שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פרימו מסביר
31-Aug-2014, 20:00
הודעה: #1
פרימו מסביר
חברים יקרים. עכשיו עלה באתר ערוץ הספורט כתבה שלי על כל האמת להבאתו של אריאל הרוש במקום אוהד לויטה. לרשותכם גם בדף שלי.כל האמת על ההחלטה להביא את אריאל הרוש למכבי נתניה.בימים האחרונים עלה לכותרות נושא החתמתו של אריאל הרוש במקומו של אוהד לויטה, הביקורות היו בעיקר של אוהדי הקבוצה שלא אהבו את הדרך בה נהגו כלפי השוער מהעונה שעברה. הנה הסיפור המלא.

מיד עם סיום העונה האחרונה, כשמכבי נתניה עלתה לליגת העל היה ברור למאמן יוסי מזרחי שהסגל שעלה ליגה,לא מתאים לליגת העל. מזרחי חיפש חיזוק כמעט לכל תפקיד, רק לא לעמדת השוער.

השוער אוהד לויטה ממנהיגי הקבוצה ושהיה שותף לעליה המדהימה, קיבל הזדמנות מיוסי מזרחי להוכיח לו שהוא מתאים לליגת העל. יוסי מזרחי לא היה שלם עם ההחלטה, בכל הזדמנות שהוא דיבר עם הבעלים אלי שגב הוא אמר לו "אני לא ישן טוב בלילה בגלל השוער, אבל אתן לו את הצ'אנס". היה ברור לכולם במועדון שאוהד לויטה בחור מאד חיובי לקבוצה אבל באותה נשימה שהוא לא מספיק טוב לרמה בליגת העל. ואכן במשחקי ההכנה תירגל יוסי מזרחי את לויטה כשוער הראשון של הקבוצה,למרות יכולת לא משביעת רצון של השוער, המשיך מזרחי לתת לו את ההזדמנות. ככל שמשחקי ההכנה הלכו והתקדמו, החשש של מזרחי התאמת ולויטה "הוכיח" שהוא לא יכול להיות השוער המוביל בקבוצה בליגת העל. מה ששבר את גב הגמל של יוסי מזרחי היו 2 משחקים מול הפועל פ"ת משחק אימון ומשחק גביע הטוטו בנתניה מול הפועל ת"א. טעויות קשות מצד לויטה הובילו לשערים של הפועל פ"ת והפועל ת"א והעובדה שיש בעיה בשער של נתניה הפכה לעובדה מוגמרת. למחרת המשחק מול הפועל ת"א במשחק אימון פנימי שערכה הקבוצה, ספג לויטה שער נוסף באשמתו, נזף בו מזרחי וצעק לו "ככה זה לא יכול להמשך". לויטה לא אהב את ההערה של מזרחי וענה לו בכעס "אז תתן לשניר דורי לעמוד בשער". מזרחי לא אהב את את תגובתו של לויטה ושהוא לא מוכן ללמוד מטעויות,קל וחומר כאשר מדובר במאמן שהיה אחד השוערים הגדולים בכדורגל הישראלי. במקביל,באותם ימים הסתיים הליך הבוררות של אריאל הרוש מול קבוצתו לשעבר ביתר ירושלים ולאחר ששוחרר מהמועדון מהבירה הוא הפך להיות המועמד האולטימטיבי למכבי נתניה. בנוסף,חשוב להדגיש כי בשיחות אישיות שקיים יוסי מזרחי עם שחקני הקבוצה הוא שמע מהם את חששם וחוסר אמונם באוהד לויטה. במועדון הבינו שלויטה יפגע, אך מאחר שיוסי מזרחי התעקש ונתן להבין שהקבוצה עדיין לא מספיק טובה ועם לויטה בשער זה יכול להוביל לירידת ליגה, בנתניה זרמו עם המאמן. יוסי מזרחי נתן להם דוגמה את מאמנה האגדי של נוטינגהאם פורסט, בראיין קלאף שהביא לקבוצה את השוער האגדי פיטר שילטון ונשאל ע"י התקשורת מדוע? קלאף ענה,אין לי חלוצים שיבקיעו 25 גולים,אז הבאתי שוער שימנע 25 גולים. ראוי לציין שכל העת נתניה הבינה את המצוקה של לויטה,במועדון מבהירים שהם יעמדו בחוזה שלו אם לא ימצא קבוצה אחרת.היו נסיונות למצוא קבוצה ללויטה אך עד עכשיו לא עלו יפה.

לפני שיגיבו כל הציניקנים ו"חובבי" פרימו (אני באופן אישי לא סובל אותו) כמה תוספות:
1. את המשחקים שפרימו מדבר עליהם כולם ראו.
2. התקרית באימון אני בטוח שפרימו לא המציא.
3. אני בטוח שאף אוהד לא היה רוצה שהמאמן ייצא למערכה עם שוער שהוא לא מאמין בו.
4. ביום שישי אישר הסוכן שלו, גלעד קצב, בראיון ברדיו, שזה היה ידוע לו וללויטה שהקבוצה ובראשה המאמן לא מרוצים ממנו.
אז עכשיו כל מי שבחיים שלו לא אימן קבוצת כדורגל או בחיים שלו לא עמד בשער, מוזמן להתחיל לקטול.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Aug-2014, 20:15
הודעה: #2
RE: פרימו מסביר
במידה וכל מה שהפרשן המהולל(שרק עושה בושות לקבוצה)פירסם נכון,כמה שאלות:
למה פרשן צריך לדעת מה מאמן אמר לבעלים?
למה פרשן צריך לדעת מה מתרחש באימונים?
למה אותו פרשן צריך להיות ה״שופר״ של ההנהלה?
למה צריך להמשיך ולדרוך על לויטה?
שוב,כל סיפור ההדלפות הזה לא מוסיף כבוד...
The following 1 user Likes אלון's post:
זיו פלם (3131-0808-2014201420142014)
31-Aug-2014, 20:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Aug-2014 על ידי 20:20 ORENARIEL.)
הודעה: #3
עדיין מתעסקים בטפל.. הקבוצה נראית רע וזה לא מה שחשוב כרגע. אין לנו מה להתערב בבחירת שחקנים לסגל או מי ראוי להיות בהרכב ולקבל דקות , בשביל זה יש מאמן מיקצועי שכולנו אוהבים.
תפקידו לעודד ולתמוך , ולהעביר ביקורת על שיטת המשחק והתוצאות.
ואלון אף אחד פה לא דורך על לויטה בכוונה.. מי שיהיה יותר טוב ישחק , לגיטימי בכל תפקיד במגרש ובכל קבוצה. זכותו של מזרחי (המאמן שאתה כל כך אוהב) לחשוב איך שהוא רוצה
31-Aug-2014, 20:21
הודעה: #4
(31-Aug-2014 20:15)אלון כתב:  במידה וכל מה שהפרשן המהולל(שרק עושה בושות לקבוצה)פירסם נכון,כמה שאלות:

אני באופן אישי הייתי שמח אם אני והוא היינו אוהדים קבוצות שונות בוא נגיד את זה ככה.
את השאלות האלה צריך להפנות למעסיקים שלו ולא להנהלת נתניה (למה לא לנצל קשרים בתקשורת?)
אני לא חושב שדורכים על לויטה, אבל תסכים איתי שכשאר אופירע חוגגת לנו על התחת והבאר שבעי הסמוי ממציא ידיעות באתר המתחרה, אי אפשר לשבת בשקט ולא "להשיב אש".
31-Aug-2014, 20:28
הודעה: #5
(31-Aug-2014 20:21)פיליפצוק כתב:  
(31-Aug-2014 20:15)אלון כתב:  במידה וכל מה שהפרשן המהולל(שרק עושה בושות לקבוצה)פירסם נכון,כמה שאלות:

אני באופן אישי הייתי שמח אם אני והוא היינו אוהדים קבוצות שונות בוא נגיד את זה ככה.
את השאלות האלה צריך להפנות למעסיקים שלו ולא להנהלת נתניה (למה לא לנצל קשרים בתקשורת?)
אני לא חושב שדורכים על לויטה, אבל תסכים איתי שכשאר אופירע חוגגת לנו על התחת והבאר שבעי הסמוי ממציא ידיעות באתר המתחרה, אי אפשר לשבת בשקט ולא "להשיב אש".

אם אני אוהד לויטה ואני קורא את הכתבה הזו אני מרגיש שמועכים אותי.למה כל הציטוטים האלה? בהנחה שהם לא באו מכיוונו של מזרחי אז לא נשארו הרבה כיוונים אחרים.יכול להיות שיש כאן איזשהו רצון מצד ההנהלה המקושרת לפרימו כדי שיוציא טור ״הסבר״ להחתמה האחרונה ולהשיב את השקט,אך לא כך הדבר.למועדון יש דובר והדובר יכול להוציא הודעה מסודרת מטעם המועדון שיסביר את ההחתמה של הרוש.לא צריך את פרימו בשביל זה...
31-Aug-2014, 20:48
הודעה: #6
בשני משחקי גביע הטוטו שהיו בתא עם שגב ישב פעם אחת פרימו ופעם אחת היועץ.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
31-Aug-2014, 20:55
הודעה: #7
לא צריך שפרימו יסביר לנו, תבדקו פוסטים שלי מסוף שנה שעברה , ואחרי המשחקים נגד הפועל פ״ת והפועל ת״א וכתבתי שלויטה לא מתאים לליגת העל , הוא חלש ביציאות ולא משרה ביטחון על ההגנה.
תפקיד השוער הוא החשוב בקבוצה ואין מקום לטעויות, ודרך אגב אם זה נכון שמזרחי העיר לו באחד האימונים וזה מה שלויטה ענה ? אז שלא יבוא בטענות.
בהצלחה להרוש ולויטה.
31-Aug-2014, 21:08
הודעה: #8
פרימו מסביר
א - חבל שהגענו למצב שפרימו הוא השופר שלנו .
ב - מסכים עם אלון , מה ההתנפלות הזו על לויטה ? למה להמשיך להשפיל ?
ג - לסיום אם מישהו חושב שהרוש טוב בהרבה מלויטה צפויה לו הפתעה לא נעימה. זה אותו הרוש שספג מנתניה רביעיות ושלישיות רק בשנים האחרונות, זה אותו שוער שמשמיט כדורים בסיטונות , וזה אותו אחד שדפק את מופע האימים בנבחרת. הוא לא נמצא בליגה אחרת מלויטה.

ודרך אגב הייתי מציע למזרחי לבדוק שוב את הקלטת של המשחק נגד הפועל ולבדוק מי עוד אשם בגולים. הבעיה היא שהבלם הוא שחקן זר שמזרחי בחר אז הוא זוכה לאשראי .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
31-Aug-2014, 21:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Aug-2014 על ידי 21:17 פיליפצ'וק.)
הודעה: #9
הרוש שוער יותר טוב מלויטה לא יעזור כלום! אתם תראו את זה בקרוב.

נ.ב: מי מגן על המאמן שאמינותו נרמסת מאז יום שישי בכל אתרי האינטרנט?
31-Aug-2014, 21:20
הודעה: #10
פרימו לא שופר של אף אחד ולא בטיח.
מלבד החידוש באותו דיאלוג שהיה בן מזרחי ללויטה (אם היה) רוח הדברים ברורה מהרגע שנודע לכולנו על בואו של הרוש. לא צריך פרשנויות לא של פרימו ולא של אף מבין גדול אחר.
מקרה מאד פשוט של מאמן (שבניגוד למה שדווח לא הביא את לויטה !) שלא מרוצה משחקן בתפקיד מאד משמועתי בסגל שלו. נוצרה הזדמנות (בעיקר כלכלית) והמהלך בוצע. כמובן שהעיתוי בעייתי ובאמת שזה לא מגיע ללויטה אבל כמו שכבר אמרתי הדברים האלה בדר״כ הדדיים.
וטל, לא מכיר שום שחקן בעולם שאף פעם לא טועה. שחקנים הם לא מכונות וגם להם מותר לטעות. בינתיים ,נכון להיום, סרגי עשה הרבה יותר פעולות חיוביות מטעויות. אם אתה מחפש שחקנים שלא טועים אתה מוזמן איתי לסרט שאני נמצא בו.....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים