מכבי נתניה

גירסה מלאה: תומר סוויסה חתם בבית"ר את מי יוסי מזרחי יביא ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
יש לנו כרגע בין 3-4 זרים עם סראנסה 4 בלעדיו 3 !!!
בעקבות חתימתו של תומר סוויסה בבית"ר ירושלים מה שרצה יוסי מזרחי להביא למכבי נתניה אין ברירה אלא לחשוב על אלטרנטיבה נוספת !!

כרגע אם נמני יסדר את עטר במכבי ת"א יש סיכוי גדול שישוחרר או בדש או פריצה או ... ברק יצחקי לעונת השאלה . אם אחד מהם אכן יגיע זה מצוין !!!

אבל ישנה גם אופציית השחקן הזר

צריך לבקש מהסוכנים ומהר לחפש חלוץ ברמה גבוהה ובזול אל תגידו שאין אם רעננה הביא בחינם את נוואקמה יש המון מציאות גם אנחנו יכולים ליפול על מציאס

חלוץ טוב + לחתוך הסיפור עם דודו לכאן או לכאן ישפר מאוד את סכויינו בליגה

אם דודו סראנסה יהיה בריא וישחק טוב + חלוץ תותח נהיה בפליאוף עליון

ואם משחררים את דודו סראנסה להחתים את משה אוחיון ולהביא חלוץ תותח
ללכת בכל הכוח על עטררררררררררררררררררררררררררררררר רוצים להשאיל אותו בחינם.
בסוף העונה ניראה מה נעשה איתו
אין לנו את הפריבלגיה לשחק עם 3 זרים , הסיכון אמנם גדול יותר אבל אין ברירה .
הפועל הביאו כמה זרים טובים בעיקר המגן השמאלי...
לזאב רווח.. או סו קולד,
נו באמת,
עוד לא הבנת שעסקינן בחאפר ועוזרו?
לו היו רציניים, היו להם כבר כמה מועמדים, לבקש עכשיו מנמני להביא זר, זה הכי חאפריות שאפשר.
סליחה, מועמדים בעצם היו צריכים להיות להם לפני 3 חודשים. לפי סדר עדיפויות. מועמד חלומות ומועמדים ריאלים. רק חצי שנה זמן להתארגן. במקום לברבר על בן שהר ודומיו, קצת סקאוטינג, קמצוץ של מקצועיות וטיפה חשיבה.
מכבי נתניה תבקיע גולים במשורה ותחטוף טיפה פחות במשורה. את זה מזרחי לא פתר.
אין כסף ואין את מי להביא, מזרחי מרוצה מהסגל שהוא הביא נשאר עם הסגל הנוכחי עד לסוף העונה
(15-Sep-2014 14:43)אסףג כתב: [ -> ]לזאב רווח.. או סו קולד,
נו באמת,
עוד לא הבנת שעסקינן בחאפר ועוזרו?
לו היו רציניים, היו להם כבר כמה מועמדים, לבקש עכשיו מנמני להביא זר, זה הכי חאפריות שאפשר.
סליחה, מועמדים בעצם היו צריכים להיות להם לפני 3 חודשים. לפי סדר עדיפויות. מועמד חלומות ומועמדים ריאלים. רק חצי שנה זמן להתארגן. במקום לברבר על בן שהר ודומיו, קצת סקאוטינג, קמצוץ של מקצועיות וטיפה חשיבה.
מכבי נתניה תבקיע גולים במשורה ותחטוף טיפה פחות במשורה. את זה מזרחי לא פתר.

ומי אמר שאין/לא היו מועמדים? אולי הבעיה היא לא במועמדים אלא בתקציבים... Huh
אלון, עם יד על הלב, זה סגל של 24 מיליון ש"ח (אני יודע שתקציב שחקנים נמוך יותר, אבל גם לאחרים פחות או יותר אותן הוצאות נוספות)? מעניין אותי באמת, איפה הכסף. לכל קבוצה שחקן אחד או שניים יקרים יותר, כמה בינוניים וכמה חיילים. עם כל הכבוד אורי שטרית ושליו מנשה, זה לא הבוננזה והנפנוף בחוזי עבר גבוהים נראה לי פשוט זריית חול.
(15-Sep-2014 16:57)אסףג כתב: [ -> ]אלון, עם יד על הלב, זה סגל של 24 מיליון ש"ח (אני יודע שתקציב שחקנים נמוך יותר, אבל גם לאחרים פחות או יותר אותן הוצאות נוספות)? מעניין אותי באמת, איפה הכסף. לכל קבוצה שחקן אחד או שניים יקרים יותר, כמה בינוניים וכמה חיילים. עם כל הכבוד אורי שטרית ושליו מנשה, זה לא הבוננזה והנפנוף בחוזי עבר גבוהים נראה לי פשוט זריית חול.

אני לא מאמין שמישהו שיקר.אני כן מאמין שיש כאן גיבנת משנה שעברה(לויטה,שליו מנשה,עידן שריקי,אורי שטרית,ערן לוי) בנוסף לכך תוסיף את 2 הרומנים קאיודה ודודו תקבל שכר שחקנים גבוה במיוחד שמרביתו לא משחק.כלומר יותר מ50% מהשכר המיועד ל"משתכרים הגבוהים" משולם לשחקנים שלא משחקים(ולא בהכרח בגלל אלי שגב) ופה הבעיה.
למי שכנראה לא מבין, אין שקל פנוי לרכש כרגע.
צריך להסתדר עם הקיים....ולקוות לטוב.
אם יוסי מאור יכניס יד לכיס אז כן צפויים להגיע לפחות 2 שחקנים כשאחד לפחות זר
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's