שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תומר סוויסה חתם בבית"ר את מי יוסי מזרחי יביא ?
16-Sep-2014, 9:44
הודעה: #46
RE: תומר סוויסה חתם בבית"ר את מי יוסי מזרחי יביא ?
(16-Sep-2014 0:43)אלון כתב:  אתה עדיין לא סגור על זה שהוא באמת פצוע אלא שזה סגנון המשחק שלו שלא מתאים לקבוצה,אתה באמת מאמין למה שאתה כותב???? מתאים לנבחרת ברזיל,מתאים לאולימפיאקוס וצסק״א אבל למכבי נתניה הקטנה הוא לא מתאים???? נו באמת.... לא צריך כל הזמן להתכחש למציאות,אפשר ליפול עם זר וכנראה שנפלנו,לא צריך להתכחש.עוד משהו,דברים שוקרים אצלך בבית הרבה יותר מפריעים באופן אישי למה שקורה אצל אחרים לכן הביקורת הן על מה שקורה בקבוצה ולא על מה שקורה בקבוצות אחרות, את אף אחד לא מעניין מה קורה בקבוצות אחרות....

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

ברור, אני לא מאמין לאף מילה שאני כותב....
אני מבין שלהשתמש בקלישאות וססמאות שכל היום מוכרים לנו זה הרבה יותר IN, אבל מה לעשות, אני מעדיף להסתכל על דברים בצורה שאני חושב לנכון ולא עפ"י פרשנויות של כל המומחים מסביב.
ולעניין, לדודו יש כדורגל. נקודה. סימן קריאה. לפי הבנתי ולפי מה שראיתי ממנו אני בכלל לא בטוח שפציעה היא הסיבה העיקרית לחוסר שביעות הרצון ממנו. כן, הוא לא הראה עד היום שהוא בכושר משחק מלא אבל לדעתי, צורת המשחק והסגנון שלו והתפקיד שייעד לו מזרחי פשוט לא מתאימים לנו, ועל זה אחראי מי שתפקידו היה לעקוב אחרי השחקן וביקש להחתים אותו. יוסי מזרחי כפי הנראה נפל עם ההימור הזה, ובהחלט הנפילה הזאת כואבת מאד גם בגלל הסכומים שהושקעו וגם בגלל הצורך המאד גדול של הקבוצה בשחקו משמעותי במרכז המגרש.
מכאן ועד לתיאורים שאנשים מסוימים משתמשים פה המרחק רב.
ובוודאי שמה שקורה אצלנו הכי כואב והכי חשוב, אבל ההסבר שנתתי לגבי קבוצות אחרות רק בא להמחיש שדברים כאלה קורים בכל מקום בעולם ולא קרה פה שום דבר חריג שאנחנו לא מכירים . קצת פרופורציות בהתבטאויות לא יזיקו לאף אחד.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: תומר סוויסה חתם בבית"ר את מי יוסי מזרחי יביא ? - אופיר34 - 16-Sep-2014 9:44

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים