שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב ב 103fm
02-Sep-2014, 21:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Sep-2014 על ידי 21:51 אופיר34.)
הודעה: #11
RE: אלי שגב ב 103fm
מכל מה שאמרת ,חטב ,אני מסכים עם נושא ההסברה של הסיפור הזה שללא ספק היה צריך להתנהל בצורה שונה. המועדון הייה חייב להוציא הודעה מסודרת שמייצגת את הצד של המועדון ולא משאירה את השטח לכל הספקולנטים.
עוד משהו שהציק לי בראיון הזה הוא הנושא החתונה של לויטה ואי ההזמנה של שגב. אני מאד מקווה שבהחלטה שהתקבלה לגבי לויטה אין אפילו עשירית אחוז השפעה לנושא החתונה. אסור שתהיה (ואני מאמין שגם לא היתה) שום שייכות בין ההחלטה של לויטה להזמין או לא אנשים מהמועדון לחתונתו לבין ההחלטה להחתים את הרוש.
ומצד שני, אם נושא ההדלפות נכון (וגם פה קשה לי להאמין שלויטה טיפוס מדליף) מגיע ללויטה בהחלט עונש חמור.
בשורה התחתונה - הכי טוב לנו שהסיפור הזה ירד כבר מהכותרות

(02-Sep-2014 21:35)אייל ס כתב:  
(02-Sep-2014 21:29)טל.מ כתב:  הפאדיחה נגד הפועל פת יכולה היתה לקרות לכולם. הגול של עאבד בגמר אני בספק אם איזשהו שוער ישראלי היה עוצר את זה, כדור מדויק על הקורה . הייתי יותר מאשים את מי שעאבד הסתובב עליו (טופי?).
שורה תחתונה שיוסי יעשה מה שהוא מבין, אבל אם לא יהיה כאן חיזוק רציני בהתקפה, הרוש לא יהיה זה שיציל אותנו. ההבדל בין לויטה לבינו אם קיים בכלל הוא בנקודות .

דרך אגב מישהו במקרה יודע מתי ואם מעבירים את דודו בבקרה ?

העברת דודו בבקרה ו/או שחקנים נוספים תיהיה הפתעה גדולה בעיני.
.לא רואה את מכבי נתניה בבעלות הנוכחית ובלי הכנסת משקיעים נוספים,מגדילה את התקציב שגם כך הוא גדול על מידותיה הנוכחיות.

נקווה ששוב תופתע כמו במקרה בן שושן....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-Sep-2014, 21:56
הודעה: #12
לדעתי הערבויות על דודו כבר קיימות פשוט מחכים כנראה לראות איך הוא מתקדם ואם בכלל.
במידה וזה לא יילך לשום מקום אני מניח שינסו לחתוך אותו עוד לפני סוף דצמבר ולכן לא ממהרים להעביר אותו בבקרה.
02-Sep-2014, 22:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Sep-2014 על ידי 22:00 טל.מ.)
הודעה: #13
אלי שגב ב 103fm
הבעיה היא שלקבוצה חסרים שני שחקנים במקרה ודודו יורד. וזו בדיוק הסיבה מדוע ההחתמה של הרוש נראית לי תמוהה. כמו שאמרתי לפני כמה ימים - אם זה חלק ממהלך של החלפת / הוספת שחקנים שחסרים אז שאפו. אם זה רק הרוש - הבעיות הקשות שלנו בחלק הקדמי לא יפתרו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
02-Sep-2014, 22:01
הודעה: #14
(02-Sep-2014 20:59)טל.מ כתב:  שמעתי את הראיון . סתם תהיתי מאיזה תצוגות מזרחי היה מאוכזב הרי לפי שגב מזרחי כבר אמר לו על זה משהו לפני חודשיים. מה קרה לפני חודשיים ..?
נצרת עילית בית, ראשל"צ בית, הרצליה בית, לוד חוץ
02-Sep-2014, 22:02
הודעה: #15
(02-Sep-2014 22:00)טל.מ כתב:  הבעיה היא שלקבוצה חסרים שני שחקנים במקרה ודודו יורד. וזו בדיוק הסיבה מדוע ההחתמה של הרוש נראית לי תמוהה. כמו שאמרתי חפני כמה ימים - אם זה חלק ממהלך של החלפת / הוספת שחקנים שחסרים אז שאפו. אם זה רק הרוש - הבעיות הקשות שלנו בחלק הקדמי לא יפתרו.

לא שמעת את הראיון?!
חוסר אמון בין מאמן לשוער.
חשד להדלפות.
לא יודע מה המקצוע שלך אבל אני בטוח שלא היית שמח אם יוסי מזרחי היה נותן לך עצות בתחום שלך אז מה גורם לך לפקפק ולחשוב שאתה מבין יותר טוב ממנו בתחום שלו?!
02-Sep-2014, 22:05
הודעה: #16
(02-Sep-2014 21:29)טל.מ כתב:  הפאדיחה נגד הפועל פת יכולה היתה לקרות לכולם. הגול של עאבד בגמר אני בספק אם איזשהו שוער ישראלי היה עוצר את זה, כדור מדויק על הקורה . הייתי יותר מאשים את מי שעאבד הסתובב עליו (טופי?).
שורה תחתונה שיוסי יעשה מה שהוא מבין, אבל אם לא יהיה כאן חיזוק רציני בהתקפה, הרוש לא יהיה זה שיציל אותנו. ההבדל בין לויטה לבינו אם קיים בכלל הוא בנקודות .

.לא רואה את מכבי נתניה בבעלות הנוכחית ובלי הכנסת משקיעים נוספים,מגדילה את התקציב שגם כך הוא גדול על מידותיה הנוכחיות.

העברת דודו בבקרה היא חלק מהתקציב ולא הגדלה שלו. מישהו יכול להסביר מה הסיבה לא להעביר אותו בבקרה? הרי את הכסף בכל מקרה חייבים לשלם לו וזה חלק גדול מתוך תקציב השחקנים הלא גבוה במיוחד... קיבלתי בהפתעה גמורה היום את העובדה שהוא כלל לא עבר בבקרה...
02-Sep-2014, 22:09
הודעה: #17
Re: RE: אלי שגב ב 103fm
(02-Sep-2014 22:05)עידן444 כתב:  

העברת דודו בבקרה היא חלק מהתקציב ולא הגדלה שלו. מישהו יכול להסביר מה הסיבה לא להעביר אותו בבקרה? הרי את הכסף בכל מקרה חייבים לשלם לו וזה חלק גדול מתוך תקציב השחקנים הלא גבוה במיוחד... קיבלתי בהפתעה גמורה היום את העובדה שהוא כלל לא עבר בבקרה...
אם היא חלק מהתקציב עוד נראה בקרוב בכל מקרה לא חייבים לשלם לו כלום ההסכם אומר שאם הוא פצוע עד דצמבר הוא משוחרר ללא תמורה.. וכדאי שתבדיל בין תשלום משכורת לבין לעבור בבקרה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
02-Sep-2014, 22:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Sep-2014 על ידי 22:12 אלון.)
הודעה: #18
אלי שגב תמים מידיי ונופל כל פעם לבורות שטומנים לו.חייב לדעת לכבס את הכביסה המלוכלכת בבית ולא ליפול כל פעם מחדש.לא היה צריך להיתייחס לנושא החתונה ולנושא ההדלפות(איזו קבוצה תרצה לקחת שחקן מדליף?).אמרתי כבר מזמן,יש דובר למועדון וביום של החתמת הרוש הייתה צריכה לצאת הודעה מסודרת שלא תפגע בכבוד של אף אחד.בינתיים העיסקה הזו מסרבת לרדת מהכותרות וכל יום אתר אחר(או יותר) חוגגים על הסיפור הזה ולא באור חיובי...
The following 2 users Like אלון's post:
amir (0202-0909-2014201420142014), זיו פלם (0202-0909-2014201420142014)
02-Sep-2014, 22:14
הודעה: #19
אלי שגב ב 103fm
(02-Sep-2014 22:02)פיליפצוק כתב:  
(02-Sep-2014 22:00)טל.מ כתב:  הבעיה היא שלקבוצה חסרים שני שחקנים במקרה ודודו יורד. וזו בדיוק הסיבה מדוע ההחתמה של הרוש נראית לי תמוהה. כמו שאמרתי חפני כמה ימים - אם זה חלק ממהלך של החלפת / הוספת שחקנים שחסרים אז שאפו. אם זה רק הרוש - הבעיות הקשות שלנו בחלק הקדמי לא יפתרו.

לא שמעת את הראיון?!
חוסר אמון בין מאמן לשוער.
חשד להדלפות.
לא יודע מה המקצוע שלך אבל אני בטוח שלא היית שמח אם יוסי מזרחי היה נותן לך עצות בתחום שלך אז מה גורם לך לפקפק ולחשוב שאתה מבין יותר טוב ממנו בתחום שלו?!

טענתי שאני מבין יותר ממנו ? הייתי מחליט אחרת. נקודה.
ומה למדנו ? שפתאום לויטה מדליף ושומו שמיים לא הזמין את שגב ומזרחי לחתונה .. אסון .. אין אם עובד שלי יעז!! לא להזמין אותי לארוע משפחתי שלו - יום למחרת הוא עף. או לפחות מסופח שבוע לסיסטם..!

מרקו רויס - לא מילה גסה !
02-Sep-2014, 22:16
הודעה: #20

מה שקרה נגד פ״ת בהחלט יכול לקרות לכולם. בגול של עאבד אני חושב שכדאי לך לצפות שוב. איפה הכדור ואיפה הקורה. אם לא הגשם לויטה קולט את הכדור הזה בקלות(לא הודף, קולט!), ומשוער טוב אני מצפה שיקח אותו גם בגשם. הכדור לא היה כזה חד וחזק. לדעתי שוערים ברמה של אריאס, שטראובר ופשקו לא אוכלים גול כזה. שערים שכן מדגישים את הבעיות של לויטה הם השערים בהגבהות שספגנו לכל אורך העונה שעברה והשיא הגיע במשחק האימון נגד פת ובמשחק מול הפועל תא כשאוהד לא הצליח להתמודד עם הגבהות פשוטות לתיבת ה 5
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים