שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
צ'אנס אחרון: דודו יישאר אם ירשים מול הרצליה
08-Sep-2014, 21:29
הודעה: #41
RE: צ'אנס אחרון: דודו יישאר אם ירשים מול הרצליה
(08-Sep-2014 21:24)זאב רווח כתב:  השער הראשון של הרוש זה הימור או שאתה מצליח ויוצא גדול או שמקשיתים מעליך ויצאת צנון

השער השני אין ספק שהוא אשם שוער בכלל אסור לו לקבל כאלו גולים

לא ראיתי את המשחק ככה שלא יכול לחוות דעה בענין זה

אבל הרגע חווית דעה בעניין בלי לראות תמשחק
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Sep-2014, 21:31
הודעה: #42
ראיתי בתקציר את הגולים לא את המשחק על הגולים אני יכול לחוות דעה על המשחק לא כי לא ראיתי
08-Sep-2014, 21:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Sep-2014 על ידי 21:43 טל.מ.)
הודעה: #43
צ'אנס אחרון: דודו יישאר אם ירשים מול הרצליה
(08-Sep-2014 21:26)davidb7 כתב:  
(08-Sep-2014 19:27)טל.מ כתב:  נו ... ע"פ וואן שני השערים באשמת הרוש ..אם זה היה לויטה היו אומרים הנה הוא לא מתאים. מה תגידו עכשיו ?

את הגול הראשום לא ראיתי..השני היה לחיבור..איך הוא אשם..די כבר טל..אנחנו רואים הרבה דברים עין בעין..במקרה הזה אחזור שוב על עצמי ...הרוש עולה על לויטה ב2 דרגות...דווקא הבלם היה היום הססן...

אני קראתי וואן וככה התרשמתי. אני מוכן להתערב איתך שאם לויטה היה בשער היו אומרים הנה הוא לא מתאים. אם זה לא נכון אז סבבה. אני את המשחק לא ראיתי. לגבי סרגי - לא יודע, אני לא התרשמתי ממנו אף פעם. אבל אני לא דוגמא אני שלילי ורואה חצאי כוסות ריקות ובאופן עקרוני חסר מושג.

דרך אגב פשחה וויתר על דודו ולא יעביר אותו בבקרה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Sep-2014, 21:53
הודעה: #44
(08-Sep-2014 17:44)mordii2 כתב:  
(08-Sep-2014 15:54)ORENARIEL כתב:  זאב כמה פעמים ראית את דודו מתאמן או משחק?
ואת מי השחקנים החופשיים האלה היית מביא לנתניה?
בסוגריים: מספר ההופעות בנבחרת ישראל): קלמי סבן (25), תמיר כהן (21), מיכאל זנדברג (20) משה אוחיון (12) אבירם ברוכיאן (10) רביד גזל (9), אלרואי כהן (4), יוסי שבחון (3). שי חדד, חיים מגרלשווילי, לירוי צעירי.

חבל שלא רשמתה בסוגרים כמה כסף הם רוצים וברצינות הייתי מביא את מגרשוילי משחרר את שמעון הרוש ומביא את או אחיון או תמיר כהן

העשיתי העתק הדבק מתוך כתבה..
08-Sep-2014, 22:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Sep-2014 על ידי 22:11 עידן444.)
הודעה: #45
אני חושב שהוא בלם טוב. היום הוא היה זוועה. ועל לויטה, אני לא חושב שמישהו כאן חווה דעה על סמך משחק אחד או שניים... גם את שורה אובארוב קברו אחרי משחק אחד... ומה היה בהמשך?
איך בכלל אפשר להגיד אחרי משחק שכל ההגנה שלך חסרה, הינה, קיבלנו שני גולים מהרצליה... לויטה לא היה הבעיה...
בגדול, אם תשאלו אותי, משחק אימון שהפך מהר מאוד למיותר. למעשה עם הפציעה של הרוש. מזרחי עשה ניסיון יפה עם דאבור, שלאחר פציעת הרוש עבר לעמדת המגן ובמקומו נכנס ראול גרשומוב ונתניה עברה לשחק עם קשר אחורי אחד(מה שברור שלא יקרה בבלומפילד בשבת). קשה להבין עפי המשחק הזה מה מתכננים לגבי דודו. אני חושב שאם הוא מספיק בריא צריך לתת לו צאנס לפחות עד ינואר. רואים שהבחור רוצה יותר, רואים שהוא מתאמץ יותר, כל הזמן בא לקבל כדור, על זה שיש לו כדורגל אין מחלוקת, אבל אני לא נמצא באימונים כדי לדעת כמה הוא מוגבל. קשה להסיק ממשחק אימון שמתנהל ברובו בהילוך שני. הייתי שמח לראות אותו ואת ערן לוי קצת יותר פעמים יחד על המגרש בו זמנית. למעשה לא ראינו אפילו פעם אחת במשחקי האימון את דודו,ערן לוי, בן שושן, וקאיודה יחד... לי זה נראה מעניין... אבל אולי בכוונה יוסי לא רוצה לחשוף את כל הכלים שלו ואולי אפילו יוצר בכוונה עמימות סביב ההרכב שהוא הולך לרוץ איתו בליגה.

אגב, יש לי תחושה שאם אור ברוך יעלה בהרכב יהיה להגנה של הפועל קצת יותר קשה...
09-Sep-2014, 0:28
הודעה: #46
(08-Sep-2014 22:03)עידן444 כתב:  אני חושב שהוא בלם טוב. היום הוא היה זוועה. ועל לויטה, אני לא חושב שמישהו כאן חווה דעה על סמך משחק אחד או שניים... גם את שורה אובארוב קברו אחרי משחק אחד... ומה היה בהמשך?
איך בכלל אפשר להגיד אחרי משחק שכל ההגנה שלך חסרה, הינה, קיבלנו שני גולים מהרצליה... לויטה לא היה הבעיה...
בגדול, אם תשאלו אותי, משחק אימון שהפך מהר מאוד למיותר. למעשה עם הפציעה של הרוש. מזרחי עשה ניסיון יפה עם דאבור, שלאחר פציעת הרוש עבר לעמדת המגן ובמקומו נכנס ראול גרשומוב ונתניה עברה לשחק עם קשר אחורי אחד(מה שברור שלא יקרה בבלומפילד בשבת). קשה להבין עפי המשחק הזה מה מתכננים לגבי דודו. אני חושב שאם הוא מספיק בריא צריך לתת לו צאנס לפחות עד ינואר. רואים שהבחור רוצה יותר, רואים שהוא מתאמץ יותר, כל הזמן בא לקבל כדור, על זה שיש לו כדורגל אין מחלוקת, אבל אני לא נמצא באימונים כדי לדעת כמה הוא מוגבל. קשה להסיק ממשחק אימון שמתנהל ברובו בהילוך שני. הייתי שמח לראות אותו ואת ערן לוי קצת יותר פעמים יחד על המגרש בו זמנית. למעשה לא ראינו אפילו פעם אחת במשחקי האימון את דודו,ערן לוי, בן שושן, וקאיודה יחד... לי זה נראה מעניין... אבל אולי בכוונה יוסי לא רוצה לחשוף את כל הכלים שלו ואולי אפילו יוצר בכוונה עמימות סביב ההרכב שהוא הולך לרוץ איתו בליגה.

אגב, יש לי תחושה שאם אור ברוך יעלה בהרכב יהיה להגנה של הפועל קצת יותר קשה...

שוב מסכים Exclamation
לגבי חריצת הדין המהירה שמאד אופיינית למקום - וואלקם ! תתרגל ,ככה זה עובד פה...
מעבר לזה, מסכים עם הניתוח שלך.
סרגי לא היה בשיאו היום, אבל גם שהוא לא בשיאו רואים שיש לו הבנת משחק. הוא יודע להוביל כדור ולשחרר את הפס בזמן, ובניגוד לליפנייה, הוא גם מסוג הבלמים שלדעתי יכול לתת גם כמה שערים בעונה. הרבה יותר מפחיד אותי הבלם שלידו. אני רק מקווה שהוא לא יצטרך לספוג את כל האש בגלל הטעויות של הפרטנר שלו להגנה.
ולגבי דודו, גם אני חושב שבסיטואציה שנוצרה הייתי כן מקווה לראות אותו לפחות עד הפגרה. בכל משחק שאני רואה אותו אני יותר ויותר מבין שיש לו כדורגל ושהוא יכול להיות בעל הבית במרכז המגרש, אבל מצד שני יש פה גם סיכון לא קטן כי בכושר המשחק הנוכחי שלו אנחנו עלולים לחטוף יותר גולים מכדורים שיאבד מבישולים שהוא יכול לייצר....
היות ולא יגיע מחר מישהו אחר במשבצת שלו ,ואנחנו עדיין צריכים לשלם לו משכורת, הייתי רוצה לראות אותו ממשיך איתנו.
09-Sep-2014, 0:55
הודעה: #47
לגבי סרגי יתכן ואתה צודק כשאתה אומר - "סרגי לא היה בשיאו היום, אבל גם שהוא לא בשיאו רואים שיש לו הבנת משחק. הוא יודע להוביל כדור ולשחרר את הפס בזמן, ובניגוד לליפנייה, הוא גם מסוג הבלמים שלדעתי יכול לתת גם כמה שערים בעונה". הבעיה שמבלמים מצופה קודם כל לבלום ! ואחכ כל השאר. ולדעתי הוא לא משהו בתחום ולא טוב יותר מכל מה שיש לנו.

09-Sep-2014, 0:58
הודעה: #48
(09-Sep-2014 0:55)טל.מ כתב:  לגבי סרגי יתכן ואתה צודק כשאתה אומר - "סרגי לא היה בשיאו היום, אבל גם שהוא לא בשיאו רואים שיש לו הבנת משחק. הוא יודע להוביל כדור ולשחרר את הפס בזמן, ובניגוד לליפנייה, הוא גם מסוג הבלמים שלדעתי יכול לתת גם כמה שערים בעונה". הבעיה שמבלמים מצופה קודם כל לבלום ! ואחכ כל השאר. ולדעתי הוא לא משהו בתחום ולא טוב יותר מכל מה שיש לנו.

ימים יגידו.
09-Sep-2014, 1:13
הודעה: #49
(08-Sep-2014 21:37)טל.מ כתב:  
(08-Sep-2014 19:27)טל.מ כתב:  נו ... ע"פ וואן שני השערים באשמת הרוש ..אם זה היה לויטה היו אומרים הנה הוא לא מתאים. מה תגידו עכשיו ?

את הגול הראשום לא ראיתי..השני היה לחיבור..איך הוא אשם..די כבר טל..אנחנו רואים הרבה דברים עין בעין..במקרה הזה אחזור שוב על עצמי ...הרוש עולה על לויטה ב2 דרגות...דווקא הבלם היה היום הססן...

אני קראתי וואן וככה התרשמתי. אני מוכן להתערב איתך שאם לויטה היה בשער היו אומרים הנה הוא לא מתאים. אם זה לא נכון אז סבבה. אני את המשחק לא ראיתי. לגבי סרגי - לא יודע, אני לא התרשמתי ממנו אף פעם. אבל אני לא דוגמא אני שלילי ורואה חצאי כוסות ריקות ובאופן עקרוני חסר מושג.

טוב דויד ראיתי. אשם בודאות מוחלטת בשני הגולים. בראשון יציאה חסרת הגיון במקום להשאר על החמש ולתת לבלמים לסגור את החלוץ והם כבר היו קרובים, ובשני הוא עומד כמעט 5 מ מהשער. כשבועטים לו מחוץ לרחבה. אם הוא היה עומד על הקו היה לוקח כמו גדול. הכדור לא היה בחיבורים אלא למטה יותר קשתי וחלש. בקיצור מזרחי על זה שוחט את לויטה לא ?

09-Sep-2014, 2:37
הודעה: #50
(09-Sep-2014 1:13)טל.מ כתב:  
(08-Sep-2014 21:37)טל.מ כתב:  

טוב דויד ראיתי. אשם בודאות מוחלטת בשני הגולים. בראשון יציאה חסרת הגיון במקום להשאר על החמש ולתת לבלמים לסגור את החלוץ והם כבר היו קרובים, ובשני הוא עומד כמעט 5 מ מהשער. כשבועטים לו מחוץ לרחבה. אם הוא היה עומד על הקו היה לוקח כמו גדול. הכדור לא היה בחיבורים אלא למטה יותר קשתי וחלש. בקיצור מזרחי על זה שוחט את לויטה לא ?

"כמה מפתיע" שזה מה שתגיד.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים