מכבי נתניה

גירסה מלאה: אתר one אנטי נתניה מאז שברקו-ביץ' הכניס שם רגל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
כל הקיץ גם כשהיו החתמות דיווחו שם במינוריות על מכבי נתניה , בדרך כלל כל כתבה שהיה בה שליליות רק באתר one מצאת קופצים עליה כמוצאים שלל רב !

תמשיכו לעקוב אחריהם כל פעם שנתניה מצליחה זה יהיה בקטן כמעט לא לכתוב עליה בכלל , כל פלוץ לשלילה ישר תבחינו בהבלטה בכתבה הראשית כמו במקרה האחרון .

מזמן אני משתדל מאוד לא להתייחס לאתר הזה שהוא רק מחפש את השלילי ולפעמים אף יוצר אותם במכוון
האתר צהוב זה נכון אבל שלא תגיד שאנחנו לא נותנים להם תחמושת. ההתנהלות שלנו היא לא בדיוק דוגמא חיובית.
בחייך טל אפשר לחשוב שזה משרד הבטחון
מה הכוונה שלך התנהלות לא נכונה ?
בוא ניקח את החלק האחרון להביא את הרוש או לאו ? איך היית עושה זאת בצורה הכי עדינה ?
אני אגיד לך מה הבעיה..
בהתחלה הבעלים יוצא בהצהרות לעיתונות ומסתבר שזה לא בדיוק נכון,
מחתימים שחקנים ואחכ אומרים שאין כסף וחותכים אותם, ואז כל הסוכנים מתראיינים בכל פינה ואומרים שהשחקנים שלהם לא זזים עד השקל האחרון כי הם חתומים על חוזה, ואז נתניה פתאום מצהירה שדודו יועבר בבקרה ולא , ואז סגת עמית בן שושן, ואז פתאום הרוש וההתמרמרות שזה יוצר במועדון בגלל נושא הקיצוצים והנה חימשת את העיתונות מה רצית ? הרמת להם לוולי קיבלת בעיטה לחיבורים. את כל ההיקשים בין נימני למזרחי כל העיתונאים יודעים לעשות לבד.

לגבי מה הייתי עושה במקרה הרוש - לא יודע. אני לא מאמן אבל אני באמת לא חושב שהרוש מול לויטה זה ליגה אחרת, ואני בטוח שגם אתה תראה את זה בליגה. אני הייתי מביא גולר או לקישור או להתקפה ועוזב את לויטה כדי שיתאושש. אם לויטה היה שוער ראשון בליגת העל בליגה הקפריסאית ובליגה ההולנדית הוא מספיק טוב לנתניה. זה לא איזה ילד שהעלית מהנוער.
(30-Aug-2014 23:36)טל.מ כתב: [ -> ]אני אגיד לך מה הבעיה..
בהתחלה הבעלים יוצא בהצהרות לעיתונות ומסתבר שזה לא בדיוק נכון,
מחתימים שחקנים ואחכ אומרים שאין כסף וחותכים אותם, ואז כל הסוכנים מתראיינים בכל פינה ואומרים שהשחקנים שלהם לא זזים עד השקל האחרון כי הם חתומים על חוזה, ואז נתניה פתאום מצהירה שדודו יועבר בבקרה ולא , ואז סגת עמית בן שושן, ואז פתאום הרוש וההתמרמרות שזה יוצר במועדון בגלל נושא הקיצוצים והנה חימשת את העיתונות מה רצית ? הרמת להם לוולי קיבלת בעיטה לחיבורים. את כל ההיקשים בין נימני למזרחי כל העיתונאים יודעים לעשות לבד.

לגבי מה הייתי עושה במקרה הרוש - לא יודע. אני לא מאמן אבל אני באמת לא חושב שהרוש מול לויטה זה ליגה אחרת, ואני בטוח שגם אתה תראה את זה בליגה. אני הייתי מביא גולר או לקישור או להתקפה ועוזב את לויטה כדי שיתאושש. אם לויטה היה שוער ראשון בליגת העל בליגה הקפריסאית ובליגה ההולנדית הוא מספיק טוב לנתניה. זה לא איזה ילד שהעלית מהנוער.

מה הבעלים הבטיח שלא עשה?
הוא דיבר על תקציב של 24-23 מש"ח ועמד בו.
אמר שיעבור בבקרה ועבר שם עם הסכום המובטח.
אמר שיביא שחקנים איכותיים ואכן הביא מה שביקש המאמן כולל גם את הרוש.

אז חאלס דמגוגיה זולה.
במקום לפרגן שמוציא יותר מכל בעלים אחר ביחס למה שיש לו ולתת לו קרדיט ואהבה אתה וחבריך הנרגנים מתסיסים נגדו ללא הרף.

אני משער שבמקומו אחרי יחס עלוב כזה היית בורח מזמן.

תרדו מהבעלים ומהר - אם הוא ילך נהפוך להפועל יהוד או לקטמון במקרה הטוב.

שבוע טוב
ותנו לפחות שבוע אחד של אהדה לאלו שעושים עבורנו המון.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
שמע באמת אליהו - שבעתי מההטפות שלך. אין לך מושג בהתנהלות ואתה לא רואה סמ מעבר לאף אז בחיאת. לפני שאתה מטיף תבדוק שאתה קורא את המפה נכון, או שתנהג עפ המסורת - סייג לחוכמה שתיקה.

ואם אתה כל כך רוצה לדעת מה אני הייתי עושה - אז בתור התחלה הייתי דואג שהמודל הניהולי שהצליח כל כך בשנה שעברה לא יפורק, הייתי דואג לא להעיף את השותף שלי, הייתי משאיר את רועי דניאל בתפקידו , לא הייתי מחתים שחקנים שאין לי כסף לשלם להם, לא הייתי יוצא בהצהרות ללא כיסוי , לא הייתי מתקרב לאדם שיש לו תוכניות לחסל את מחלקת הנוער בכדי להאדיר את הביזנס שלו וזה רק על קצה המזלג. כל הרעש סביב נתניה נובע מניהול עקום. אז לא אני לא!!! אומר לשגב ללכת. אבל הסברתי לזאב למה התכוונתי בזה שאנחנו מחמשים את המדיה הצהובה. הבעיה היא אצלנו לא אצלם.
טל הטיעונים שלך ראויים אבל לא מחזיקים מים ואסביר לך

הבעלים הכריז את ההצהרות שלו ממש כשהעונה נגמרה הוא סמך על כך שהשותף השני ישאר ויתרום את חלקו בכסף
לכן הדיבורים בהתחלה עם טל בן חיים ובן סהר והחתמת דודו וכו'
מהרגע שהשותף לא רצה להכניס יד בעומק הכיס שביקש אלי החבילה לא מתפקדת בהרמוניה והיה נדרש שינוי מהותי

שחקנים שרצו להביא לכאן לא הגיעו בגלל הבעיה הזאת הקיצוץ הרוחבי עבר גם אצל השחקנים בעיקר אצל הסגל המנהלי כל הפרסומים האחרים הם שקר
הענין עם דודו מוצה לדעתי עד אחרי תום , אם יתברר שהוא עוד סובל מהפציעה הוא ישוחרר , בן שושן עבר בבקרה ולקח קצת זמן ארוך מדי לשכנע אותו לקצץ כמו כולם ... ההתהלות בסדר גמור אני מעדיף את ההתנהלות היום מאותה עונת ירידה שכל שני וחמישי "התגלה חוב של כמה מליונים נוספים " , לא צריך לשכוח את התקופה הקשה הזאת בו בכל חלון העברות שחקנים שלנו היו מוצעים לכל המרבה במחיר במיוחד שאז גאוני הקבוצה סרבו להשאיל בחינם שחקנים טובים שיכלו לעזור ...

תהיה רגוע לתקשורת אין מה לדווח אחרי המלחמה אז תן לכלבים לנבוח אל תתרגש מזה הכל בסדר ואמרתי לך הבטחה אישית שלי לך אישית עד ינואר יגיע חלוץ זר או ישראלי לנתניה יכול להיות שאם יש משהו טוב בשוק מבחינת יכולת וסכום נורמלי יביאו גם לפני ינואר ...
(31-Aug-2014 0:05)טל.מ כתב: [ -> ]שמע באמת אליהו - שבעתי מההטפות שלך. אין לך מושג בהתנהלות ואתה לא רואה סמ מעבר לאף אז בחיאת. לפני שאתה מטיף תבדוק שאתה קורא את המפה נכון, או שתנהג עפ המסורת - סייג לחוכמה שתיקה.

ואם אתה כל כך רוצה לדעת מה אני הייתי עושה - אז בתור התחלה הייתי דואג שהמודל הניהולי שהצליח כל כך בשנה שעברה לא יפורק, הייתי דואג לא להעיף את השותף שלי, הייתי משאיר את רועי דניאל בתפקידו , לא הייתי מחתים שחקנים שאין לי כסף לשלם להם, לא הייתי יוצא בהצהרות ללא כיסוי , לא הייתי מתקרב לאדם שיש לו תוכניות לחסל את מחלקת הנוער בכדי להאדיר את הביזנס שלו וזה רק על קצה המזלג. כל הרעש סביב נתניה נובע מניהול עקום. אז לא אני לא!!! אומר לשגב ללכת. אבל הסברתי לזאב למה התכוונתי בזה שאנחנו מחמשים את המדיה הצהובה. הבעיה היא אצלנו לא אצלם.

שמע ידידי
אתה "יורה" שטויותבלי הכרה ולרוב איני מגיב עליהם.
לא מכיר אותך, אבל לפי סגנון ההתבטאות שלך יש לך עוד המון ללמוד.

בודאות אני מבוגר ממך, גם גבוה ממך בהשכלה ( לא חושב שיש לך כבר פוסט דוקטורט), וגם ניהלתי מערכות גדולות ועתירות תקציב.

מכאן של נעליך...

אינך יכול לבוא בחשבון על ניהול מכבי נתניה לפי ידיעות מהתקשורת.
אינך יכול למתוח ביקורות על דבר כאילו אתה הידען הגדול המכיר את התמונה על בוריה ואחרי ניתוח כלל החלופות הרלוונטיות.

איני רוצה שתקח את ההתייחסות שלי למקום של המשך תגובות לא רציניות.
אני כן חושב שטוב תעשה אם תשקול מילותיך.
לא תמיד הביקורת מסייעת ובטוי לא כאשר היא אינה נכונה ומושתתת על אידיוקים וחוסר מידע.
לילה טוב

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
תקשורת הספורט בישראל לא מקצועית וצהובה אבל וואן הפך לשיא הרדידות והאינטרסים. ראו שיש בלאגן התלבשו עלינו ומלבים את האש.
ולצערנו היא עושה את העבודה. גם בפורום הזה

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's