שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב בדרך לעזוב את הקבוצה
10-Sep-2014, 9:05
הודעה: #71
RE: אלי שגב בדרך לעזוב את הקבוצה
(09-Sep-2014 22:06)זאב רווח כתב:  כולכם מכירים אותי ויודעים מי אני אל תשחקו אותה תמימים ובכלל עזוב זה שטויות

בוא נקווה שנתחיל בדרך טובה שלא יהיו בלאגנים ביציעים שלא תהיה בעיה של חניה באצטדיון שהכל ידפוק טיפ טופ ושימצאו כבר פתרון לכניסה ויציאה עם הרכבים מהאצטדיון פשוט מזעזע

אתה צודק את הדמות של זאב רווח כולם מכירים אתה נראה לי מושתל של איזיקוביץ...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Sep-2014, 16:28
הודעה: #72
ואני לתומי חשבתי כל הזמן שמדובר בנחום בתחפושת חדשה.
האמת, מכיר מצויין את סרטי זאב רווח ,אך את הרמז של סגל לא הצלחתי לפענח..
10-Sep-2014, 21:22
הודעה: #73
חחח אייל סגל התכוון לצ'רלי אבוטבול אבל טועה כמובן כבר אמרתי לכם מוסיקה מזרחית היא לא כוס התה שלי חחח

דוד חטב נו מה אתה רציני בתגובה הזאת ?

וחוץ מזה מה אכפת לך מאיזיקוביץ ' ? הוא נותן שחקנים הכי טובים שלו למכבי נתניה רק שיימשך ככה ויביא גם את התאומים ההם מהנוער ההם עם השם שאני אף פעם לא זוכר נו

העץ הזה מתחיל להיות לעוס חברים בואו נתייחס רק לשבת , אין לי בעיה שישחקו במוצאי שבת בשביל הדתיים אבל לא בימים אחרים אם הדתיים לא עובדים בימי חול אנחנו עובדים ועובדים קשה אז כדורגל היה וישנו בשבת וגם יהיה
10-Sep-2014, 22:20
הודעה: #74
(10-Sep-2014 21:22)זאב רווח כתב:  חחח אייל סגל התכוון לצ'רלי אבוטבול אבל טועה כמובן כבר אמרתי לכם מוסיקה מזרחית היא לא כוס התה שלי חחח

דוד חטב נו מה אתה רציני בתגובה הזאת ?

וחוץ מזה מה אכפת לך מאיזיקוביץ ' ? הוא נותן שחקנים הכי טובים שלו למכבי נתניה רק שיימשך ככה ויביא גם את התאומים ההם מהנוער ההם עם השם שאני אף פעם לא זוכר נו

העץ הזה מתחיל להיות לעוס חברים בואו נתייחס רק לשבת , אין לי בעיה שישחקו במוצאי שבת בשביל הדתיים אבל לא בימים אחרים אם הדתיים לא עובדים בימי חול אנחנו עובדים ועובדים קשה אז כדורגל היה וישנו בשבת וגם יהיה

לגבי איזיקוביץ הוא לא נותן הוא מוכר\משאיל בסכום קבוע של 250 או 270 לא בטוח בסכום
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים