שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כל הכבוד על אתמול
14-Sep-2014, 23:39
הודעה: #11
RE: כל הכבוד על אתמול
אני אוהב את אוהדי באר שבע , ואת אוהדי ירושלים , ואת אוהדי בני יהודה
תמיד היינו בכבוד איתם
אפילו הגרוזינים של לוד שהלכנו איתם מכות רצח בסוף היתה סולחה למרות הסכינים והבקבוקים

הכי גרועים כמו שאמרת פיליפצ'וק הבני זונות שבאים מתוכך
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Sep-2014, 23:42
הודעה: #12
(14-Sep-2014 23:18)פיליפצוק כתב:  למה שנלין על בועז אורגד ושות' אם בתוכנו בין אם זה ביציע ובין אם זה מובילי דעת (להלן: "המנוע") קיים האנטי והגועל בצורה לא פחות דוחה.
שני סיפורים רק מאתמול:
1. יושבים להם אתמול כמה גלמים ביציע ובכל פעם שאריאל הרוש מבצע פעולה כלשהי ולו הפשוטה ביותר, היה להם מה להגיד ולהעיר. כאילו במקום לתת תמיכה לשוער שמגן על השער רק מורידים לו את הביטחון.
שבו ביציע של הפועל ותגמרו עניין.
2. "המנוע" שמשמש פה גם כאורים ותומים של כמה כותבים פה, לא היה אתמול במשחק ואני בספק רב אם גם ראה בטלוויזיה כי בשעה 19:00 הוא התחיל לשדר את המשחק של רעננה "בשירים ושערים".
כל זה לא מנע ממנו מיד כאשר הסתיים המשחק של נתניה ובעודו משדר את המשחק של רעננה, להעלות בדף הפייסבוק של האוהדים תמונה של סנדוויץ' שקשוקה.
צריך להיות זבלה רציני בשביל לעשות דבר כזה גם אם זה נעשה עלאק בהומור.
עכשיו אני שואל אותכם מה עדיף? כמה אוהדי ב"ש רוקדים לכם על הדם ברשת אבל לפחות זה מובן ומקובל כי הם יריבים או החולרות מבית כמו הדוגמאות שציינתי לעיל.
נו אז אמר מה זה מפריע זו דעתו תרצה תקבל לא תרצה לא קרה כלום כבר אמרתי לך קודם זה לא צפון קוראה פה רבים מחברי הם אוהדי מכבי תא אתה יודע מה הולך בינהם וויכוחים אין סופים שפה לעומתם זה דיסנילנד לא קרה כלום.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
14-Sep-2014, 23:42
הודעה: #13
כל הכבוד על אתמול
(14-Sep-2014 23:18)פיליפצוק כתב:  למה שנלין על בועז אורגד ושות' אם בתוכנו בין אם זה ביציע ובין אם זה מובילי דעת (להלן: "המנוע") קיים האנטי והגועל בצורה לא פחות דוחה.
שני סיפורים רק מאתמול:
1. יושבים להם אתמול כמה גלמים ביציע ובכל פעם שאריאל הרוש מבצע פעולה כלשהי ולו הפשוטה ביותר, היה להם מה להגיד ולהעיר. כאילו במקום לתת תמיכה לשוער שמגן על השער רק מורידים לו את הביטחון.
2. "המנוע" שמשמש פה גם כאורים ותומים של כמה כותבים פה, לא היה אתמול במשחק ואני בספק רב אם גם ראה בטלוויזיה כי בשעה 19:00 הוא התחיל לשדר את המשחק של רעננה "בשירים ושערים".
כל זה לא מנע ממנו מיד כאשר הסתיים המשחק של נתניה ובעודו משדר את המשחק של רעננה, להעלות בדף הפייסבוק של האוהדים תמונה של סנדוויץ' שקשוקה.
עכשיו אני שואל אותכם מה עדיף? כמה אוהדי ב"ש רוקדים לכם על הדם ברשת אבל לפחות זה מובן ומקובל כי הם יריבים או החולרות מבית כמו הדוגמאות שציינתי לעיל.

תיקון ל מס 2 זה היה סנוויץ שניצל ולא שקשוקה

Sent from my iPhone using Tapatalk
14-Sep-2014, 23:46
הודעה: #14
(14-Sep-2014 23:42)amir כתב:  
שני סיפורים רק מאתמול:
נו אז אמר מה זה מפריע זו דעתו תרצה תקבל לא תרצה לא קרה כלום כבר אמרתי לך קודם זה לא צפון קוראה פה רבים מחברי הם אוהדי מכבי תא אתה יודע מה הולך בינהם וויכוחים אין סופים שפה לעומתם זה דיסנילנד לא קרה כלום.

אפשר להתווכח ואפשר לא להסכים, הכל בסדר.
אבל אם אתה יושב ביציע של הקבוצה שאתה אוהד, אז תעודד או תשב בשקט אבל אל תוריד לשחקנים של הקבוצה שלך את הביטחון.
ואם אתה אוהד/עיתונאי/מוביל דעת באתר של אוהדים אז תבקר עניינית ואל תסית או תלעג לשחקנים/מאמן של הקבוצה, בטח ובטח אם לא ראית את המשחק כי זה רק מוכיח עד כמה האמינות של אותו אחד שואפת לתחת.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים