שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב ב 103fm
02-Sep-2014, 22:16
הודעה: #21
אלי שגב ב 103fm
(02-Sep-2014 22:05)עידן444 כתב:  
(02-Sep-2014 21:35)אייל ס כתב:  
(02-Sep-2014 21:29)טל.מ כתב:  הפאדיחה נגד הפועל פת יכולה היתה לקרות לכולם. הגול של עאבד בגמר אני בספק אם איזשהו שוער ישראלי היה עוצר את זה, כדור מדויק על הקורה . הייתי יותר מאשים את מי שעאבד הסתובב עליו (טופי?).
שורה תחתונה שיוסי יעשה מה שהוא מבין, אבל אם לא יהיה כאן חיזוק רציני בהתקפה, הרוש לא יהיה זה שיציל אותנו. ההבדל בין לויטה לבינו אם קיים בכלל הוא בנקודות .

דרך אגב מישהו במקרה יודע מתי ואם מעבירים את דודו בבקרה ?

העברת דודו בבקרה ו/או שחקנים נוספים תיהיה הפתעה גדולה בעיני.
.לא רואה את מכבי נתניה בבעלות הנוכחית ובלי הכנסת משקיעים נוספים,מגדילה את התקציב שגם כך הוא גדול על מידותיה הנוכחיות.

העברת דודו בבקרה היא חלק מהתקציב ולא הגדלה שלו. מישהו יכול להסביר מה הסיבה לא להעביר אותו בבקרה? הרי את הכסף בכל מקרה חייבים לשלם לו וזה חלק גדול מתוך תקציב השחקנים הלא גבוה במיוחד... קיבלתי בהפתעה גמורה היום את העובדה שהוא כלל לא עבר בבקרה...

למיטב הבנתי המוגבלת העברה בבקרה משמעה להפקיד את כל כספי החוזה שלו מראש . כשהוא לא עבר - משלמים לו כל חודש.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-Sep-2014, 22:20
הודעה: #22
RE: אלי שגב ב 103fm
(02-Sep-2014 22:09)amir כתב:  
(02-Sep-2014 21:29)טל.מ כתב:  הפאדיחה נגד הפועל פת יכולה היתה לקרות לכולם. הגול של עאבד בגמר אני בספק אם איזשהו שוער ישראלי היה עוצר את זה, כדור מדויק על הקורה . הייתי יותר מאשים את מי שעאבד הסתובב עליו (טופי?).
שורה תחתונה שיוסי יעשה מה שהוא מבין, אבל אם לא יהיה כאן חיזוק רציני בהתקפה, הרוש לא יהיה זה שיציל אותנו. ההבדל בין לויטה לבינו אם קיים בכלל הוא בנקודות .

.לא רואה את מכבי נתניה בבעלות הנוכחית ובלי הכנסת משקיעים נוספים,מגדילה את התקציב שגם כך הוא גדול על מידותיה הנוכחיות.

העברת דודו בבקרה היא חלק מהתקציב ולא הגדלה שלו. מישהו יכול להסביר מה הסיבה לא להעביר אותו בבקרה? הרי את הכסף בכל מקרה חייבים לשלם לו וזה חלק גדול מתוך תקציב השחקנים הלא גבוה במיוחד... קיבלתי בהפתעה גמורה היום את העובדה שהוא כלל לא עבר בבקרה...
אם היא חלק מהתקציב עוד נראה בקרוב בכל מקרה לא חייבים לשלם לו כלום ההסכם אומר שאם הוא פצוע עד דצמבר הוא משוחרר ללא תמורה.. וכדאי שתבדיל בין תשלום משכורת לבין לעבור בבקרה.
אם ה 24 מיליון ש״ח לא כוללים את ה 2 מיליון של דודו אני באמת לא מבין איפה יש 24 מיליון ש״ח בקבוצה הזו!!!
והערבויות עבור דודו לדברי שגב קיימות... אז לא מבין למה לא מעבירים אותו. איזה מסר זה משדר לו?
02-Sep-2014, 22:23
הודעה: #23
אלי שגב ב 103fm
עצוב שאף אחד לא עוצר את שגב מלדבר ברדיו בן אדם טוב אבל הם אוכלים אותו בלי מלח מזכיר את הראינות של יואב כץ . שורה תחתונה לנתניה אין דובר וחבל והכי חשוב כדאי שנפסיק להתעסק בזה ונעבור קדימה

Sent from my iPhone using Tapatalk
02-Sep-2014, 22:23
הודעה: #24
(02-Sep-2014 22:16)טל.מ כתב:  

למיטב הבנתי המוגבלת העברה בבקרה משמעה להפקיד את כל כספי החוזה שלו מראש . כשהוא לא עבר - משלמים לו כל חודש.
בחיים לא! תקציב קבוצה בנוי גם מהכנסות במהלך העונה. מה שמופקד בבקרה זה ערבויות. אין אף בעלים אולי חוץ מגולדהאר ואלונה שבשבילם זה באמת כסף קטן, שישים את כל הכסף מראש.
02-Sep-2014, 22:27
הודעה: #25
רואים שאף אחד מכם לא מבין איך מועדון כדורגל עובד...הזמנה לחתונה היא פרט משמעותי מאד !!
אני זוכר שכשיאמר היה עושה מסיבת יום הולדת לליסה כולם היו יודעים מי הוזמן וישר משליכים על הערכה כזו או אחרת ...
הכדורגל הישראלי בנוי בעיקר מאגו ורכילות...
02-Sep-2014, 22:30
הודעה: #26
אלי שגב ב 103fm
ביום ראשון היה ארוע מדהים שלדעתי פעם ראשונה שהיה דבר כזה בנתניה שום בז שום עיתון שום כתבה באינטרנט אולי פה שורה שם שורה קטנה לפני חודשיים קראתי כתבה על השיווק של נתניה ויא היתה מדהימה אבל כנראה מאז שמאור נעלם כול היועצים דחפו החוצה גם את החתן שלו שלדעתי היה הדובר הכי טוב של נתניה עד עכשיו כולל הקשר לקהל שהיה שנה שעברה מדהימה חבללל

The following 1 user Likes mordii2's post:
אלון (0202-0909-2014201420142014)
02-Sep-2014, 22:33
הודעה: #27
אני קיבלתי סמס לפני האירוע וראיתי תמונות בפייסבוק ...
נראה שהיה אירוע יפה ומכובד ובאמת חבל שלא היתה חשיפה בכל אתרי הרכילות...
02-Sep-2014, 22:34
הודעה: #28
(02-Sep-2014 22:14)טל.מ כתב:  
(02-Sep-2014 22:02)פיליפצוק כתב:  
(02-Sep-2014 22:00)טל.מ כתב:  הבעיה היא שלקבוצה חסרים שני שחקנים במקרה ודודו יורד. וזו בדיוק הסיבה מדוע ההחתמה של הרוש נראית לי תמוהה. כמו שאמרתי חפני כמה ימים - אם זה חלק ממהלך של החלפת / הוספת שחקנים שחסרים אז שאפו. אם זה רק הרוש - הבעיות הקשות שלנו בחלק הקדמי לא יפתרו.

לא שמעת את הראיון?!
חוסר אמון בין מאמן לשוער.
חשד להדלפות.
לא יודע מה המקצוע שלך אבל אני בטוח שלא היית שמח אם יוסי מזרחי היה נותן לך עצות בתחום שלך אז מה גורם לך לפקפק ולחשוב שאתה מבין יותר טוב ממנו בתחום שלו?!

טענתי שאני מבין יותר ממנו ? הייתי מחליט אחרת. נקודה.
ומה למדנו ? שפתאום לויטה מדליף ושומו שמיים לא הזמין את שגב ומזרחי לחתונה .. אסון .. אין אם עובד שלי יעז!! לא להזמין אותי לארוע משפחתי שלו - יום למחרת הוא עף. או לפחות מסופח שבוע לסיסטם..!

כן בדיוק זו הסיבה, בגלל שמזרחי לא נהנה מהבופה בחתונה הוא לא רוצה אותו כשוער ראשון.
02-Sep-2014, 22:34
הודעה: #29
(02-Sep-2014 22:23)mordii2 כתב:  עצוב שאף אחד לא עוצר את שגב מלדבר ברדיו בן אדם טוב אבל הם אוכלים אותו בלי מלח מזכיר את הראינות של יואב כץ . שורה תחתונה לנתניה אין דובר וחבל והכי חשוב כדאי שנפסיק להתעסק בזה ונעבור קדימה

שגב יצא בסדר גמור בראיון הזה ואף אחד לא אכל אותו. להפך, אני שומע את איינשטיין וקופמן מתלהמים עד כדי גועל וקורעים לגזרים מרואיינים ומקרה הזה לי לפחות היתה תחושה שמכבדים את האיש וירדו שתי אוקטבות למטה כשדיברו איתו. ויש דובר שקוראים לו איציק גניש שנמצא במועדון כבר שנים ואין לי מושג למה. מה כישוריו, מה השכלתו, מה מומחיותו... שפיגלר איש כדורגל, גיל לב עו״ד וטוב שיש אחד כזה בהנהלה, בלדב אלוף העולם בגיוס ספונסרים, איציק בן מלך הוא איש ספורט בכל רמ״ח אבריו. מה לעזאזל איציק גניש???
02-Sep-2014, 22:38
הודעה: #30
אלי שגב ב 103fm
עידן כמו שאמרתי הבנתי בתחום מוגבלת. בפועל השחקן לא הועבר בבקרה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים