שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פרימו מסביר
31-Aug-2014, 23:18
הודעה: #41
RE: פרימו מסביר
(31-Aug-2014 22:54)טל.מ כתב:  זה נשמע לי כמו לכלוך אחד גדול וחבל שאתה לא מבין את ההבדל. ואז שולחים את השליח שיבוא ויגיד ששחקנים ניגשו למאמן ואמרו לו שהם לא סומכים על השוער ... תסלח לי החארטה בהתגלמותה. מי בדיוק לא סומך עליו ? שמעון הרוש ? ירין חסן ?עידו לוי? סרגי ? אולי עומרי קנדה ..?

(31-Aug-2014 22:52)עידן444 כתב:  לויטה משרה פאניקה, והוא שוער בינוני.ממש לא שוער גדול כמו שעושים ממנו. הוא מעולם לא היה כזה. בארץ שיחק רק בקבוצות תחתית, וממש לא עושה עלי רושם זה שהוא כמו כל שחקן שנותן שני פסים עשה סיבוב באירופה. לגבי הגול הראשון נגד הפועל ת״א- מי שמאשים את הבלם ולא את השוער לכדור שמוגבה בקשת כזו לאיזור תיבת ה 5 אין לו מושג! וגם למי שבחר בלויטה לשחקן העונה בעונה שעברה כשלכולם ברור שגם אם שניר דורי היה עומד בשער היינו עולים ליגה, לעומת זאת בלי ערן לוי אני בכלל לא בטוח שלא היינו שוברים את הראש עכשיו איך לעזאזל מתמודדים עכשיו עם בני יהודה ואחי נצרת...
יש כמה פרשנים, כמו פלטקביץ׳ ואפי ישראל שמשחקים אותה שני ידענים וזה על אף שהם בקושי מגיעים למשחקים אז לא פלא שלויטה נבחר לשחקן העונה וכל השנה היינו צריכים לשמוע שסתם הביאו את ערן לוי במקום לתת את המפתחות לקובי חסן... פשוט תקשורת בגרוש!

תסתכל על השער הראשון של הפועל שוב. כדור לחמש . אשמת לויטה שהוא לא יוצא. תסתכל על גוזלן. מתרומם מעל סרגי שלא מפריע לו בכלל. שניהם אשמים באותה המידה.

השוער יכול למנוע שער כזה הרבה יותר בקלות מאשר הבלם שמוצא עצמו מול חלוץ שספק אם הוא בכלל מבחין בו בגלל שהוא מרוכז בכדור שעולה בקשת כזו. גוזלן אפילו לא היה צריך לנגוח... הוא נגע נגיעה קלה וזה הספיק ממרחק כזה... שלא נדבר על הגול שהוא ספג במשחק אימון נגד פת גם כן בהגבהה לתיבת ה 5. בקיצור, הרבה חרא היינו אוכלים ממנו השנה... אין לי ספק בזה... הוא פחות או יותר שוער ברמה שירדנו איתו ליגה... לויטה מסוגל מידי פעם לתת הצלות גדולות שלואיגי לא כל כך מסוגל אבל אני די בטוח שלואיגי היה מעט יציב יותר. בגדול... אותה רמה... עם שוער כמו שטראובר או פשקו לא היינו יורדים ליגה. עם שוער כמו לויטה בהחלט אפשר וזה גם קרה והיו עוד כמה כמעטים...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes עידן444's post:
פיליפצ'וק (3131-0808-2014201420142014)
31-Aug-2014, 23:22
הודעה: #42
לויטה משתייך לשדרת השוערים הישראליים הממוצעים.
לדעתי יש היום 2 שוערים ישראליים שהם ברמה אחת מעל והם הרוש וקליימן.
31-Aug-2014, 23:24
הודעה: #43
(31-Aug-2014 22:54)טל.מ כתב:  זה נשמע לי כמו לכלוך אחד גדול וחבל שאתה לא מבין את ההבדל. ואז שולחים את השליח שיבוא ויגיד ששחקנים ניגשו למאמן ואמרו לו שהם לא סומכים על השוער ... תסלח לי החארטה בהתגלמותה. מי בדיוק לא סומך עליו ? שמעון הרוש ? ירין חסן ?עידו לוי? סרגי ? אולי עומרי קנדה ..?

לא מבין את ההבדל ואשמח שתסביר לי.
כל עוד לא מדובר בעולם תחתון ובפלילים ,ושוב, מעבר לטיימינג ולחוסר הנעימות מול לויטה לא רואה לכלוך.
נוצרה סיטואציה שעיסקית וגם מיקצועית טובה לשני הצדדים ובזה זה נגמר. בוא נסכים שאם זה לא היה מתאים למזרחי הרוש לא היה פה.
31-Aug-2014, 23:26
הודעה: #44
(31-Aug-2014 23:24)אופיר34 כתב:  

לא מבין את ההבדל ואשמח שתסביר לי.
כל עוד לא מדובר בעולם תחתון ובפלילים ,ושוב, מעבר לטיימינג ולחוסר הנעימות מול לויטה לא רואה לכלוך.
נוצרה סיטואציה שעיסקית וגם מיקצועית טובה לשני הצדדים ובזה זה נגמר. בוא נסכים שאם זה לא היה מתאים למזרחי הרוש לא היה פה.

אתה מנסה להבין/להסביר לאדם ששרוי באנטיגוניזם קשה, לא יעזור כלום.
31-Aug-2014, 23:32
הודעה: #45
פרימו מסביר
משה שום אנטגוניזם . המהלך הזה צורם לי כי זה זובור. אני לא מאמין לרגע לזה שמזרחי מהקיץ לא רגוע בגלל לויטה. לא קונה את זה, גם אני ראיתי את נתניה בשנה שעברה, לא ביליתי על הירח . השוער הוא לא הבעיה של נתניה.
מה עם לויאליות של מועדון לשחקן ? דורכים עליו כנראה כדי שמישהו ירוויח כסף. אני משוכנע שיש כאן משהו אחר. וזה ששלחו את פרימו לתרץ את התירוצים רק מראה לי שכנראה אני לא רחוק מהאמת.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
31-Aug-2014, 23:33
הודעה: #46
כמה אתם יכולים עוד לטחון מים בקטע הזה של הרוש - מזרחי-לויטה ????

די זה מוצה עד תום יש עובדות בשטח ובזה זה הסתיים
31-Aug-2014, 23:33
הודעה: #47
פרימו מסביר
(31-Aug-2014 23:18)חזום חזום כתב:  חלק מהתגובות בכתבה מרמזות על גורמים מעולם ההלבשה התחתונה ,הכצעכתה?

נראה לי שאף אחד לא הבין מה אמרת ..Wink

מרקו רויס - לא מילה גסה !
31-Aug-2014, 23:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Aug-2014 על ידי 23:38 פיליפצ'וק.)
הודעה: #48
(31-Aug-2014 23:32)טל.מ כתב:  משה שום אנטגוניזם . המהלך הזה צורם לי כי זה זובור. אני לא מאמין לרגע לזה שמזרחי מהקיץ לא רגוע בגלל לויטה. לא קונה את זה, גם אני ראיתי את נתניה בשנה שעברה, לא ביליתי על הירח . השוער הוא לא הבעיה של נתניה.
מה עם לויאליות של מועדון לשחקן ? דורכים עליו כנראה כדי שמישהו ירוויח כסף. אני משוכנע שיש כאן משהו אחר. וזה ששלחו את פרימו לתרץ את התירוצים רק מראה לי שכנראה אני לא רחוק מהאמת.

ממש חוש חש הבלש אתה.
על איזה לויאליות אתה מדבר?
מישהו זרק אותו, מישהו מתכחש אליו?
אתה החלטת שלאוהד לויטה יש טאבו על אפודת השוער? אי אפשר להחליף, אי אפשר לגעת.
31-Aug-2014, 23:36
הודעה: #49
(31-Aug-2014 23:33)טל.מ כתב:  
(31-Aug-2014 23:18)חזום חזום כתב:  חלק מהתגובות בכתבה מרמזות על גורמים מעולם ההלבשה התחתונה ,הכצעכתה?

נראה לי שאף אחד לא הבין מה אמרת ..Wink
נכון עלית על זה הממנת היא ויקטוריה סיקרט

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
31-Aug-2014, 23:38
הודעה: #50
אמרתי ואני יגיד את זה שוב, אם נירד זה לא יהיה בגלל לויטה זה יהיה כי בנו פה קבוצה חלשה ולא מאוזנת לויטה זה לא הבעיה
ומוזר שאנשים פה דיברו על לתת זמן שזה רק משחקי אימון ,משחקי גביע השוקו אבל פתאום ללויטה לא נותנים זמן ?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים