שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אתר one אנטי נתניה מאז שברקו-ביץ' הכניס שם רגל
31-Aug-2014, 18:12
הודעה: #21
RE: אתר one אנטי נתניה מאז שברקו-ביץ' הכניס שם רגל
דוגמה קטנה מאתמול,מהמשחק של ביתר וב"ש עומד קורצקי על הקו ודוחף את השחקנים לצאת ללחץ על שחקני ב"ש בחצי שלהם, שחקני ב"ש נלחצו ואיבדו הרבה כדורים,כל כך פשוט ,אבל לא אצל מזרחי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Aug-2014, 18:17
הודעה: #22
זה בגלל שהוא יודע שאין להם אויר Wink

מרקו רויס - לא מילה גסה !
31-Aug-2014, 18:44
הודעה: #23
(31-Aug-2014 18:03)ORENARIEL כתב:  
(31-Aug-2014 14:49)זאב רווח כתב:  נו מה הבעיה נתניה משחקת הגנתי ויוצאת למתפרצות קטלניות רק מה שהקטלני עוד לא הסתדר לנו

זאב רווח לא צריך כסף ולא צריך שחקנים טובים בשביל לשחק שמח והתקפי! הכל תלוי בגישה של המאמן . עכשיו בוא תגיד לי אתה איזה סגל יותר טוב שלנו או של הפועל חיפה? (רמז: אין שחקן אחד! שהיית בוחר להביא מהפועל חיפה לנתניה.. אחד! )
ואיזה מאמן יותר טוב יוסי מזרחי או עטר?
עכשיו שים לב לתגובות של האוהדים אני מקנא בהם ומחכה ומתפלל ליום שגם אנחנו נוכל לכתוב ככה על יוסי מזרחי , (קבל רק מקבץ קטן) :

סוף סוף אנחנו מקבלים קבוצה התקפית יותר שבאה לשחק כדורגל!

ראובן עושה רק טוב לקבוצה הזאת! סוף סוף מאמן שמאמין בכדורגל התקפי! מתי פעם אחרונה עמדנו מול קבוצה כמו קריית שמונה ככה? יאללה הפועל!

עטר אתה המאמן הכי טוב שהיה פה בחמש השנים האחרונות (במינימום)! סופסוף רואים קבוצה שלא מפחדת לתקוף גם אחרי שהיא בפיגור וגם אחרי שהיא מובילה!! יאללה רובן יאללה הפועל!

בולט מאוד שראובן שם את הדגש על ההתקפה יש לנו חוד קטלני והואמעמיד את השחקנים מצויין מקווה שנשחק ככה גם בליגה ולא נהיה פחדנים שמשחקים אחורה כמו שנים קודמות .

ראובן הבטיח וראובן מקיים קבוצה שמחה מחוייבת שנים חא ראיתי את הפועל ככה רק שנמשיך כך ונתחזק יותר

גם אם היינו מפסידים יש דרך לקבוצה וכל הזמן עם הפנים קדימה, בהחלט תענוג של קבוצה.קורה לכל הקהל האדום לעשות מנוי

ראובן בחירה מעולה, תחתים אותו להרבה זמן, כדורגל מהנה והתקפי יחזיר את כל האוהדים ועוד רבים וטובים. קדימה הפועל חיפה !

כל השינוי הוא במאמן,מאמן שהיה שחקן ענק והתקפי דוגל בשיטת משחק רק התקפית!

גם אצלנו הייתה אופורייה בגלל ראובן עטר שהגיע אחרי הכדורגל המדכא של אורי מלמיליאן (אני חושב). אבל עם הזמן ראינו, וגם האוהדים של חיפה יראו, שעטר מאמן מאוד מוגבל, הקבוצה השמחה שלו מאוד צפויה ולא מסוגלת להגיב לשינויים שמאמני היריבה עושים.
31-Aug-2014, 21:56
הודעה: #24
Re: RE: אתר one אנטי נתניה מאז שברקו-ביץ' הכניס שם רגל
(31-Aug-2014 18:17)טל.מ כתב:  זה בגלל שהוא יודע שאין להם אויר Wink

אתה רושם כאילו היית במשחק ועקבת בצורה שוטפת.
אני דווקא כן ראיתי אותו עושה זאת.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
31-Aug-2014, 22:01
הודעה: #25
רשמתי את זה עם קריצה. לגבי המשחק - לא יודע על מה אתה מדבר, אני הייתי בשני המשחקים בגביע הטוטו וככה שיחקנו. ואם הקבוצה מהדקה הראשונה משחקת ככה זו כנראה הוראת מאמן.

31-Aug-2014, 23:54
הודעה: #26
עטר היה פה שנים ולא היה כדורגל שמח אני דווקא זוכר בעט מהגנה להתקפה אני זוכר הריסת כל הנוער בתקופת עטר
אני זוכר הכי הרבה עשיית סנדוויצ'ים ואני זוכר חתירה תחת גילי לנדאו שנתן לו הזדמנות אני זוכר חשדנות בכל אדם אני זוכר התעמרות בחלק מעובדי המועדון

כשמזכירים לי את עטר אני נזכר בדיקטטורה של חואן דומינגו פרון מי שלא רקד לפי צליל חלילו סולק בבושת פנים

עד היום אני לא יכול לסלוח לו על ההתעמרות בלירון וילנר כהוא יודע ומודע שאח שלו היה על ערש דווי

זה בן אדם עד כדי כך חרא שאני מאשים אותו בירידת נתניה ליגה , השחקנים שהיו רגילים לפינוקים בימיו וקיבלו רס"ר משמעת כמו טל בנין עשו דווקא והורידו את הקבוצה ליגה , טל בנין היה טמבל ללכת ראש בראש עם השחקנים שלו הוא יכל ללקק להם כמו עטר ובזה היה נגמר הענין שלהם ...

להזכיר לי את עטר זה לשים לי מול העיניים סדין אדום
שים לב מה הוא עשה
שחקני בית שנתנו את הנשמה להפועל חיפה הוא הרחיק
יוסי דורה , אבידור , ועכשיו את הבלם הוא מביא רק שחקנים שרוצים לשחק בשביל עטר ולא מחוייבים למועדון בכלום
זהנמה אצלנו מהרגע שעטר הלך השחקנים לא ראו את המועדון ולא היה אכפת להם ממכבי נתניה

במכבי חיפה הוא חשב לעשות אותו הדבר אבל השחקנים שם הראו לו מהיכן הדג משתין
01-Sep-2014, 0:02
הודעה: #27
הכל נכון ויכול להיות שלעטר עלה השתן לראש והוא שילם על זה מחיר. מצד שני אני זוכר חגיגות כמו 4:1 על בית״ר , 1:1 נגד מכבי חיפה, 1:0 נגד חיפה, 3:0 נגד מכבי תא 3:2 על סכנין במשחק האחרון בקופסא. והיו עוד. אל תגיד שלא נהנית ממה שראית.

01-Sep-2014, 0:14
הודעה: #28
בשביל רגעים כאלה מעטים אף אחד לא דיבר שהוא סחט את המועדון בשכר הכי גבוה בליגה
בשביל רגעים כאלה מעטים שכחו כמה שחקני נוער שגדלו במחלקת הנוער הוא מחק במחי יד

בסך הכל שלו הנזק גדול בהרבה מרגעי האושר המעטים

הוא מחק שחקנים שיכלו להיות גדולים בנתניה לירון וילנר , רן קוז'וך , נחייסי , אלפסי , גזל , טגה , ואסיהון , יאללה שכחתי מלא מלא שחקנים שהוא מחק נו תזכיר אתה קצת

זאת שיטה מצד אחד לזרוק כל שחקן בית מצד שני להעלות נוער שיהיה נאמן רק לך ממש חולה שליטה
01-Sep-2014, 0:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Sep-2014 על ידי 0:20 טל.מ.)
הודעה: #29
זאב הם לא היו גדולים בשום מקום אחר אז כנראה שהוא לא טעה. מצד שני הוא הציל את הקריירה של בן הרוש. אחרת איך היית רואה את הגול האחרון בקופסא ? הוא גם חזר לנסות להציל את נתניה. שלא תבין לא נכון - אחרי שהוא עזב ופיתה את עזרא ואחכ מוגרבי ודג׳אני לא היה שמח ממני שחיפה העיפה אותו. אבל אני גם זוכר שהפעמים האחרונות שבאתי עם ציפייה לכיף ממשחק של נתניה היו בשנתיים האחרונות שהוא אימן אותנו. אל תיקח ממנו את מה ששלו.

01-Sep-2014, 0:21
הודעה: #30
ראובן מאמן גדול.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
שלח תגובה 

[-]