מכבי נתניה

גירסה מלאה: יש שוער.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
[תמונה: aa7058b2a960e228e45881cae70091b4.jpg]
בתור בדיחה זה בסדר

הרוש עובר תקופה קשה מאוד, במקום שנסייע לו להתרומם והוא יחזיר בגדול דואגים האוהדים להצמיד אותו לקרקע

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
אולי הוא עובר תקופה קשה. למה זה לא נלקח בחשבון כשהזדרזו להעיף את לויטה ? כל הנתונים היו ידועים מראש.
(21-Sep-2014 15:18)טל.מ כתב: [ -> ]אולי הוא עובר תקופה קשה. למה זה לא נלקח בחשבון כשהזדרזו להעיף את לויטה ? כל הנתונים היו ידועים מראש.

טל אני חוזר שוב,למרות התצוגה שלו אמש,הוא טוב יותר מלויטה,אתמול הבלמים היו הרבה יותר קטסטרופה מהרוש,זה בעיקר עניין של תיאום ,צריך לנסות בלם אחר במקום עידו לוי,ושכל ההגנה תשחק לפחות 2 משחקים רצוף ביחד...
אם לויטה היה מחכה קצת, הוא היה נלקח ע"י רעננה להתחרות עם ליפשיץ ואז היה לו יותר סיכוי לשחק השנה.
אבל הוא בחר לא לחכות, לא להתמודד מול הרוש ולברוח לחיפה ולהיקבר בספסל.
אני מקווה בשבילו שהוא קנה כמה ספרים טובים שיהיה לו מה לקרוא במשחקים.
אתה ממש אוהב אותו הא ?
ברגע שההגנה פח קשה לשוער,במיוחד שלא עשה הכנה כמו שצריך.עם הגנה שמורכבת מויקי כחלון(יכול להתפתח אבל עדיין זה לא זה),שמעון הרוש,עידו לוי ועבו עביד לסירוגין קשה לבוא להרוש בטענות,גם בגול השטותי שקיבל תראו מה עשה עידו לוי באותו הרגע...
(21-Sep-2014 15:39)טל.מ כתב: [ -> ]אתה ממש אוהב אותו הא ?

אז זהו שלא.
לויטה נראה לי אחלה של בחור, איטלגנטי, שיצליח גם אחרי הכדורגל אבל שוער ליגה ממוצע.
יש לי בעיה קשה עם האוהדים שקיבלו ממנו קצת "תשומי" בפייסבוק בשנה שעברה, הפכו אותו ל"סמל" ועכשיו הם מוציאים את התיסכול שלהם על הרוש שהוא בעצמו סוג של פליט מביתו.
למרות תצוגת הנפל(ואתמול היתה תצוגת שוערות מחרידה),אני בדעה שמזרחי פעל נכון בנושא השוער.
(21-Sep-2014 15:51)אלון כתב: [ -> ]ברגע שההגנה פח קשה לשוער,במיוחד שלא עשה הכנה כמו שצריך.עם הגנה שמורכבת מויקי כחלון(יכול להתפתח אבל עדיין זה לא זה),שמעון הרוש,עידו לוי ועבו עביד לסירוגין קשה לבוא להרוש בטענות,גם בגול השטותי שקיבל תראו מה עשה עידו לוי באותו הרגע...

עידו לוי - בלם לליגה לאומית.
ירין חסן - ראה ערך עידו לוי.
כחלון - יכול להתפתח לכיווון קבוצה בליגה לאומית.
אבו עביד - היחיד שבנוי פיזית להיות בלם ברמה גבוהה רק שמגלים אותו עד עתה לכל מיני עמדות אחרות.
שמעון הרוש - מגן ישראלי בינוני לא חלב ולא בשר.
ואחרי כל האמור לעיל, אריאל הרוש הוא "האשם" היחיד.

(21-Sep-2014 16:46)אייל ס כתב: [ -> ]למרות תצוגת הנפל(ואתמול היתה תצוגת שוערות מחרידה),אני בדעה שמזרחי פעל נכון בנושא השוער.

גול ראשון 100% שלו
בישול לערן לוי שהוביל לפנדל 100% שלו.
הגולים האחרים לחובתנו הם קודם כל של ההגנה, אבל מסיבה לא ברורה "נוח" יותר להפיל על הרוש.
עמודים: 1 2
Reference URL's