שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ממתי ב"ש אחת מחמשת הגדולות ?
12-Sep-2014, 11:20
הודעה: #51
(12-Sep-2014 10:41)Shaul כתב:  
(12-Sep-2014 10:28)טל.מ כתב:  בואו נסכים כולם שאם היה מה לראות היו באים ? וגם זה היה לוקח זמן. ב״ש איך שלא תסתכלו על זה בדרך הנכונה. בעלים שמשקיעה הון שלא מאיימת כל חמש דק שהיא עוזבת, שלמדה להפסיק להתראיין, פוטנציאל קהל גדול ומאמן שיודע לעבוד . שם המשחק הוא עבודה נכונה כסף והרבה סבלנות עד שיגדל נוער טוב. כנראה שיש להם את כל אלה.

טל, חוץ מבעלים שמשקיעה , אין לב״ש כלום יותר ממך , לנו יש תנאים טובים יותר , מחלקת נוער לתפארת , ולגבי המאמן אני גם בספק, ובעוד שנה שנתיים שברקת תעזוב , תאמין לי שלא יהיה שם כלום, אבל באמת כלום.

שאול היא כבר שם 5-7 שנים משהו כזה לא ? לא שמעתי אותה פעם אחת קורעת תחת הנטל הכלכלי מפזרת הודעות עזיבה במדיה ולהזכירך היו לה לא מעט סיבות בעיקר לגבי התנהגות האוהדים שלה. לגבי השאר אמרתי סבלנות זה שם המשחק. מחלקת נוער תביא בסוף הישגים, אצטדיון יהיה להם, פוטנציאל קהל יש, מאמן מצוין גם, והוא יכול להביא שחקנים מצוינים בגלל הכסף של אלונה. איך שלא תסתכל על זה הם בדרך למעלה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Sep-2014, 11:28
הודעה: #52
RE: ממתי ב"ש אחת מחמשת הגדולות ?
הדשא של השכן תמיד ירוק יותר.
במכבי נתניה נעשית עבודה נפלאה בעשור האחרון גם כשלא היו בעלים וגם לנו צפון עתיד טוב יותר.

אל תבריחו את הבעלים והבבלנות בסופה תשתלם.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
12-Sep-2014, 11:39
הודעה: #53
אליהו המציאות היא שמדברת. אלי שגב לא יחזיק כאן הרבה זמן, כל מי שעיניו בראשו רואה את זה. כדי שמועדון יצליח צריך יציבות כלכלית וראייה לטווח ארוך. במכבי נתניה התחילו תהליך כזה בשנה שעברה אבל נראה שאין יכולת להמשיך אותו.
רק בעלים עם יכולת כלכלית ואורך רוח יביאו לעתיד טוב יותר. שחר, גולדהאר שרצקי אלונה אלה הדוגמאות שבסופו של דבר יצמיחו מועדונים טובים. שגב לא יכול להמשיך לבדו ומצד שני השותף שלו רוצה השקעה מינימלית.
שם המשחק הוא כסף, איך שלא תסובב את זה.

12-Sep-2014, 11:39
הודעה: #54
אליהו אתה חי בסרט. שום דבר טוב לא נעשה מאז שהיה ברור שעולים ליגה. השחקנים שהובאו כביכול כחיזוק התגלו כחילוש אחד גדול. מאמן דאי חלש ובעלים קצת הזוי מתכון לירידה אלא אם משהו בלתי צפוי יקרה פה בקרוב.
12-Sep-2014, 12:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Sep-2014 על ידי 12:07 eliahu.)
הודעה: #55
Re: RE: ממתי ב"ש אחת מחמשת הגדולות ?
(12-Sep-2014 11:39)משה.ד כתב:  אליהו אתה חי בסרט. שום דבר טוב לא נעשה מאז שהיה ברור שעולים ליגה. השחקנים שהובאו כביכול כחיזוק התגלו כחילוש אחד גדול. מאמן דאי חלש ובעלים קצת הזוי מתכון לירידה אלא אם משהו בלתי צפוי יקרה פה בקרוב.

טוב לי בסרט שלי.
איני רואה רק שחורות.
מאמן ותיק ומנוסה שיודע מה נדרש ומה היכולות במצב הנתון.

הובא חיזוק לא רע בכלל כמו שוער נבחרת, עומרי קנדה, בן שושן, דיע סבע ועוד.
וזה בנוסף לסגל הותיק שהצליח בשנה שעברה.

קצת אורך רוח ואחרי שזה יתחבר גם בעלי הפתיל הקצר יזמרו אחרת.

(12-Sep-2014 11:39)טל.מ כתב:  אליהו המציאות היא שמדברת. אלי שגב לא יחזיק כאן הרבה זמן, כל מי שעיניו בראשו רואה את זה. כדי שמועדון יצליח צריך יציבות כלכלית וראייה לטווח ארוך. במכבי נתניה התחילו תהליך כזה בשנה שעברה אבל נראה שאין יכולת להמשיך אותו.
רק בעלים עם יכולת כלכלית ואורך רוח יביאו לעתיד טוב יותר. שחר, גולדהאר שרצקי אלונה אלה הדוגמאות שבסופו של דבר יצמיחו מועדונים טובים. שגב לא יכול להמשיך לבדו ומצד שני השותף שלו רוצה השקעה מינימלית.
שם המשחק הוא כסף, איך שלא תסובב את זה.

נכון ששם המשחק הוא כסף. אבל אהבה ורוח חיובית יכולה להשאיר גם את הבעלים הנוכחי.

איננו מכירים את כל העובדות. יש כאלה שאומרים שיוסי מאור מתנהג כשותף כנדרש.

12-Sep-2014, 12:42
הודעה: #56
אני לא יודע איך מאור מתנהל. עפ הבנתי הוא רצה השקעה מינימלית, קבוצה ״צעירה רעבה וזולה״, חזון אייל סגל, ושגב רצה יותר וניסה לכוון למעלה ומתישהו הבין שהעסק הזה גדול עליו ועל כן כרגע הוא עושה קולות של תחזיקו אותי.
חבל שהם לא מצאו דרך לשתף פעולה. הפועל תא בימיה הגדולים ביותר נוהלה ע״י שלושה שותפים . צריך הרמוניה בין אנשים ורצון לעבוד בצוות ולא להיות סוליסט שמכריע הכל לבדו, בעיקר כשאין לך יכולת כלכלית לעשות את זה.

12-Sep-2014, 14:51
הודעה: #57
שיחה עם רועי דניאל היום ב 90 fm
נאמרו דברים כמו :
העליה של 100 אחוז במכירת המנויים וזה אחרי שהייתה עליה דומה שנה לפני כן.
נאמרו גם שהסיבה למחיר הנמוך יחסית והקבוע, הוא כדי למשוך אוהדים משכבות שונות ובכך להגדיל גם את מכירות המרצנדייז (כן ממש נאמרה המילה הזו).

אין ספק שהחשיבה השתנתה , מזכיר כבר התנהלות אירופאית יותר.
הדרך ארוכה אבל אם זה הקו המנחה , אני בטוח שיהיה בסדר.

מפגר ולא אופטימי.
The following 1 user Likes אני gad's post:
אלון (1212-0909-2014201420142014)
12-Sep-2014, 15:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Sep-2014 על ידי 15:34 אלון.)
הודעה: #58
(12-Sep-2014 10:55)amir כתב:  
(12-Sep-2014 10:53)אלון כתב:  בעלים יציבים+קבוצה אטרקטיבית+התמודדות בצמרת הגבוהה לאורך זמן=גידול מתמיד בקהל.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
לא אמרת כלום.

זו הדרך ללא קיצורי דרך,אין מה לעשות.מי שאין לו את זה לא יגדיל את כמות הקהל בצורה משמעותית, עם כל הצער שבדבר...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים