מכבי נתניה

גירסה מלאה: אלי שגב בדרך לעזוב את הקבוצה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
זה היה צפוי לאחר ההישארות של מאור מהצד והמינוי של רועי דניאל אלי שגב מחפש את דרכו החוצה והוא ינסה למכור את חלקו 50% הנותרים במכבי נתניה

ההתקפות הבלתי פוסקות עליו על שפיגלר שאפילו לא שימש בשום תפקיד רק בלעזור ללא קבלת שכר מלבד קבלת הוצאות הן אלו שגרמו לאלי שגב לחפש לעצמו אלטרנטיבה החוצה

עכשיו נשאר עם רועי דניאל ויוסי מאור ואני מאחל בהצלחה לשניהם ומקווה מאוד שבכל זאת אלי שגב יואיל בטובו להישאר

הקיץ הזה היה פשוט הקש ששבר לאלי את הגב , לא מספיק שהוא לא עזב את הקבוצה כששותפים התנערו מלהכניס יד לכיס הוא קיבל מהאוהדים מקלחת מגעילה של צוננים

בקשר לשפיגלר הרי הספרים פתוחים מי שרוצה לוודא בעיניו מספיק שיבקש מגיל לב שעושה עבודה נפלאה וגם הוא מותקף על לא עוול בכפו אילולי גיל לב נתניה היתה נתבעת לשלם דמי השבחה רק השכל המבריק של גיל לב גרם לו להכניס סעיף אי התערבות בכל נושא אחר
(07-Sep-2014 16:21)זאב רווח כתב: [ -> ]זה היה צפוי לאחר ההישארות של מאור מהצד והמינוי של רועי דניאל אלי שגב מחפש את דרכו החוצה והוא ינסה למכור את חלקו 50% הנותרים במכבי נתניה

ההתקפות הבלתי פוסקות עליו על שפיגלר שאפילו לא שימש בשום תפקיד רק בלעזור ללא קבלת שכר מלבד קבלת הוצאות הן אלו שגרמו לאלי שגב לחפש לעצמו אלטרנטיבה החוצה

עכשיו נשאר עם רועי דניאל ויוסי מאור ואני מאחל בהצלחה לשניהם ומקווה מאוד שבכל זאת אלי שגב יואיל בטובו להישאר

הקיץ הזה היה פשוט הקש ששבר לאלי את הגב , לא מספיק שהוא לא עזב את הקבוצה כששותפים התנערו מלהכניס יד לכיס הוא קיבל מהאוהדים מקלחת מגעילה של צוננים

בקשר לשפיגלר הרי הספרים פתוחים מי שרוצה לוודא בעיניו מספיק שיבקש מגיל לב שעושה עבודה נפלאה וגם הוא מותקף על לא עוול בכפו אילולי גיל לב נתניה היתה נתבעת לשלם דמי השבחה רק השכל המבריק של גיל לב גרם לו להכניס סעיף אי התערבות בכל נושא אחר

זאב,אלי שגב יעזוב את הקבוצה רק מסיבה אחת.....גמר הכסף שהקציב לנושא...ועזוב את כל הסיפורים/קשקושים/שמועות.
(07-Sep-2014 16:21)זאב רווח כתב: [ -> ]זה היה צפוי לאחר ההישארות של מאור מהצד והמינוי של רועי דניאל אלי שגב מחפש את דרכו החוצה והוא ינסה למכור את חלקו 50% הנותרים במכבי נתניה

די כבר להפיץ שמעות עכשיו הוא דיבר בערוץ 5 רועי יהיה המנכ"ל וסוף סוף כול אוכלי החינם יעפו הביתה
(07-Sep-2014 16:52)אייל ס כתב: [ -> ]

זאב,אלי שגב יעזוב את הקבוצה רק מסיבה אחת.....גמר הכסף שהקציב לנושא...ועזוב את כל הסיפורים/קשקושים/שמועות.

נקווה בשבילו,שלא ייגמר ויהיה רק יותר...
שפיגלר לא מקבל שכר ??? זאב נפלת על הראש ? הוא מקבל שכר ועוד הכי גבוה ממקבלי השכר שהם לא שחקנים

Sent from my iPhone using Tapatalk
זיו פלם הכל אגדות לגיל הרך
בספרים בכל עובדי המחלקות אין תלוש שכר על שם מרדכי שפיגלר תבדוק קודם אחרי זה תדבר !
חברים כל יום כל היום מלכלכים על גיל לב ושפיגלר גיל לב הלך שפיגלר שאני אומר לך באחריות אין לו תלוש במכבי נתניה אתם שופכים סתם את דמו

סתם תן לשאול אותך דניאל יקח משכורת הביתה כמנכ"ל ?
(07-Sep-2014 21:03)זאב רווח כתב: [ -> ]זיו פלם הכל אגדות לגיל הרך
בספרים בכל עובדי המחלקות אין תלוש שכר על שם מרדכי שפיגלר תבדוק קודם אחרי זה תדבר !
חברים כל יום כל היום מלכלכים על גיל לב ושפיגלר גיל לב הלך שפיגלר שאני אומר לך באחריות אין לו תלוש במכבי נתניה אתם שופכים סתם את דמו

סתם תן לשאול אותך דניאל יקח משכורת הביתה כמנכ"ל ?

ברור גם כאיש שיווק הוא קיבל משכורת
לבעלים שלוקח ללב כל התקפה תקשורתית נגדו\מחאה של מספר מאוד קטן של אוהדים שאפילו לא מחו נגדו\טוקבקים לא מחמיאים- אין סיכוי להחזיק מעמד לאורך זמן הכדורגל הישראלי. אלי שגב איים שיעזוב אם ימשיך לקבל כנסות בגלל התפרעויות אוהדים(וברור שנורא כאב הלב להרבה אנשים שנתניה מטיילת בלאומית וחיפשו להלביש עלינו תיקים. הקהל של נתניה אלים??? גזעני??? ממתי??? הרי ברור שחיפשו אתנו העונה...) ובעוד כמה הזדמנויות נתן לכולם תחושה שמכבי נתניה על זמן שאול אצלו. לא סתם יש תחושה שאם העונה תתחיל רע ושני ילדים יעמדו מעליו ביציע ויקללו אותו הוא יברח. זה לא עובד ככה!!! תאורטית, זה נכון. אני ישקיע כסף ויחטוף קללות??? למה מה קרה? אבל בפועל זה לא עובד!
באופן אישי אני מקווה שאלי ישאר. איש יקר. כוונות טובות. אני יודע שהכל זה שמועות וספיקולציות, אבל התחושה היא שמשהו מתבשל ואין עשן בלי אש. בכל אופן עם יוסי מאור בלבד יש לי תחושה שמכבי נתניה תהיה אפילו עוד יותר מוגבלת כלכלית.

חייב לציין שאת המחאות נגד שפיגלר ולב מעולם לא הבנתי
הנה אבל המחאה גרמה שגיל לב התפטר וזה עוד יותר מתסכל את אלי שגב
שמע הבן אדם שם פה כסף במליונים 12 מליון שקל עד היום והוא מקבל יחס של זונה שהוא חייב לאוהד מסכן שקנה כרטיס ב 50 שקל ויכול לקלל אותו

זאת הסיבה שברח מכאן יצחק תשובה על שקיללו אותו להביא עוד כסף כאילו הוא חייב למישהו משהו
(07-Sep-2014 21:23)עידן444 כתב: [ -> ]לבעלים שלוקח ללב כל התקפה תקשורתית נגדו\מחאה של מספר מאוד קטן של אוהדים שאפילו לא מחו נגדו\טוקבקים לא מחמיאים- אין סיכוי להחזיק מעמד לאורך זמן הכדורגל הישראלי. אלי שגב איים שיעזוב אם ימשיך לקבל כנסות בגלל התפרעויות אוהדים(וברור שנורא כאב הלב להרבה אנשים שנתניה מטיילת בלאומית וחיפשו להלביש עלינו תיקים. הקהל של נתניה אלים??? גזעני??? ממתי??? הרי ברור שחיפשו אתנו העונה...) ובעוד כמה הזדמנויות נתן לכולם תחושה שמכבי נתניה על זמן שאול אצלו. לא סתם יש תחושה שאם העונה תתחיל רע ושני ילדים יעמדו מעליו ביציע ויקללו אותו הוא יברח. זה לא עובד ככה!!! תאורטית, זה נכון. אני ישקיע כסף ויחטוף קללות??? למה מה קרה? אבל בפועל זה לא עובד!
באופן אישי אני מקווה שאלי ישאר. איש יקר. כוונות טובות. אני יודע שהכל זה שמועות וספיקולציות, אבל התחושה היא שמשהו מתבשל ואין עשן בלי אש. בכל אופן עם יוסי מאור בלבד יש לי תחושה שמכבי נתניה תהיה אפילו עוד יותר מוגבלת כלכלית.

חייב לציין שאת המחאות נגד שפיגלר ולב מעולם לא הבנתי
צריך להפריד בין גיל לב שהיה שכיר במועדון ועשה כמיטב יכולתו להצליח וגם אם טעה זה היה בתום לב, לבין מקסיקו 70 האיש והאגדה שמה שבאמת חשוב לו זה כמובן טובת המועדון וממש לו אכפת לו ממוטלה אדם נטול אגו לחלוטין שאי אפשר שלא לאהוב, כולי תקווה שהוא הבא בתור.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's