שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
צ'אנס אחרון: דודו יישאר אם ירשים מול הרצליה
09-Sep-2014, 8:13
הודעה: #51
RE: צ'אנס אחרון: דודו יישאר אם ירשים מול הרצליה
לא זכור לי שמזרחי ״שחט״ את לויטה אחרי לא מעט שערים באשמתו במהלך העונה. עוד לא הבנתם שלא מדובר בטעות זו או אחרת אלא בתחושה כללית של חוסר ביטחון בשוער? אגב, תחושה שגם לי יש והתחילה עוד בעונה שעברה במשחקים נגד עפולה, נגד ראשון ועוד...
ותעשו טובה, תנו קצת קרדיט... לפעמים באמת נדמה שהפסימיסטים מתאהבים בתפקיד של להגיד ״אמרנו לכם״ עד כדי כך שממש מרגיש כאילו הם רוצים בכישלון של הרוש, בכישלון של דודו, בכישלון של ערן לוי, ופשוט בכישלון הקבוצה כדי לקרוע את כולם!
אני לא מכיר מספיק את הרוש כדי לחוות עליו דעה. אבל אני מכיר מספיק טוב את לויטה, גם מקבוצות אחרות(תמיד קבוצות תחתית שאו יורדות ליגה או כמעט יורדות ליגה) לגבי הרוש אני נשען על כך שסומן כשוער הבא של הנבחרת(כן, אני מודע לזה שזה מחוסר ברירה בגלל שיש מצוקה בעמדה אבל בכל זאת...), מדעות של אנשי מקצוע, ומדעות של חברים אוהדי בית״ר שאני מאוד מחזיק מהדעה שלהם. אם ארגיש עם הרוש כמו שהרגשתי עם לויטה, לא תהיה לי בעיה להודות שמהלך החלפת השוער שבעיני היום היה צעד מקצועי חכם לא הוכיח את עצמו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלון (0909-0909-2014201420142014)
09-Sep-2014, 9:05
הודעה: #52
(09-Sep-2014 8:13)עידן444 כתב:  לא זכור לי שמזרחי ״שחט״ את לויטה אחרי לא מעט שערים באשמתו במהלך העונה. עוד לא הבנתם שלא מדובר בטעות זו או אחרת אלא בתחושה כללית של חוסר ביטחון בשוער? אגב, תחושה שגם לי יש והתחילה עוד בעונה שעברה במשחקים נגד עפולה, נגד ראשון ועוד...
ותעשו טובה, תנו קצת קרדיט... לפעמים באמת נדמה שהפסימיסטים מתאהבים בתפקיד של להגיד ״אמרנו לכם״ עד כדי כך שממש מרגיש כאילו הם רוצים בכישלון של הרוש, בכישלון של דודו, בכישלון של ערן לוי, ופשוט בכישלון הקבוצה כדי לקרוע את כולם!
אני לא מכיר מספיק את הרוש כדי לחוות עליו דעה. אבל אני מכיר מספיק טוב את לויטה, גם מקבוצות אחרות(תמיד קבוצות תחתית שאו יורדות ליגה או כמעט יורדות ליגה) לגבי הרוש אני נשען על כך שסומן כשוער הבא של הנבחרת(כן, אני מודע לזה שזה מחוסר ברירה בגלל שיש מצוקה בעמדה אבל בכל זאת...), מדעות של אנשי מקצוע, ומדעות של חברים אוהדי בית״ר שאני מאוד מחזיק מהדעה שלהם. אם ארגיש עם הרוש כמו שהרגשתי עם לויטה, לא תהיה לי בעיה להודות שמהלך החלפת השוער שבעיני היום היה צעד מקצועי חכם לא הוכיח את עצמו.

אין צורך להסביר או להתנצל על המהלך של לויטה....לקחו כאן בפורום את המהלך קשה למרות שהוא מקצועי נטו...הרוש טוב מלויטה...האוהדים כאן לקחו זאת אישית כאילו לויטה היה סנדק שלהם בברית או לחלופין שיחק 20 שנה במועדון...אני לא זוכר כזה קונצנזוס על שלו מנשה שלו יש הרבה יותר זכויות בקבוצתנו...
The following 1 user Likes davidb7's post:
אלון (0909-0909-2014201420142014)
09-Sep-2014, 9:22
הודעה: #53
(09-Sep-2014 2:37)פיליפצוק כתב:  
(09-Sep-2014 1:13)טל.מ כתב:  
(08-Sep-2014 21:37)טל.מ כתב:  
(08-Sep-2014 21:26)davidb7 כתב:  
(08-Sep-2014 19:27)טל.מ כתב:  נו ... ע"פ וואן שני השערים באשמת הרוש ..אם זה היה לויטה היו אומרים הנה הוא לא מתאים. מה תגידו עכשיו ?

את הגול הראשום לא ראיתי..השני היה לחיבור..איך הוא אשם..די כבר טל..אנחנו רואים הרבה דברים עין בעין..במקרה הזה אחזור שוב על עצמי ...הרוש עולה על לויטה ב2 דרגות...דווקא הבלם היה היום הססן...

אני קראתי וואן וככה התרשמתי. אני מוכן להתערב איתך שאם לויטה היה בשער היו אומרים הנה הוא לא מתאים. אם זה לא נכון אז סבבה. אני את המשחק לא ראיתי. לגבי סרגי - לא יודע, אני לא התרשמתי ממנו אף פעם. אבל אני לא דוגמא אני שלילי ורואה חצאי כוסות ריקות ובאופן עקרוני חסר מושג.

דרך אגב פשחה וויתר על דודו ולא יעביר אותו בבקרה.

טוב דויד ראיתי. אשם בודאות מוחלטת בשני הגולים. בראשון יציאה חסרת הגיון במקום להשאר על החמש ולתת לבלמים לסגור את החלוץ והם כבר היו קרובים, ובשני הוא עומד כמעט 5 מ מהשער. כשבועטים לו מחוץ לרחבה. אם הוא היה עומד על הקו היה לוקח כמו גדול. הכדור לא היה בחיבורים אלא למטה יותר קשתי וחלש. בקיצור מזרחי על זה שוחט את לויטה לא ?

"כמה מפתיע" שזה מה שתגיד.

אם אתה טוען שהוא לא אשם בשני הגולים לא אני זה שאין ו מושג..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Sep-2014, 9:26
הודעה: #54
(09-Sep-2014 9:22)טל.מ כתב:  
(09-Sep-2014 2:37)פיליפצוק כתב:  
(09-Sep-2014 1:13)טל.מ כתב:  
(08-Sep-2014 21:37)טל.מ כתב:  
(08-Sep-2014 21:26)davidb7 כתב:  את הגול הראשום לא ראיתי..השני היה לחיבור..איך הוא אשם..די כבר טל..אנחנו רואים הרבה דברים עין בעין..במקרה הזה אחזור שוב על עצמי ...הרוש עולה על לויטה ב2 דרגות...דווקא הבלם היה היום הססן...

אני קראתי וואן וככה התרשמתי. אני מוכן להתערב איתך שאם לויטה היה בשער היו אומרים הנה הוא לא מתאים. אם זה לא נכון אז סבבה. אני את המשחק לא ראיתי. לגבי סרגי - לא יודע, אני לא התרשמתי ממנו אף פעם. אבל אני לא דוגמא אני שלילי ורואה חצאי כוסות ריקות ובאופן עקרוני חסר מושג.

דרך אגב פשחה וויתר על דודו ולא יעביר אותו בבקרה.

טוב דויד ראיתי. אשם בודאות מוחלטת בשני הגולים. בראשון יציאה חסרת הגיון במקום להשאר על החמש ולתת לבלמים לסגור את החלוץ והם כבר היו קרובים, ובשני הוא עומד כמעט 5 מ מהשער. כשבועטים לו מחוץ לרחבה. אם הוא היה עומד על הקו היה לוקח כמו גדול. הכדור לא היה בחיבורים אלא למטה יותר קשתי וחלש. בקיצור מזרחי על זה שוחט את לויטה לא ?

"כמה מפתיע" שזה מה שתגיד.

אם אתה טוען שהוא לא אשם בשני הגולים לא אני זה שאין ו מושג..

לדעתי לא אשם בגול השני על הראשון אפשר להתוכח...
לא על הרוש/לויטה/שפיגלר(הנושאים הטחונים פה) תקום או תיפול הקבוצה השנה...
09-Sep-2014, 9:36
הודעה: #55
כדור רוחב גרוע שהבלם שלנו הגיש על מגש של כסף באופן מאוד רשלני לשחקן שבעט... איך בכלל אפשר לשפוט שוער על מיקום גרוע בסיטואציה כזו? כנראה באמת התרגלתם לשוערים שלא זזים מקו השער...
בגול הראשון יתכן ושיקול הדעת שלו לצאת היה מוטעה... זהו!!! גרוע!!!למה הביאו אותו???
הפורום הזה בעיני באמת ברמה גבוהה! גם האנשים האגרסיבים והמתלהמים יותר כאן הם אנשים עם ראש, אנשים שמבינים עניין... פה ושם פולטים שטויות בלהט הרגע ומדברים לא יפה, אבל זה גם זה נורמלי... זה כדורגל...(אמנם אני חדש כאן אבל מכיר את הלך הרוח וחלק מהאנשים עוד מאתר הקופסא).
תנו זמן! תנו צאנס! וגם אם נפסיד בשבת(מה שלא יקרה...), והרוש יקבל גול בן הרגליים, לא צריך להשתגע...
לפי דעתי אנחנו הולכים להיות קבוצה מאוד לא צפויה השנה. לטוב ולרע. תחשבו חיובי יהיה חיובי.
09-Sep-2014, 9:39
הודעה: #56
אלון אני מסכים שזה משחק אימון ואנחנו סתם טוחנים מים. אבל רק על פי הגולים שקיבלנו הרוש לא בכושר משחק. ותשאל כל איש מקצוע.. שני הגולים באחריותו המלאה. תאמין לי שאם לויטה היה חוטף כאלה בחיפה כבר היינו כולנו שומעים הנה השוער שלכם. אני רק מקווה בשביל הרוש שזו מעידה חד פעמית, כי אחרת אם אני מחבר את ההצגה שלו בנבחרת לזו אתמול, הרוש הוא לא פיתרון לכלום בכושרו הנוכחי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Sep-2014, 9:45
הודעה: #57
(09-Sep-2014 9:39)טל.מ כתב:  אלון אני מסכים שזה משחק אימון ואנחנו סתם טוחנים מים. אבל רק על פי הגולים שקיבלנו הרוש לא בכושר משחק. ותשאל כל איש מקצוע.. שני הגולים באחריותו המלאה. תאמין לי שאם לויטה היה חוטף כאלה בחיפה כבר היינו כולנו שומעים הנה השוער שלכם. אני רק מקווה בשביל הרוש שזו מעידה חד פעמית, כי אחרת אם אני מחבר את ההצגה שלו בנבחרת לזו אתמול, הרוש הוא לא פיתרון לכלום בכושרו הנוכחי.
רק הגיע. יכנס לכושר תוך כדי תנועה. אין מה לעשות... כולם דיברו על כך שהעיתוי גרוע בגלל שלויטה נדפק, אבל שכחו שהעיתוי הזה גרוע לכולם... בעיקר לקבוצה ששבוע לפני הליגה צריכה צריכה להתרגל לשוער חדש, ועוד שוער שהתאמן לבד...
מאמין שזה משהו שמזרחי לקח בחשבון.
09-Sep-2014, 9:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Sep-2014 על ידי 9:53 אלון.)
הודעה: #58
טל,הרוש זה לא בופון וגם לא אוואט(שגם ספג כמה שערים מביכים בקריירה שלו).לדעתי הרוש טוב מלויטה ויכול להיות שהוא יעשה את ההבדל בין ירידת ליגה להישארות(כמו שמזרחי אמר),אי אפשר לדעת.לדעתי אם יצליחו להביא קשר עושה משחק(או שדודו יפתיע לטובה) וחלוץ,נשכח מהבעיות בשער.כרגע כל גול שנקבל הוא בגדר בעיה ולכן עמדת השוער נמדדת בזכוכית מגדלת...
09-Sep-2014, 10:17
הודעה: #59
הבאת תומר סוויסה תבטל לחלוטין את אור ברוך שיכול להתברר כשיחוק. עם כל הכבוד מדובר בתומר סוויסה... לא בדודו ביטון, לא בבן שהר, ולא בראדה פריצה שברור שיכולים לשנות את כל התמונה בהתקפה...
אם דודו יוצא מהמשחק נתניה נישארת עם בור באמצע, עם תלות מוחלטת בערן לוי, וצריכה להשקיע כל שקל מיותר שיש לה בעמדה הזו. אפילו אם יש כסף גם לקשר וגם לחלוץ, הייתי לוקח את כל הכסף ומשקיע בקשר איכותי שיכול לשנות את כל התמונה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים