שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אתר one אנטי נתניה מאז שברקו-ביץ' הכניס שם רגל
31-Aug-2014, 1:07
הודעה: #11
RE: אתר one אנטי נתניה מאז שברקו-ביץ' הכניס שם רגל
כשכריש (וואן) מריח דם הוא מגיע למקום.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Aug-2014, 1:22
הודעה: #12
(31-Aug-2014 0:41)eliahu כתב:  
(31-Aug-2014 0:05)טל.מ כתב:  שמע באמת אליהו - שבעתי מההטפות שלך. אין לך מושג בהתנהלות ואתה לא רואה סמ מעבר לאף אז בחיאת. לפני שאתה מטיף תבדוק שאתה קורא את המפה נכון, או שתנהג עפ המסורת - סייג לחוכמה שתיקה.

ואם אתה כל כך רוצה לדעת מה אני הייתי עושה - אז בתור התחלה הייתי דואג שהמודל הניהולי שהצליח כל כך בשנה שעברה לא יפורק, הייתי דואג לא להעיף את השותף שלי, הייתי משאיר את רועי דניאל בתפקידו , לא הייתי מחתים שחקנים שאין לי כסף לשלם להם, לא הייתי יוצא בהצהרות ללא כיסוי , לא הייתי מתקרב לאדם שיש לו תוכניות לחסל את מחלקת הנוער בכדי להאדיר את הביזנס שלו וזה רק על קצה המזלג. כל הרעש סביב נתניה נובע מניהול עקום. אז לא אני לא!!! אומר לשגב ללכת. אבל הסברתי לזאב למה התכוונתי בזה שאנחנו מחמשים את המדיה הצהובה. הבעיה היא אצלנו לא אצלם.

שמע ידידי
אתה "יורה" שטויותבלי הכרה ולרוב איני מגיב עליהם.
לא מכיר אותך, אבל לפי סגנון ההתבטאות שלך יש לך עוד המון ללמוד.

בודאות אני מבוגר ממך, גם גבוה ממך בהשכלה ( לא חושב שיש לך כבר פוסט דוקטורט), וגם ניהלתי מערכות גדולות ועתירות תקציב.

מכאן של נעליך...

אינך יכול לבוא בחשבון על ניהול מכבי נתניה לפי ידיעות מהתקשורת.
אינך יכול למתוח ביקורות על דבר כאילו אתה הידען הגדול המכיר את התמונה על בוריה ואחרי ניתוח כלל החלופות הרלוונטיות.

איני רוצה שתקח את ההתייחסות שלי למקום של המשך תגובות לא רציניות.
אני כן חושב שטוב תעשה אם תשקול מילותיך.
לא תמיד הביקורת מסייעת ובטוי לא כאשר היא אינה נכונה ומושתתת על אידיוקים וחוסר מידע.
לילה טוב

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

אני שמח שאתה אדם משכיל ורב פעלים, ומין הסתם אתה מבוגר יותר וזה עדיין לא עושה אותך לכזה שמבין יותר כך שבמטותא מכבודך לא מוצא מקום לשול את נעלי.
ההתנהלות של מכבי נתניה היא זו שגורמת לכל המהומות והיא זו שמלבה את האש בתקשורת. ואם אתה לא מבין את זה ממרומי גילך השכלתך ונסיונך המקצועי, אני לא רואה איך משהו ישנה את דעתך.
בינתיים העובדות מדברות בשטח, וכל נסיון לטאטא אותן תחת הכותרת של ביקורת רדודה אינטרסנטית או לא נעדרת פניות, הוא רדוד בערך כמו הכותרת שבה אתה מתהדר.
אין לך שום תשובה אמיתית לבעיות המהותיות שמועלות פה חוץ מאשר משפטים כמו דמגוגיה פליטת שטויות או אמרות ממסורת ישראל.

נשאלתי ע״י כותב בפורום שאלה, עניתי לו מהי דעתי. אם דעתך המלומדת שונה אתה יותר ממוזמן לשטוח אותה כאן. משום מה עד היום אני לא זוכר שהבעת עמדה כלשהי, חוץ מאשר פסילת אחרים. אדרבא - זה דיון פתוח.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
31-Aug-2014, 1:55
הודעה: #13
טל.מ אנחנו קבוצה טובה אנחנו נהיה חזקים לא אומר לך כי עברנו לפני שנתיים את הסרט הזה מול קופס אלא מבחינת כל הכלים שעומדים לרשותינו כולל השחקנים הטובים שהביאו

יש לנו עכשיו 2 שוערים טובים מצויינים שהכי טוב ישחק אישית אני מאמין יותר בלויטה מבחינת כשרון
יש לנו 4 בלמים ארבעתם טובים כשסרגי הבכיר שבהם
יש לנו 4 מגינים על שמעון הרוש אני עדיין לא בטוח כמה אני סומך עליו אבל כל השאר מצויינים
קישור נסוג יש לנו את הקישור הכי טוב בארץ ג'ורג'ו אנרג'ייזר , צלישר בינוני אבל סטופר , דודו בקרוב יהפוך לזר הכי איכותי ששיחק במדינה , עאבד ..
בקישור הקדמי יש לנו כלים יפים וטכניים ערן לוי המאסטרו , מצטרפים אליו עמית בן שושן , ודיע סבע ...
קיודה חלוץ אבל אני כמוך מצפה לעוד חלוץ מצויין שיונחת בקרוב
31-Aug-2014, 2:01
הודעה: #14
(31-Aug-2014 1:55)זאב רווח כתב:  טל.מ אנחנו קבוצה טובה אנחנו נהיה חזקים לא אומר לך כי עברנו לפני שנתיים את הסרט הזה מול קופס אלא מבחינת כל הכלים שעומדים לרשותינו כולל השחקנים הטובים שהביאו

יש לנו עכשיו 2 שוערים טובים מצויינים שהכי טוב ישחק אישית אני מאמין יותר בלויטה מבחינת כשרון
יש לנו 4 בלמים ארבעתם טובים כשסרגי הבכיר שבהם
יש לנו 4 מגינים על שמעון הרוש אני עדיין לא בטוח כמה אני סומך עליו אבל כל השאר מצויינים
קישור נסוג יש לנו את הקישור הכי טוב בארץ ג'ורג'ו אנרג'ייזר , צלישר בינוני אבל סטופר , דודו בקרוב יהפוך לזר הכי איכותי ששיחק במדינה , עאבד ..
בקישור הקדמי יש לנו כלים יפים וטכניים ערן לוי המאסטרו , מצטרפים אליו עמית בן שושן , ודיע סבע ...
קיודה חלוץ אבל אני כמוך מצפה לעוד חלוץ מצויין שיונחת בקרוב

ויש לנו מאמן אחד...
אז איך יכול להיות שקבוצה כזו תפסיד 5 משחקים בבית לקבוצות הכי חלשות בליגה בלי להבקיע שער אחד וחוץ ממשחק אחד נגד מכבי ת"א לא הראתה כלום?
31-Aug-2014, 2:19
הודעה: #15
חסר לנו חיבור וחסר לנו חלוץ טוב לא בררה
31-Aug-2014, 2:36
הודעה: #16
למכבי נתניה חסרה שיטת משחק שחקני קישור קידמי וחלוץ. קבוצה שלא לוחצת אלא מחכה בחצי ומשחק לאט לא מחזיקה בכדור ומאבדת אותו מהר אחרי 3-4 מסירות לא כובשת ב5 משחקים, הבעיה שלה היא לא חיבור .

31-Aug-2014, 2:48
הודעה: #17
איך שלמה שרף אמר באחד השידורים נתניה עומדת יפה בהגנה עם 2 קווי הגנה מתואמים. (שזה 2 שורות של 4 שחקנים.. 8 שחקנים עושים הגנה )
31-Aug-2014, 14:49
הודעה: #18
נו מה הבעיה נתניה משחקת הגנתי ויוצאת למתפרצות קטלניות רק מה שהקטלני עוד לא הסתדר לנו
31-Aug-2014, 14:54
הודעה: #19
(31-Aug-2014 14:49)זאב רווח כתב:  נו מה הבעיה נתניה משחקת הגנתי ויוצאת למתפרצות קטלניות רק מה שהקטלני עוד לא הסתדר לנו

Smile

31-Aug-2014, 18:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Aug-2014 על ידי 18:03 ORENARIEL.)
הודעה: #20
(31-Aug-2014 14:49)זאב רווח כתב:  נו מה הבעיה נתניה משחקת הגנתי ויוצאת למתפרצות קטלניות רק מה שהקטלני עוד לא הסתדר לנו

זאב רווח לא צריך כסף ולא צריך שחקנים טובים בשביל לשחק שמח והתקפי! הכל תלוי בגישה של המאמן . עכשיו בוא תגיד לי אתה איזה סגל יותר טוב שלנו או של הפועל חיפה? (רמז: אין שחקן אחד! שהיית בוחר להביא מהפועל חיפה לנתניה.. אחד! )
ואיזה מאמן יותר טוב יוסי מזרחי או עטר?
עכשיו שים לב לתגובות של האוהדים אני מקנא בהם ומחכה ומתפלל ליום שגם אנחנו נוכל לכתוב ככה על יוסי מזרחי , (קבל רק מקבץ קטן) :

סוף סוף אנחנו מקבלים קבוצה התקפית יותר שבאה לשחק כדורגל!

ראובן עושה רק טוב לקבוצה הזאת! סוף סוף מאמן שמאמין בכדורגל התקפי! מתי פעם אחרונה עמדנו מול קבוצה כמו קריית שמונה ככה? יאללה הפועל!

עטר אתה המאמן הכי טוב שהיה פה בחמש השנים האחרונות (במינימום)! סופסוף רואים קבוצה שלא מפחדת לתקוף גם אחרי שהיא בפיגור וגם אחרי שהיא מובילה!! יאללה רובן יאללה הפועל!

בולט מאוד שראובן שם את הדגש על ההתקפה יש לנו חוד קטלני והואמעמיד את השחקנים מצויין מקווה שנשחק ככה גם בליגה ולא נהיה פחדנים שמשחקים אחורה כמו שנים קודמות .

ראובן הבטיח וראובן מקיים קבוצה שמחה מחוייבת שנים חא ראיתי את הפועל ככה רק שנמשיך כך ונתחזק יותר

גם אם היינו מפסידים יש דרך לקבוצה וכל הזמן עם הפנים קדימה, בהחלט תענוג של קבוצה.קורה לכל הקהל האדום לעשות מנוי

ראובן בחירה מעולה, תחתים אותו להרבה זמן, כדורגל מהנה והתקפי יחזיר את כל האוהדים ועוד רבים וטובים. קדימה הפועל חיפה !

כל השינוי הוא במאמן,מאמן שהיה שחקן ענק והתקפי דוגל בשיטת משחק רק התקפית!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים