שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הבלאגן ממשיך בניצוחו של one.
30-Aug-2014, 12:33
הודעה: #11
RE: הבלאגן ממשיך בניצוחו של one.
אי אפשר לדעתי לשחרר כל כך מהר את שניר דורי. בהזדמנות הראשונה שתהיה אוהד לויטה יעזוב. כנראה כבר בינואר הקרוב.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Aug-2014, 12:59
הודעה: #12
יש לך את דין גל. השאלה אם יש מישהו שרוצה את שניר דורי עכשיו שהסגלים מלאים.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
30-Aug-2014, 13:01
הודעה: #13
(30-Aug-2014 12:59)amir כתב:  יש לך את דין גל. השאלה אם יש מישהו שרוצה את שניר דורי עכשיו שהסגלים מלאים.

בלאומית יקחו אותו
30-Aug-2014, 13:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Aug-2014 על ידי 13:02 פיליפצ'וק.)
הודעה: #14
אתמול בלילה חשבתי לעצמי, רגע לא קצת התבלבלנו?!
אוהד לויטה לא שחקן בית בכלל ובסה"כ שנה במועדון.
אז נכון הוא עזר לעלות ליגה אבל היו עוד שחקנים שעזרו בעלייה הזו ובעליות הקודמות.
ואז נזכרתי בפייסבוק וכנראה שהיום בשביל להיות אליל אוהדים אתה צריך לצרף אותם כ"חברים" ולפלרטט איתם מידי פעם בפעם ואתה אליל המועדון.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
Shaul (3030-0808-2014201420142014)
30-Aug-2014, 13:01
הודעה: #15
(30-Aug-2014 12:30)yaron73 כתב:  הטענות שלי הן לא לליאור ג'אן המתוסכל אלא ליוסי מזרחי ולאלי שגב. במקום להגיד שזו החלטה מקצועית ולהוסיף מילים חיוביות על לויטה והתרומה שלו למועדון הם עושים בדיוק ההיפך.

עזוב, כולם עכשיו נתפשים לשיחה של מזרחי עם האוהדים ולמעשה השפל של אותו אוהד \ כתב שהוציאו החוצה "שיחת מסדרון" של מאמן ואוהדים. לא שאני מסכים עם מה שנאמר אבל אם יש דבר שמגעיל אותי זה לבוא ולתעד בשושו בן אדם שנמצא בסיטואציה לא פשוטה ופשוט לשים לו מכשול ולחכות שיפול.
תאמין לי שאם אני ידביק מיקרופון לאופירה אסייג 24\7 מבלי שהיא תדע על זה אנחנו נשמע דברים הרבה הרבה יותר גרועים ממה שמזרחי אמר.
30-Aug-2014, 13:03
הודעה: #16
יש ארבעה שוערים בסגל. דין גל צעיר מאוד ולא נראה לי שישמש עדיין שוער שני ולויטה יעזוב בהזדמנות הראשונה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
30-Aug-2014, 13:04
הודעה: #17
Re: RE: הבלאגן ממשיך בניצוחו של one.
(30-Aug-2014 13:01)אופיר34 כתב:  
(30-Aug-2014 12:30)yaron73 כתב:  הטענות שלי הן לא לליאור ג'אן המתוסכל אלא ליוסי מזרחי ולאלי שגב. במקום להגיד שזו החלטה מקצועית ולהוסיף מילים חיוביות על לויטה והתרומה שלו למועדון הם עושים בדיוק ההיפך.

עזוב, כולם עכשיו נתפשים לשיחה של מזרחי עם האוהדים ולמעשה השפל של אותו אוהד \ כתב שהוציאו החוצה "שיחת מסדרון" של מאמן ואוהדים. לא שאני מסכים עם מה שנאמר אבל אם יש דבר שמגעיל אותי זה לבוא ולתעד בשושו בן אדם שנמצא בסיטואציה לא פשוטה ופשוט לשים לו מכשול ולחכות שיפול.
תאמין לי שאם אני ידביק מיקרופון לאופירה אסייג 24\7 מבלי שהיא תדע על זה אנחנו נשמע דברים הרבה הרבה יותר גרועים ממה שמזרחי אמר.
אם תשים לה מיקרופון ל24 שעות ותקשיב לזה גם אתה מסתכן באיבוד שפיות טוטלי.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
30-Aug-2014, 13:05
הודעה: #18
(30-Aug-2014 13:03)yaron73 כתב:  יש ארבעה שוערים בסגל. דין גל צעיר מאוד ולא נראה לי שישמש עדיין שוער שני ולויטה יעזוב בהזדמנות הראשונה.

אם רוצים להחזיר את השקט למועדון, דבר ראשון שיתנו לאוהד את הכרטיס ויגיעו איתו להסדר כספי ויפרדו לשלום.
להשאיר אותו בקבוצה אחרי כל מה שקרה זה הכי גרוע.
30-Aug-2014, 13:06
הודעה: #19
ועכשיו גם ספורט 5

מעניין מי אותו גורם בכיר
30-Aug-2014, 13:06
הודעה: #20
הבלאגן ממשיך בניצוחו של one.
עם זה אני מסכים איתך. שמו לו רגל והעמך עלתה לו ביוקר. משה לגבי מה שכתבת - אז יש לו פייסבוק. אז ? שחקן מגיע למקום מתחבר למקום והמקום אליו ופתאום מתהפך עליו יומו. נכון זה קורה ואתה יודע מה אם מזרחי היה ביחד עם הרוש מנחית פה עוד 2-3 שחקנים סביר שחוץ מהשחקנים עצמם שנפגעו לא היית שומע מילה מהקהל. אבל מזרחי היה יכול להחליף רק אחד. והחילוף הזה מרים גבה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים