21-Sep-2014 16:46)אייל ס כתב:  למרות תצוגת הנפל(ואתמול היתה תצוגת שוערות מחרידה),אני בדעה שמזרחי פעל נכון בנושא השוער.

גול ראשון 100% שלו
בישול לערן לוי שהוביל לפנדל 100% שלו.
הגולים האחרים לחובתנו הם קודם כל של ההגנה, אבל מסיבה לא ברורה "נוח" יותר להפיל על הרוש.

ומכיון שאני נוטה להסכים עם מה שכתבת כאן (רק לאן נעלם לך סרגי) אני אשאל שוב - אתה בטוח שיוסי מזרחי לא הבעיה ? זה מה שהוא הצליח לעשות כל הקיץ ? עידו לוי ירין חסן שמעון הרוש וסרגי ..?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
21-Sep-2014, 17:49
הודעה: #13
RE: יש שוער.
(21-Sep-2014 17:27)טל.מ כתב:  
(21-Sep-2014 16:47)פיליפצוק כתב:  
(21-Sep-2014 15:51)אלון כתב:  ברגע שההגנה פח קשה לשוער,במיוחד שלא עשה הכנה כמו שצריך.עם הגנה שמורכבת מויקי כחלון(יכול להתפתח אבל עדיין זה לא זה),שמעון הרוש,עידו לוי ועבו עביד לסירוגין קשה לבוא להרוש בטענות,גם בגול השטותי שקיבל תראו מה עשה עידו לוי באותו הרגע...

עידו לוי - בלם לליגה לאומית.
ירין חסן - ראה ערך עידו לוי.
כחלון - יכול להתפתח לכיווון קבוצה בליגה לאומית.
אבו עביד - היחיד שבנוי פיזית להיות בלם ברמה גבוהה רק שמגלים אותו עד עתה לכל מיני עמדות אחרות.
שמעון הרוש - מגן ישראלי בינוני לא חלב ולא בשר.
ואחרי כל האמור לעיל, אריאל הרוש הוא "האשם" היחיד.

גול ראשון 100% שלו
בישול לערן לוי שהוביל לפנדל 100% שלו.
הגולים האחרים לחובתנו הם קודם כל של ההגנה, אבל מסיבה לא ברורה "נוח" יותר להפיל על הרוש.

ומכיון שאני נוטה להסכים עם מה שכתבת כאן (רק לאן נעלם לך סרגי) אני אשאל שוב - אתה בטוח שיוסי מזרחי לא הבעיה ? זה מה שהוא הצליח לעשות כל הקיץ ? עידו לוי ירין חסן שמעון הרוש וסרגי ..?

אני לא מעלה זר על מטוס לאחר מחזור שני.
לגבי מזרחי הוא בראש הפרמידה המקצועית והוא טעה וטועה ויטעה ויש לי לא מעט ויש לי השגות לא מעטות על החלטות שלו.
אתה חושב שהוא לא מאמן ומרקו בלבול שלך יעשה פה עבודה יותר טובה. אני חושב שהוא כן טוב לנתניה ונותן לו את הקרדיט לתקן את הטעויות.
21-Sep-2014, 17:51
הודעה: #14
RE: יש שוער.
זה שאמרתי מרקו בלבול בגלל שעשה עבודה יפה בסכנין לא אומר שאותו אני רוצה או לא רוצה. אני רואה את מזרחי כבר שנה שניה , אני יודע מה הוא עשה באשדוד ואיך ביתר ים שלו לקחה אליפות. אני יודע שאין מה לצפות.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים